%100 Online Rezervasyon
ARA

Çeşme Alaçatı Ilıca Salda Gölü Pamukkale Turu

3 Gün 2 Gece
379,90 TRY 'den başlayan fiyatlarla
3 Gün 2 Gece

Otobüs ile gidiş dönüş

Rezervasyon İptali, Notlar, Değişiklik ve Tur Programının Uygulanması

*Tur programında yer alan güzergâh üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

*Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.

*Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

*Acente ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında, konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs, minibüs, midibüs) ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir. Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

*Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

*Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acenteye teslimi gerekmektedir.

*Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından LEGGO TUR kesinlikle sorumlu değildir.

*Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

*LEGGO TUR konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde LEGGO TUR dan tazminat hakkı yoktur.

*LEGGO TUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

*Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

*Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

*Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan LEGGO TUR sorumlu tutulamaz.

*Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden LEGGO TUR sorumlu değildir. *Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

*Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, LEGGO Tur’un sorumluluğunda değildir.

*Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. *Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.

*Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

*Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

*Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu takdirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. *Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif (ekstra turlar) turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından LEGGO TUR sorumlu tutulamaz.

*Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir. *LEGGO TUR, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

*Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

*3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.

*Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz

*Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

*18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur. *İptal ve değişiklik durumunda “LEGGO TUR SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

*Misafirler, iptal ve değişiklik taleplerini, yurtiçi turlarda hareket tarihinden 14 gün öncesinden, yurt dışı turlar da ise 21 gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Süresinde bildirimde bulunmayan ve bildirimleri acenta tarafından yazılı olarak onaylanmayan misafirlerin tur paketi kullanılmış sayılacaktır. (Uçaklı turlar kapsam dışıdır)

*Bayram ve Resmi tatil dönemi, yılbaşı turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da 30 gündür.

*Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip tur kullanılmış sayılacaktır.

Turun Adı Çeşme Alaçatı Ilıca Salda Gölü Pamukkale Turu
Otel Termal Otellerde OK Konaklama
Ulaşım Otobüs ile gidiş dönüş
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 6 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0 212 234 32 11-12-13
Gezilecek Yerler Termal Otel Konaklamalı

ÇEŞME ALAÇATI ILICA SALDA GÖLÜ PAMUKKALE TURU

%40 Kapora Ver Kalanı Araçta Öde
(2 Gece 3 Gün)
(1 Gece Otel Konaklaması)


İlkbahar & Sonbahar & Yaz Dönemi & Bayramlar

 

**Termal Otel Konaklaması**
*Ücretsiz Hamam, Açık ve Kapalı Termal Havuz Kullanımı*


Hareket Tarihleri
27-28 Ağustos / 03-10-17-24 Eylül / 01-08-28 Ekim

Türkiye’nin Maldivleri Salda Gölü
Tarihi ve Doğal Güzellikleri ile Pamukkale
Mavi Bayraklı Plajlarıyla Çeşme
Arnavut Kaldırımları ve Taş Evleriyle Alaçatı..

1.GÜN: İstanbul’dan Hareket

20:00 Beylikdüzü Migros AVM Önü
20:15 Avcılar Üniversite Karşısı Otobüs Durakları
21:00 Bakırköy İncirli Doğtaş Mobilya Önü
21:30 Mecidiyeköy Mado Önü
22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
22:20 Kartal Köprüsü Altı (Ankara Yönü)
22:40 Çayırova Mc Donalds Önü

Belirtilen noktalarda buluşmamızın ardından gece yolculuğumuza başlıyoruz.

2.GÜN: Türkiye’nin Maldivleri Salda Gölü – Pamukkale – Hierapolis Antik Kenti -Travertenler

Sabah yolumuz üzerinde alacağımız (ekstra) kahvaltımızın ardından Türkiye'nin Maldivleri olarak bilinen Salda Gölü'ne ulaşıyoruz. Salda Gölü 185 metreye varan derinliği ile Türkiye’nin en derin, dünyanın ise üçüncü en derin gölü konumundadır. Dünyada Mars özelliği gösteren iki yerden biridir. Göldeki magnezyum yüklü beyaz kayaların aynısı Mars’ta da vardır. Gölün toprak yapısının sahip olduğu mineraller sayesinde, göl suyu bazı cilt hastalıklarına karşı etkilidir. Göl kenarında isteyenler bol bol resim çekebilir ve yürüyüş yapabilir. Göl gezimizin ardından Pamukkale’ye hareket ediyoruz. Tarihi Hierapolis Antik Kenti (Nekropol, Domitian Kapısı, Sütunlu Cadde, Karbondioksit Havuzu, Cin Deliği, Tiyatro, Antik havuz ve müzeler) gezdikten sonra termal suların içindeki kirecin çökeltisiyle oluşan Pamukkale Travertenlerinin beyazlığında üzerinde çıplak ayaklarımızla geziyoruz. Dileyen misafirlerimiz Travertenlerin muhteşem manzarasını kuşbakışı izleyebileceği Yamaç Paraşütü (Ekstra) yapabilirler. Ardından Pamukkale merkezinde Tekstil Atölyelerinde alışveriş ve yemek için (ekstra) serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası otelimize hareket ediyoruz. Konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Yol güzergahında dinlenme tesisinde alınacaktır. (Ekstra)
Öğle Yemeği: Pamukkale’de menü olarak alınacaktır.(Ekstra)
Akşam Yemeği: Seçilen otele göre otelde set menü veya serbest olarak alınacaktır.
Konaklama: Seçilen kategoriye göre OK veya YP konaklama

3.GÜN: Ilıca - Çeşme – Alaçatı – Dönüş Yolculuğu

Sabah otelde alacağımız kahvaltımızın ardından Ilıca’ya hareket ediyoruz. Mevsim şartları ve hava koşullarının elverişli olması durumunda Yüzme molası veriyoruz.(Mevsim Ve Hava şartlarının uygun olmadığı dönemlerde Ilıca yüzme molası yerine Çeşma ve Alaçatı da dah uzun süre geçirilecektir) Yüzme molamızın ardından rehberimizin anlatımları eşliğinde Çeşme’yi geziyoruz ve serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz Çeşme Kalesine çıkarak eşsiz kareler yakalayabilirler. Sonrasında sörfçülerin mekanı, eski Rum Evleriyle, Arnavut Kaldırımı sokaklarıyla, nostaljik taş evleriyle Alaçatı’ya hareket ediyoruz. Alaçatı’ya varışımızın ardından alışveriş ve fotoğraf çekimi için serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatte hareket ile İstanbul’a dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Başka bir LeggoTur organizasyonunda buluşmak üzere sizleri aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.

Önemli NOT: Dönüş güzergahında İzmit Halkevi Önünden alınan misafirlerimiz Çayırova Mc. Donalds önünde bırakılacaklardır

Sabah Kahvaltısı: Tur ücretine dahil olarak, otelimizde açık büfe olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği: Alaçatıda’da ege sebze yemeklerini tavsiye ederiz. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Yol güzergahında dinlenme tesisinde alınacaktır. (Ekstra)
Konaklama: Bu akşam otel konaklaması yoktur.

Seyahatlerde  test zorunluluğu

Aşı olmamış veya hastalığı geçirmemiş kişilerin özel araç hariç uçak, otobüs, tren veya diğer toplu ulaşım araçlarıyla gerçekleştirecekleri şehirlerarası seyahatler için de negatif sonuçlu PCR test zorunlu olacak.

Bu çerçevede 6 Eylül Pazartesi gününden itibaren seyahat firmalarının araca binilmeden önce HES kodu üzerinden yolcuların Çift Aşılı , Covid-19’u atlatmış(6 Ayı Geçmemiş) veya azami 48 saat önce yapılmış negatif PCR testi sorgulaması gerekecek. Aşı olmayanlar veya hastalığı geçirmeyenler veya test sonucu negatif olmayanların seyahatine izin verilmeyecek.

Turu satın alan misafirler (Sözleşme sahibi) kendileri ve sözleşmede yer alan diğer isimler adına yukarıdaki şartları kabul etmiş olup , aksi durumlarda tura katılamamaların'dan dolayı ücret iadesi talep edemeyeceklerdir.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

- Gidiş Dönüş Ulaşım
- Villa Lycus,Halıcı Termal Otellerde 1 Gece Oda Kahvaltı veya Yarım Pansiyon Konaklama
- Programda Belirtilen Geziler
- Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
- Mesleki Sorumluluk Sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- İlk Gün Sabah Kahvaltısı
- Öğle Yemekleri ve Dönüş Günü Akşam Yemeği
- Yemeklerde Alınan İçecekler
- Kişisel ve Ekstra Harcamalar
- Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

Termal Otellerde OK Konaklama
Kalkış - Dönüş Tarihleri Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Çocuklar
29 Ekim - 31 Ekim
379,90 TRY
taksit seçenekleri
459,90 TRY
taksit seçenekleri
379,90 TRY
taksit seçenekleri

Termal Otellerde YP Konaklama
Kalkış - Dönüş Tarihleri Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Çocuklar
29 Ekim - 31 Ekim
399,90 TRY
taksit seçenekleri
479,90 TRY
taksit seçenekleri
399,90 TRY
taksit seçenekleri

DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
BENZER TURLAR