%100 Online Rezervasyon
ARA

Ayvalık Cunda Adası Assos Kazdağları Adatepe Turu

2 Gün 1 Gece
399,90 TRY 'den başlayan fiyatlarla
2 Gün 1 Gece

Otobüs ile gidiş dönüş

Rezervasyon İptali, Notlar, Değişiklik ve Tur Programının Uygulanması

*Tur programında yer alan güzergâh üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

*Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.

*Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

*Acente ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında, konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs, minibüs, midibüs) ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir. Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

*Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

*Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acenteye teslimi gerekmektedir.

*Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından LEGGO TUR kesinlikle sorumlu değildir.

*Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

*LEGGO TUR konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde LEGGO TUR dan tazminat hakkı yoktur.

*LEGGO TUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

*Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

*Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

*Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan LEGGO TUR sorumlu tutulamaz.

*Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden LEGGO TUR sorumlu değildir. *Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

*Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, LEGGO Tur’un sorumluluğunda değildir.

*Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. *Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.

*Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

*Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

*Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu takdirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. *Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif (ekstra turlar) turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından LEGGO TUR sorumlu tutulamaz.

*Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir. *LEGGO TUR, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

*Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

*3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.

*Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz

*Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

*18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur. *İptal ve değişiklik durumunda “LEGGO TUR SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

*Misafirler, iptal ve değişiklik taleplerini, yurtiçi turlarda hareket tarihinden 14 gün öncesinden, yurt dışı turlar da ise 21 gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Süresinde bildirimde bulunmayan ve bildirimleri acenta tarafından yazılı olarak onaylanmayan misafirlerin tur paketi kullanılmış sayılacaktır. (Uçaklı turlar kapsam dışıdır)

*Bayram ve Resmi tatil dönemi, yılbaşı turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da 30 gündür.

*Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip tur kullanılmış sayılacaktır.

Turun Adı Ayvalık Cunda Adası Assos Kazdağları Adatepe Turu
Otel Boğaz Otel vb. OK Konaklama
Ulaşım Otobüs ile gidiş dönüş
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 6 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0 212 234 32 11-12-13
Gezilecek Yerler Truva Gezisi Dahildir

 

!!!TRUVA GEZİSİ DAHİL !!!

Ayvalık Cunda Adası Assos Adatepe Küçükkuyu (Kaz Dağları Bölgesi) Doğa ve Terapi Turu

Gezginlere özel Ayvalık Assos Turu Cunda Adası'nda Taş Kahve’de kahve içecek ve sonrasında kiliseleri ve eski değirmeni gezeceksiniz. 

1. Gün (Cuma): İstanbul-Ayvalık

22.00 Beylikdüzü Migros AVM Önü

22.30 Avcılar Üniversite Karşısı Otobüs Durakları

23.00 İncirli Doğtaş Mobilya önü

23:30 Mecidiyeköy Mado Önü

24.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi önü

24.20 Kartal Köprüsü altı

24.40 Çayırova Mc. Donalds önü hareket ile Yalova - Bursa karayolu üzerinden normal hava ve yol koşullarında 8 saat sürecek yolculuk sonrası Ayvalık’a varış

2.Gün Ayvalık Cunda Adası (Kaz Dağları) Adatepe, Küçükkuyu , Zeus Altarı

Sabah erken saatlerde yol güzergahında alınacak ekstra köy kahvaltısını takiben Ayvalık gezimize başlıyoruz. Ayvalık ve Sarımsaklı plajını gezip,Kapıları,alınlıklar,kapı tokmakları, pencereleri, tahta ve taş işçiliği ile görülmeye değer Ayvalık evlerini görüp,çarşı içinde vakit geçiriyoruz, Ayazma Kilisesi, Tarihi İmren Pastanesi, Çınarlı Cami, Saatli Cami, Antikacılar Çarşısı ve Balık Pazarı gibi noktaları görme imkanı buluyoruz. Dileyen misafirlerimiz İspanyol'un Yeri ve Bez Bebekçi’yi de ziyaret edebilirler.  Rehberimizin belirleyeceği saat de eski bir Rum köyü olan Cunda Adası'na varış. Dileyen misafirlerimiz Taş Kahve’de ekstra Türk kahvelerini yudumlayabilirler. Rahmi Koç tarafından restore edilip müze haline getirilmiş Taksiyarhis Kilisesi’ni - Aya Triyada Kilisesi’ni, Eski Değirmen’i ve burada restore edilmiş şapelde KENT ailesinin oluşturduğu kitaplık görülecek yerler arasındadır. Öğlen yemeği (extra) için verilecek serbest zamanda misafirlerimiz balık lokantalarında ege lezzetlerinin tadına varabilirler. Rehberimizin belirleyeceği saat de Ayvalık adalarına hakim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrasına gidiyor manzarayı seyrediyor ve fotoğraf çekimi için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında Kaz Dağları Bölgesine doğru hareket ediyoruz .Türkiye’de bir ilk olan Zeytinyağı Fabrika Müzesini gezip içeride özel anlatımlar ile zeytinin nasıl işlendiğini ve yağ üretimini hakkında bilgi alıyoruz. Dileyen misafirlerimiz Müze dükkanından taze zeytin,zeytinyağı,doğal sabun ve özgün olarak tasarlanmış çeşitli mutfak aksesuarları ve kitaplar alabilir .Sonrasında Kazdağları bölgesinde yer alan eski bir Yunan köyü olan Adatepe köyünü görüp Zeus Altarını ziyaret ediyoruz.Edremit Körfezi ve Küçükkuyu’yu en iyi görebileceğimiz yerler arasında olan Zeus Altarın da manzaranın tadını doya doya çıkarıp fotoğraf çekebilirsiniz. Rehberimizin belirleyeceği saat de otelimize hareket ve konaklama.

Sabah Kahvaltısı: Güzergah Üzerindeki Uygun Bir Tesiste Ekstra Olarak Alınacaktır.

Öğle Yemeği       : Ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği   : Ekstra olarak alınacaktır.

Konaklama          : Boğaz Otel,Parion Otel vb.

3 .Gün Truva Assos İstanbul

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası Truva ( Troya ) Antik Kentine varıyoruz.5000 yıllık zengin bir geçmişe sahip olan antik kente girdiğimizde Tahta Atı görerek gezimize başlıyoruz. 9 Kez yakılıp yıkılan ve aynı yerde tekrar kurulan antik şehirde; eğimli ve iç içe geçmiş surları, surların ara kapılarını, rampalı kapılarını, sunak, hamam, kanalizasyon ve odeonunu görme imkânı buluyoruz. Truva Antik Kenti gezimizin ardından Behramkale olarak bildiğimiz Assos'a doğru hareket ediyoruz. Assos'a vardığımızda kısa bir tırmanışın ardından M.Ö 5. yy. tarihlenen Athena Tapınağının bulunduğu Akropol adını verdiğimiz tepeye çıkıyoruz. Tapınağı gördükten sonra Ege Denizi'nin muhteşem manzarasıyla büyüleneceksiniz ve Yunanistan'ın 3. büyük adası olan Midilli Adasını görebilirsiniz. Sonrasında dileyen misafirlerimiz Antik Limana inebilir ve ekstra öğlen yemeği için ege lezzetlerinin tadına verebilirler. Rehberimizin belirleyeceği saat de İstanbul’a hareket. Çanakkale,Keşan Karayolu üzerinden akşam saatlerinde İstanbul’a varış ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

NOT: Dönüş güzergahında Kartal ve Çayırova‘dan   biniş yapan misafirlerimiz için son iniş noktası Kadıköy Evlendirme  Dairesi otoparkı önü olacaktır.

Sabah Kahvaltısı: Tur Ücretine Dahil Olarak Otelimizde Alınacaktır.

Öğle Yemeği:        Ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği:    Ekstra olarak alınacaktır.

Konaklama:          Bu akşam otel konaklaması yoktur.

Seyahatlerde  test zorunluluğu

Aşı olmamış veya hastalığı geçirmemiş kişilerin özel araç hariç uçak, otobüs, tren veya diğer toplu ulaşım araçlarıyla gerçekleştirecekleri şehirlerarası seyahatler için de negatif sonuçlu PCR test zorunlu olacak.

Bu çerçevede 6 Eylül Pazartesi gününden itibaren seyahat firmalarının araca binilmeden önce HES kodu üzerinden yolcuların Çift Aşılı , Covid-19’u atlatmış(6 Ayı Geçmemiş) veya azami 48 saat önce yapılmış negatif PCR testi sorgulaması gerekecek. Aşı olmayanlar veya hastalığı geçirmeyenler veya test sonucu negatif olmayanların seyahatine izin verilmeyecek.

Turu satın alan misafirler (Sözleşme sahibi) kendileri ve sözleşmede yer alan diğer isimler adına yukarıdaki şartları kabul etmiş olup , aksi durumlarda tura katılamamaların'dan dolayı ücret iadesi talep edemeyeceklerdir.

Fiyata dahil olan hizmetler

*Gidiş Ve Dönüş Ulaşım.

*Boğaz Vb otel de 1 gece oda Kahvaltı konaklama

*Parion Vb otel de 1 gece Yarım Pansiyon konaklama

*Rehberlik hizmetleri

*Programda belirtilen çevre gezileri

Fiyata dahil olmayan hizmetler

*Öğlen yemekleri ve otelde extra harcamalar,

*ilk gün yol güzergahında kahvaltı ve seçilen pansiyon durumuna göre akşam yemekleri.

*Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar. *Müze,ören yeri,antik kent ,Kale gibi giriş ücretleri isteğe bağlı olup katılımcılara aittir( müze kart alınması tavsiye edilir.

*Müze kartı olan misafirlerimizin yanlarında kartlarını bulundurmaları tavsiye edilir.

Boğaz Otel vb. OK Konaklama
Kalkış - Dönüş Tarihleri Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Çocuklar
28 Ekim - 30 Ekim
29 Ekim - 31 Ekim
05 Kasım - 07 Kasım
12 Kasım - 14 Kasım
19 Kasım - 21 Kasım
26 Kasım - 28 Kasım
399,90 TRY
taksit seçenekleri
499,90 TRY
taksit seçenekleri
399,90 TRY
taksit seçenekleri

Parion Otel vb. YP Konaklama
Kalkış - Dönüş Tarihleri Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Çocuklar
28 Ekim - 30 Ekim
29 Ekim - 31 Ekim
05 Kasım - 07 Kasım
12 Kasım - 14 Kasım
19 Kasım - 21 Kasım
26 Kasım - 28 Kasım
479,90 TRY
taksit seçenekleri
599,90 TRY
taksit seçenekleri
479,90 TRY
taksit seçenekleri

DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
BENZER TURLAR