ARA

Konaklamalı Dedeağaç Alışveriş Kavala Turu

2 Gün 1 Gece
79,00 EUR 'den başlayan fiyatlarla
2 Gün 1 Gece

Otobüs ile gidiş dönüş

Rezervasyon İptali, Notlar, Değişiklik ve Tur Programının Uygulanması

*Tur programında yer alan güzergâh üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

*Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.

*Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

*Acente ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında, konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs, minibüs, midibüs) ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir. Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

*Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

*Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acenteye teslimi gerekmektedir.

*Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından LEGGO TUR kesinlikle sorumlu değildir.

*Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

*LEGGO TUR konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde LEGGO TUR dan tazminat hakkı yoktur.

*LEGGO TUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

*Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

*Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

*Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan LEGGO TUR sorumlu tutulamaz.

*Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden LEGGO TUR sorumlu değildir. *Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

*Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, LEGGO Tur’un sorumluluğunda değildir.

*Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. *Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.

*Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

*Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

*Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu takdirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. *Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif (ekstra turlar) turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından LEGGO TUR sorumlu tutulamaz.

*Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir. *LEGGO TUR, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

*Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

*3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.

*Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz

*Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

*18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur. *İptal ve değişiklik durumunda “LEGGO TUR SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

*Misafirler, iptal ve değişiklik taleplerini, yurtiçi turlarda hareket tarihinden 14 gün öncesinden, yurt dışı turlar da ise 21 gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Süresinde bildirimde bulunmayan ve bildirimleri acenta tarafından yazılı olarak onaylanmayan misafirlerin tur paketi kullanılmış sayılacaktır. (Uçaklı turlar kapsam dışıdır)

*Bayram ve Resmi tatil dönemi, yılbaşı turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da 30 gündür.

*Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip tur kullanılmış sayılacaktır.

Turun Adı Konaklamalı Dedeağaç Alışveriş Kavala Turu
Otel Sonbahar&Kış promosyonu
Ulaşım Otobüs ile gidiş dönüş
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına Tek Çekim / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0 212 234 32 11-12-13
Gezilecek Yerler

Konaklamalı Dedeağaç Alışveriş Turu 

Vistonida Gölü Porto Lagos Kavala Turları

Dedeağaç Jumbo & Lidl Marketler de Alışveriş

14-28 Ekim / 11-18-25 Kasım / 09,16 Aralık / 13-20 Ocak

1.Gün Cumartesi İstanbul – İpsala – Alexandroupoli

Siz Konuklarımızı 

03.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı Önü ,

03.20 Mecidiyeköy Polat Holding Binası Önü ( Eski Ali Samiyen Stadı Karşısı)

03.40 Bakırköy Ömür Plaza,

04.00 Avcılar Pelikan Mall AVM Önü

04.15 Beylikdüzü Tüyap Mc.Donalds önü

04.45 Silivri Kipa Önü

05.45 Tekirdağ Yay Pet 

06.45 Keşan Dörtyol

07.00 İpsala Sınır dan 

karşılayarak  seyahatimize başlıyoruz. Tekirdağ,Keşan ,İpsala güzergahını takip ederek  İpsala Türk sınırına varış. Türk(İpsala) Ve Yunan ( Kipi) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemlerin sonrası Dedeağaç otoyolu takip edilerek 5-6 saatlik yolculuk sonrası Dedeağaç'a varıış.Bir Saat Lidl İki saat Jumbo Marketlerede  alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında Rehberimizin anlatımları eşliğinde Panaromik Dedeğaç Şehir Turumuzu yapıyor Dedeağaç’da Serbest zaman veriyoruz.Dileyen misafirlerimiz Yemekli Makri turuna katılabilirler.Rehberimizin belirlyeceği saat de hareket  otelimize varış ve konaklama. Akşam Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyececeği ekstra  taverna turuna katılabilirler ( 40-45 euro).

Sabah Kahvaltısı: Güzergah Üzerindeki Uygun Bir Tesiste Ekstra Olarak Alınacaktır.

Öğle Yemeği       : Ekstra Olarak Alınacaktır (Bölgesel lezzetleri tavsiye ederiz)

Akşam Yemeği   : Ekstra olarak alınacaktır. ( Buzuki Eşliğinde Taverna Turu İmkanı ) 

Konaklama          : Orpheus Hotel vb

2.Gün Pazar Porto Lagos – Kavala – İstanbul

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman Dileyen Misafirlerimiz  ekstra  Porto Lagos Kavala Turumuza Katılabilirler..Zevkli bir yolculuk sonrası Rehberimizin anlatımları eşliğinde  Porto Lagos’a varıyoruz. Şirin bir belde olan Porto Lagos ve Vistonida Gölü & Agios Nikolaos Kilisesini görüp yürüyüş ve fotograf çekimi için serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saat de Kavala’ya hareket ediyor ve ve şehir turumuza başlıyoruz. Mehmet Ali Paşa'nın İmarethanesi, heykeli ve evinin anlatımı, resim çekim molası, Pargalı İbrahim Paşa tarafından yapılan dört köşe caminin ve  Kanuni Sultan Süleyman zamanında yapılmış su kemerlerinin görülmesi sonrası yemek için serbest zaman veriyoruz.Rehberimizin belirleyeceği saat de dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Kipi Ve İpsala sınır kapılarına varış. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan-Tekirdağ-Silivri karayolu takip edilerek gece İstanbul’a varış , gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

Not: Ektsta Tura katılmayan misafirler için Otelden Çıkış Saat sabah 11.00 dir.Kavala Dönüşünde Rehberimizin belrttiği saat de ve noktadan alınacaklardır.

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler

*Gidiş Ve Dönüş Ulaşım

*Türkçe Rehberlik Hizmetleri *

*Dedeağaç Şehir Turu , jumbo ve Lidl marketlere transfer

*Gümülcine Orpheus vb  otelde 1 gece Ok konaklama

*Mesleki Sorumluluk Sigoratsı ( 65 yaş üstü misafirler kişi başı 10 € fark öderler)

Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler

*Extra ve Program dışı geziler,tüm kişisel harcamalar,öğlen ve akşam yemekleri,ilk gün yol güzergahında kahvaltı.

*Konaklama Vergisi ,Sınır geçiş ayakbastı ücretleri için kişi başı 5 € tur rehberine ödenecek olup zorunludur.

*Yurt dışı çıkış vergisi 150 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir).

*İsteğe bağlı Ekstra Ekstra Yunan Tavernası ve eğlencesi 40 -45 €*

*İsteğe bağlı Kavala Porto Lagos Turu kişi başı 10 € ( minimum 20 katılımcı ile gerçekleşir.

Yeşil Pasaporta vizesizdir. Pasaportunda KKTC girişi olanlar Yunanistan’a giriş yapamamaktadır.

Sonbahar&Kış promosyonu
Kalkış - Dönüş Tarihleri Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Dört Kişilik Oda
13 Ocak - 14 Ocak
20 Ocak - 21 Ocak
79,00 EUR
taksit seçenekleri
109,00 EUR
taksit seçenekleri
79,00 EUR
taksit seçenekleri
79,00 EUR
taksit seçenekleri

DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
BENZER TURLAR