%100 Online Rezervasyon
ARA

Günübirlik Dedeağaç Yüzme&Alışveriş Turu

1 Gün 0 Gece
39,00 EUR 'den başlayan fiyatlarla
1 Gün 0 Gece

Otobüs ile gidiş dönüş

Rezervasyon İptali, Notlar, Değişiklik ve Tur Programının Uygulanması

*Tur programında yer alan güzergâh üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

*Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.

*Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

*Acente ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında, konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs, minibüs, midibüs) ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir. Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

*Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

*Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acenteye teslimi gerekmektedir.

*Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından LEGGO TUR kesinlikle sorumlu değildir.

*Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

*LEGGO TUR konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde LEGGO TUR dan tazminat hakkı yoktur.

*LEGGO TUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

*Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

*Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

*Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan LEGGO TUR sorumlu tutulamaz.

*Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden LEGGO TUR sorumlu değildir. *Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

*Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, LEGGO Tur’un sorumluluğunda değildir.

*Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. *Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.

*Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

*Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

*Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu takdirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. *Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif (ekstra turlar) turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından LEGGO TUR sorumlu tutulamaz.

*Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir. *LEGGO TUR, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

*Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

*3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.

*Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz

*Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

*18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur. *İptal ve değişiklik durumunda “LEGGO TUR SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

*Misafirler, iptal ve değişiklik taleplerini, yurtiçi turlarda hareket tarihinden 14 gün öncesinden, yurt dışı turlar da ise 21 gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Süresinde bildirimde bulunmayan ve bildirimleri acenta tarafından yazılı olarak onaylanmayan misafirlerin tur paketi kullanılmış sayılacaktır. (Uçaklı turlar kapsam dışıdır)

*Bayram ve Resmi tatil dönemi, yılbaşı turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da 30 gündür.

*Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip tur kullanılmış sayılacaktır.

Turun Adı Günübirlik Dedeağaç Yüzme&Alışveriş Turu
Otel Günübirlik
Ulaşım Otobüs ile gidiş dönüş
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına Tek Çekim / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0 212 234 32 11-12-13
Gezilecek Yerler

GÜNÜBİRLİK DEDEAĞAÇ ( ALEXANDROUPOLİ)YÜZME & ALIŞVERİŞ TURU

CUMARTESİ HAREKET

29 Haziran / 06,13,20,27 Temmuz / 03,10,17,24,31 Ağustos / 07,14 Eylül  2024

1.Gün C.tesi İstanbul – İpsala – Dedeağaç ( Alexandrapouli)

Siz Konuklarımızı Sabah

01.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü ,

01.20 Mecidiyeköy Polat Holding Binası Önü ( Eski Ali Samiyen Stadı Karşısı)

01.40 İncirli Ömür Plaza,

02.00 Avcılar Pelikan Mall AVM Önü

02.15 Beylikdüzü Tüyap Mc.Donalds önü

02.45 Silivri Eski Kipa Önü

03.45 Tekirdağ Yay Pet 

04.45 Keşan Dörtyol

05.00 İpsala Sınır Kapısın dan 

Günübirllik Dedeğaç Turu 2024 Tur Programı

Karşılayarak seyahatimize başlıyoruz. Tekirdağ, Keşan, İpsala güzergâhını takip ederek İpsala Türk sınırına varış. Türk(İpsala) Ve Yunan ( Kipi) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemlerin sonrasında Yunanistan Sınırnda vereceğimiz kahvaltı molamızı takiben  Dedeağaç otoyolu takip edilerek Sabah Saatlerinde Dedeağaç  Ag. Paraskevi Plajlar bölgesine varıyoruz ve serbest zaman veriyoruz. Misafirlerimiz bölgede bulunan Beach Clublar dan diledikleri birinde  deniz ve güneşin tadını çıkarabilir dileyen misafirlerimiz ise deniz ürünlerinin ve yöresel yemeklerin tadına varabilirler. Saat 15.00 de Plaj Bölgesinden  hareket ediyoruz ve  Jumbo & Lidl Marketlere varışımızı takiben  alışveriş için birer saatlik  serbest zaman veriyoruz. Alşveriş  sonrası  dönüş için hareket ediyoruz. Yunan ve Türk kapılarında pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan-Tekirdağ-Silivri karayolu üzerinden İstanbul’a yolculuk.Yolda vereceğimiz akşam yemeği molası sonrası gece  İstanbul’a varış, gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

Sabah Kahvaltısı: Yol güzergâhında Yunanistan sınırında Cafe Restaurant da  alınacaktır. (Ekstra)

Öğle Yemeği: Serbest olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Yol güzergahında dinlenme tesisinde alınacaktır. (Ekstra)

*Beach Clublara dışarıdan yiyecek – içecek götürmek yasaktır

Not: Vize Başvurusu İçin Tur Paketi Satın Alan Misafirlerimize Gerekli Vize Evrakları Verilmemektedir .Turu Satın Alanlar Kendileri ve Refakatçileri Adına Bunu Kabul Etmiş Sayılırlar .

Pasaportunda Kıbrıs Kaşesi Bulunan Misafirlerimiz Yunanistan'a giriş yapamazlar.

 

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler

*Gidiş Ve Dönüş Ulaşım 

*Türkçe Rehberlik Hizmetleri

*Mesleki sorumluluk sigortası ( 65 yaş üzeri misafirler 5 € fark öderler)

*Ag Paraskevi Plaj Bölgesine transfer

* Lidl ve Jumbo Market Transferleri

Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler

* Tüm kişisel harcamalar.

* Yurt dışı çıkış vergisi 150 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir).

* Beach Club larda  yapılacak her türlü harcamalar

* Yolda  & mola yerlerinde yapılacak harcamalar

*Sınır geçiş & ayakbastı vergileri ve check point ücretleri için kişi başı 5 € otobüste acente rehberine ödenecek olup zorunludur.

 

 

Günübirlik
Kalkış - Dönüş Tarihleri Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda
29 Haziran - 29 Haziran
06 Temmuz - 06 Temmuz
13 Temmuz - 13 Temmuz
20 Temmuz - 20 Temmuz
27 Temmuz - 27 Temmuz
03 Ağustos - 03 Ağustos
10 Ağustos - 10 Ağustos
17 Ağustos - 17 Ağustos
24 Ağustos - 24 Ağustos
31 Ağustos - 31 Ağustos
07 Eylül - 07 Eylül
14 Eylül - 14 Eylül
39,00 EUR
taksit seçenekleri
39,00 EUR
taksit seçenekleri
39,00 EUR
taksit seçenekleri

DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
BENZER TURLAR