%100 Online Rezervasyon
ARA

Halkidiki,Thassos, Ammalofoi Yüzme Turu 2 Gece Konaklamalı 3 Gün

3 Gün 2 Gece
129,00 EUR 'den başlayan fiyatlarla
3 Gün 2 Gece

Otobüs ile gidiş dönüş

Rezervasyon İptali, Notlar, Değişiklik ve Tur Programının Uygulanması

*Tur programında yer alan güzergâh üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

*Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.

*Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

*Acente ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında, konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs, minibüs, midibüs) ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir. Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

*Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

*Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acenteye teslimi gerekmektedir.

*Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından LEGGO TUR kesinlikle sorumlu değildir.

*Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

*LEGGO TUR konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde LEGGO TUR dan tazminat hakkı yoktur.

*LEGGO TUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

*Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

*Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

*Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan LEGGO TUR sorumlu tutulamaz.

*Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden LEGGO TUR sorumlu değildir. *Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

*Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, LEGGO Tur’un sorumluluğunda değildir.

*Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. *Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.

*Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

*Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

*Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu takdirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. *Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif (ekstra turlar) turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından LEGGO TUR sorumlu tutulamaz.

*Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir. *LEGGO TUR, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

*Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

*3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.

*Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz

*Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

*18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur. *İptal ve değişiklik durumunda “LEGGO TUR SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

*Misafirler, iptal ve değişiklik taleplerini, yurtiçi turlarda hareket tarihinden 14 gün öncesinden, yurt dışı turlar da ise 21 gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Süresinde bildirimde bulunmayan ve bildirimleri acenta tarafından yazılı olarak onaylanmayan misafirlerin tur paketi kullanılmış sayılacaktır. (Uçaklı turlar kapsam dışıdır)

*Bayram ve Resmi tatil dönemi, yılbaşı turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da 30 gündür.

*Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip tur kullanılmış sayılacaktır.

Turun Adı Halkidiki,Thassos, Ammalofoi Yüzme Turu 2 Gece Konaklamalı 3 Gün
Otel 2024 Bayramlar
Ulaşım Otobüs ile gidiş dönüş
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına Tek Çekim / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0 212 234 32 11-12-13
Gezilecek Yerler ! Halkidiki Ammaofoii Transferleri Dahil Fiyat !

Ücretsiz Halkidiki & Ammalofoi Transferleri Selanik ve Kavala Şehir Turları  Dahil  

Yaz Ve Bayramlarda Halkidiki,Thassos, Ammalofoi Yüzme Turu

2 Gece Otel Konaklamalı 3 Gün

Hareket Tarihleri ;14 ,16 ,18, 20, 27 Haziran / 04,12,18 ,25 Temmuz /  01,08,15,22,29 Ağustos/  05 , 12 ,19 Eylül

1.Gün İstanbul - Hareket

Siz Konuklarımızı

21:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı,

21.30 Mecidiyeköy Polat Holding Binası Önü( Eski Alisamiyen Stadı Karşısı)

22.00 İncirll Ömür Plaza

22.30 de Avcılar Pelican Mall AVM Önü

22.45 Beylikdüzü Tüyap Mc Donald's Önü

23.15 Silivri Eski Kipa Önünden 

24.15 Tekirdağ Yay Pet 

01.15 Keşan Dörtyol

01.30 İpsala Sınır dan   Karşılayarak Seyahatimize Başlıyoruz.

Yunanistan Turları  Ammalofoi Thassos Halkidiki Plajları Yüzme Turları

2.Gün Kipi – Thassos Adası (Tam Gün Thassos Adasında geçirme imkanı)

Türk(İpsala) Ve Yunan ( Kipi) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemlerin sonrası Dedeağaç,Gümülcine otoyolu takip edilerek Thassos adasına seyahat için Keramoti Limanına varış. 40 dakikalık zevkli bir yolculuk sonrası Thassos adasına varıyoruz. Thassos tarihi,antik çağlara değin uzanır. O zamanlar Thassos altın ve mermer madenleriyle ünlüydü. 95 km. sahil şeridi adanın göze çarpan güzelliğini sergiler. Rehberimizin anlatımı sonrası  Beach Club bölgesine  transfer ve serbest zaman Misafirlerimiz Gün boyu sahillerde denizin ve güneşin tadını çıkarabilir veya balıkçı lokantalarında çıtır çıtır kalamar eşliğinde leziz ege yemeklerinin tadına varabilirler.Rehberimizin belirleyeceği saat de Thassos adasından Keramoti limanına hareket. Otelimize varış ve yerleşme. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği extra Yunan tavernası turuna katılabilirler.( İndirimli Thassos Adası Geçiş Ücreti Kişi Başı 10 € dur ).

Sabah Kahvaltısı: Güzergah Üzerindeki Uygun Bir Tesiste Ekstra Olarak Alınacaktır.

Öğle Yemeği       : Ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği   : Ekstra olarak alınacaktır.

Konaklama          : Nestos,Orfeus  vb

3.Gün Halkidiki - Selanik

Sabah erken Kahvaltı sonrası Halkidiki’ye yolculuk .Selanik kentinin güneydoğusunda bulunan bir yarımadadır. Karakteristik üç yarımadalar, üç dişli mızrak gibi Egeyi andırır. Güneşli, altın kumlu plajları, körfezleri, geleneksel köyleri ve modern turistik tesisleri ve korunaklı koyları, denizi, Akdeniz iklimi ve muhteşem doğal güzelliği ile adeta Avrupanı’nın Maldividir. Sabah Beach Club bölgesine varış Yüzme ve Güneşlenmek için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ise Ege lezzetlerinin veDeniz ürünlerinin tadını çıkarabilirler. Rehberimizin belirleyeceği saat de hareket ile Selanik’e varış ve şehir turu. Makedonia Trakya & Bakanlık Binası, Ag. Dimitri Kilisesi,Helexpo International fuar alanı, Döner Kule,Liman, Beyaz Kule & Bizans Müzesi, Makedonia Tiyatro Binası, Bedesten, Panagia Calkeon, St. Athanasios, St. Nicholas, St. Harlambos Kiliseleri, Hamza Bey Camii, B.İskender, E. Venezelo, P. Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Şadırvan, Aristoteles, Elefterios Meydanları panaromik olarak görülecektir. Atatürk’ün evi ziyaretimiz sonrasıotelimize hareket  ve konaklama. Dileyen misafirlerimiz akşam rehberimizin düzenleyeceği ekstra  taverna turuna katılabilirler ( Kişi başı 50 €).

Sabah Kahvaltısı: Tur Ücretine Dahil Olarak Otelimizde Alınacaktır.

Öğle Yemeği:        Ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği:    Ekstra olarak alınacaktır.

Konaklama:          Alexandros , Perinthos vb Oteller 

4.Gün Ammalofoi-Kavala-İstanbul

Sabah kahvaltı sonrası Kavala’nın ünlü Beach Club larının yer aldığı Yunanistan’ın  en güzel sahillerinden biri olana Ammalofoi ye yolculuk .Misafirlerimiz Gün boyu  Beach Club lar da Denize girip güneşlenebilir ve günün tadını çıkarabilirler.Rehberimizin belirleyeceği saat de plajdan hareket Panaromik Kavala şehir turu Mehmet Ali Paşa'nın İmarethanesi, heykeli ve evinin anlatımı, Pargalı İbrahim Paşa tarafından yapılan dört köşe caminin ve Kanuni Sultan Süleyman zamanında yapılmış su kemerlerinin görülmesi sonrası İpsala sınır kapısına yolculuk.Sınır ve Gümrük işlemleri sonrası Tekirdağ Malkara karayolu üzerinden gece İstanbul’a varış , misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması

Sabah Kahvaltısı: Tur Ücretine Dahil Olarak Otelimizde Alınacaktır.

Öğle Yemeği:        Ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği:    Ekstra olarak alınacaktır.

Konaklama:          Bu akşam otel konaklaması yoktur.

Not: Vize Başvurusu İçin Tur Paketi Satın Alan Misafirlerimize Gerekli Vize Evrakları Verilmemektedir .Turu Satın Alanlar Kendileri ve Refakatçileri Adına Bunu Kabul Etmiş Sayılırlar .

*Pasaportunda KIbrıs Kaşesi Bulunanlar Yunanistan'a Giriş Yapamazlar

*Yeşil Pasaporta Vizesiz Schnegen Vize ile Seyahat .

Tur Ücretine Dahil olan hizmetler

*Gidiş Ve Dönüş Ulaşım.

*Halkidiki , Ammalofoi Plaj Bölgesi Transferleri 

*Selanik Şehir Turu 

*Kavala Şehir Turu 

*İlk Gün Nestos Orfeas vb , İkinci Gün Selanik Perinthos , Alexandros vb otel de toplam 2 gece oda kahvaltı konaklama.

*Rehberlik hizmetleri

*Mesleki sorumluluk sigortası ( 65 yaş ve  üstü misafirler acenteye 10 € fark öderler ) 

 

Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler

*Yurt dışı çıkış vergisi 150 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir),

*Extra ve Program dışı geziler,.

*Thassos Adası İndirimli Feribot Geçiş Ücreti 10 € olup zorunludur kalkışta rehbere ödenir.

*Öğlen ve akşam yemekleri ilk gün yolda kahvaltı,

*Tüm Kişisel Harcamalar  ve Plaj harcamaları.

*Sınır geçiş ayakbastı ve konaklama vergileri için tur kalkışında acente rehberine 10 € ödenecek olup zorunludur

2024 Bayramlar
Kalkış - Dönüş Tarihleri Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda
14 Haziran - 17 Haziran
16 Haziran - 19 Haziran
18 Haziran - 21 Haziran
20 Haziran - 23 Haziran
27 Haziran - 30 Haziran
04 Temmuz - 07 Temmuz
12 Temmuz - 15 Temmuz
18 Temmuz - 21 Temmuz
25 Temmuz - 28 Temmuz
01 Ağustos - 04 Ağustos
08 Ağustos - 11 Ağustos
15 Ağustos - 18 Ağustos
22 Ağustos - 25 Ağustos
29 Ağustos - 01 Eylül
05 Eylül - 08 Eylül
12 Eylül - 15 Eylül
19 Eylül - 22 Eylül
129,00 EUR
taksit seçenekleri
179,00 EUR
taksit seçenekleri
129,00 EUR
taksit seçenekleri

DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
BENZER TURLAR