%100 Online Rezervasyon
ARA

Halkidiki&Thassos Turu

2 Gün 1 Gece
69,00 EUR 'den başlayan fiyatlarla
2 Gün 1 Gece

Otobüs ile gidiş dönüş

Rezervasyon İptali, Notlar, Değişiklik ve Tur Programının Uygulanması

*Tur programında yer alan güzergâh üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

*Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.

*Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

*Acente ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında, konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs, minibüs, midibüs) ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir. Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

*Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

*Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acenteye teslimi gerekmektedir.

*Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından LEGGO TUR kesinlikle sorumlu değildir.

*Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

*LEGGO TUR konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde LEGGO TUR dan tazminat hakkı yoktur.

*LEGGO TUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

*Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

*Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

*Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan LEGGO TUR sorumlu tutulamaz.

*Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden LEGGO TUR sorumlu değildir. *Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

*Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, LEGGO Tur’un sorumluluğunda değildir.

*Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. *Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.

*Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

*Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

*Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu takdirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. *Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif (ekstra turlar) turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından LEGGO TUR sorumlu tutulamaz.

*Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir. *LEGGO TUR, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

*Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

*3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.

*Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz

*Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

*18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur. *İptal ve değişiklik durumunda “LEGGO TUR SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

*Misafirler, iptal ve değişiklik taleplerini, yurtiçi turlarda hareket tarihinden 14 gün öncesinden, yurt dışı turlar da ise 21 gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Süresinde bildirimde bulunmayan ve bildirimleri acenta tarafından yazılı olarak onaylanmayan misafirlerin tur paketi kullanılmış sayılacaktır. (Uçaklı turlar kapsam dışıdır)

*Bayram ve Resmi tatil dönemi, yılbaşı turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da 30 gündür.

*Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip tur kullanılmış sayılacaktır.

Turun Adı Halkidiki&Thassos Turu
Otel Promosyon Hotel*
Ulaşım Otobüs ile gidiş dönüş
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına Tek Çekim / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0 212 234 32 11-12-13
Gezilecek Yerler Erken Rezervasyona Özel Fiyat

 Ege’nin Maldivi Halkidiki ,Thassos Adası,Selanik Yüzme Turu Yaz 2024 

1 Gece Otel Konaklamalı 2 Gün

  Halkidiki Plaj Bölgesi  Transferi  & Selanik Şehir Turu Dahil 

Hreket Tarihleri ; 24,31 Mayıs /  07,14,21,28 Haziran / 05,12,19,26  Temmuz /  02,09,16,23,30  Ağustos /06,13,20,27  Eylül / 04 Ekim 

1.Gün İstanbul – Hareket

Siz Konuklarımızı

20:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı,

20.30 Mecidiyeköy Polat  Holding Binası Önü ( Eski Alisamiyen Stadı Karşısı)

21.00 İncirli Ömür Plaza

21.30 Avcılar Pelican Mall AVM Önü

21.45 Beylikdüzü Tüyap Mc Donald's Önü

22.15 Silvri Eski Kipa Önü

23.15 Tekirdağ Yay Pet 

24.15 Keşan Dörtyol 

24.45 İpsala Sınır 

Tekirdağ,Keşan ,İpsala güzergahını takip ederek İpsala Türk sınırına varış.

Halkidiki Turu Yaz 2024 Yunanistan Plaj Turları 

2.Gün Kipi – Halkidiki –Selanik

Türk(İpsala) Ve Yunan ( Kipi) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemlerin sonrası Dedeağaç,Gümülcine otoyolu takip edilerek Halkidiki’ye yolculuk .Selanik kentinin güneydoğusunda bulunan bir yarımadadır. Karakteristik üç yarımadalar, üç dişli mızrak gibi Egeyi andırır. Güneşli, altın kumlu plajları, körfezleri, geleneksel köyleri ve modern turistik tesisleri ve korunaklı koyları, denizi, Akdeniz iklimi ve muhteşem doğal güzelliği ile adeta Avrupanı’nın Maldividir.Sabah saatlerinde Beach Club Bölgesine varış .Güneşlenme ve deniz girmek için serbest zaman.Rehberimizin belirleyeceği saat de Selanik’e hareket Atatürk’ün evi ziyaretimiz sonrası panaromik şehir turu; Makedonia Trakya & Bakanlık Binası, Ag. Dimitri Kilisesi,Helexpo International fuar alanı, Döner Kule,Liman, Beyaz Kule & Bizans Müzesi, Makedonia Tiyatro Binası, Bedesten, Panagia Calkeon, St. Athanasios, St. Nicholas, St. Harlambos Kiliseleri, Hamza Bey Camii, B.İskender, E. Venezelo, P. Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Şadırvan, Aristoteles, Elefterios Meydanları panaromik olarak görülecektir.Şehir Turu ve Atattürk'ün evini ziyaret sonrası otelimize hareket ve konaklama . Dileyen misafirlerimiz akşam rehberimizin düzenleyeceği extra taverna turuna katılabilirler.( 50 €)

Sabah Kahvaltısı: Güzergah Üzerindeki Uygun Bir Tesiste Ekstra Olarak Alınacaktır.

Öğle Yemeği       : Ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği   : Ekstra olarak alınacaktır.

Konaklama          : Satın Alım Yapılan Otele Göre Konaklama

3.Gün Thassos Adası -İstanbul

Sabah erken kahvaltı sonrası Thassos adasına seyahat için Keramoti Limanına hareket ediyoruz. Keramoti limanından bineceğimiz feribot ile 40 dakikalık zevkli bir yolculuk sonrası Thassos adasına varıyoruz.Thassos tarihi antik çağlara değin uzanır. O zamanlar Thassos altın ve mermer madenleriyle ünlüydü. 95 km. sahil şeridi adanın göze çarpan güzelliğini sergiler. Rehberimizin anlatımı sonrası  Beach Club bölgesine transfer ve Yüzme için serbest zaman . Dileyen Mİsafirlerimiz deniz ve güneşin tadını çıkarabilirler. Dileyen misafirlerimiz ise motor veya araç kiralayarak adayı keşfedebilirler. Rehberimizin Belirleyeceği Saat de Thassos adasından Keramoti limanına hareket (Hareket saatimiz mevsime,feribot saatlerine ve yoğunluğa göre değişiklik gösterebilir) ve İpsala sınır kapısına yolculuk. Sınır ve Gümrük işlemleri sonrası Tekirdağ Malkara karayolu üzerinden gece İstanbul’a varış , misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması ( İndirimli Thassos Feribot Ücreti 10 € )

Sabah Kahvaltısı: Tur Ücretine Dahil Olarak Otelimizde Alınacaktır.

Öğle Yemeği:        Ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği:    Ekstra olarak alınacaktır.

Konaklama:          Bu akşam otel konaklaması yoktur.

Not: Vize Başvurusu İçin Tur Paketi Satın Alan Misafirlerimize Gerekli Vize Evrakları Verilmemektedir .Turu Satın Alanlar Kendileri ve Refakatçileri Adına Bunu Kabul Etmiş Sayılırlar .

*Pasaportunda Kıbrıs Kaşesi Bulunan Misafirlerimiz Yunanistan'a giriş yapamazlar.

*Schengen Vize İle Sayahat  & Yeşil Pasaporta Vizesiz

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler

*Gidiş dönüş ulaşım.

*Halkidiki Plajlar Bölgesi Transferi 

*Selanik Şehir Turu 

*Promosyon Hoteller  Perinthos , Alexandros vb. otellerde 1 gece oda kahvaltı konaklama.

*Rehberlik hizmetleri

*Mesleki sorumluluk sigortası ( 65 yaş ve  üzeri misafirler 5 € farkı Otobüste Rehberimize Öderler )

Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler

*Extra ve Program dışı geziler,

*Tüme Kişisel ve plajlarda yapılacak  harcamalar. 

*Sınır geçiş ayakbastı ve Konaklama vergisi  kişi başı 10 € araçta rehbere nakit olarak ödenecek olup zorunludur.

*Yurt dışı çıkış vergisi 150 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir),

*İndirmli Thassos Feribot Geçiş Ücreti Kişi Başı 10 € zorunlu olup araçta rehbere nakit olarak ödenir.

Promosyon Hotel*
Kalkış - Dönüş Tarihleri Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda
31 Mayıs - 02 Haziran
07 Haziran - 09 Haziran
69,00 EUR
taksit seçenekleri
99,00 EUR
taksit seçenekleri
69,00 EUR
taksit seçenekleri

Promosyon Hotel
Kalkış - Dönüş Tarihleri Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda
14 Haziran - 16 Haziran
21 Haziran - 23 Haziran
28 Haziran - 30 Haziran
05 Temmuz - 07 Temmuz
12 Temmuz - 14 Temmuz
19 Temmuz - 21 Temmuz
26 Temmuz - 28 Temmuz
02 Ağustos - 04 Ağustos
09 Ağustos - 11 Ağustos
16 Ağustos - 18 Ağustos
23 Ağustos - 25 Ağustos
06 Eylül - 08 Eylül
13 Eylül - 15 Eylül
20 Eylül - 22 Eylül
27 Eylül - 29 Eylül
04 Ekim - 06 Ekim
79,00 EUR
taksit seçenekleri
109,00 EUR
taksit seçenekleri
79,00 EUR
taksit seçenekleri

Vergina Ht
Kalkış - Dönüş Tarihleri Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda
14 Haziran - 16 Haziran
21 Haziran - 23 Haziran
28 Haziran - 30 Haziran
05 Temmuz - 07 Temmuz
12 Temmuz - 14 Temmuz
19 Temmuz - 21 Temmuz
26 Temmuz - 28 Temmuz
02 Ağustos - 04 Ağustos
09 Ağustos - 11 Ağustos
16 Ağustos - 18 Ağustos
23 Ağustos - 25 Ağustos
06 Eylül - 08 Eylül
13 Eylül - 15 Eylül
20 Eylül - 22 Eylül
27 Eylül - 29 Eylül
04 Ekim - 06 Ekim
99,00 EUR
taksit seçenekleri
129,00 EUR
taksit seçenekleri
99,00 EUR
taksit seçenekleri

DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
BENZER TURLAR