%100 Online Rezervasyon
ARA

Parga Korfu Kalambaka Yanya Kuzey Yunanistan Turu

4 Gün 3 Gece
199,00 EUR 'den başlayan fiyatlarla
4 Gün 3 Gece

Otobüs ile gidiş dönüş

Rezervasyon İptali, Notlar, Değişiklik ve Tur Programının Uygulanması

*Tur programında yer alan güzergâh üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

*Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.

*Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

*Acente ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında, konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs, minibüs, midibüs) ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir. Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

*Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

*Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acenteye teslimi gerekmektedir.

*Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından LEGGO TUR kesinlikle sorumlu değildir.

*Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

*LEGGO TUR konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde LEGGO TUR dan tazminat hakkı yoktur.

*LEGGO TUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

*Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

*Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

*Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan LEGGO TUR sorumlu tutulamaz.

*Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden LEGGO TUR sorumlu değildir. *Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

*Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, LEGGO Tur’un sorumluluğunda değildir.

*Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. *Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.

*Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

*Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

*Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu takdirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. *Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif (ekstra turlar) turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından LEGGO TUR sorumlu tutulamaz.

*Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir. *LEGGO TUR, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

*Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

*3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.

*Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz

*Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

*18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur. *İptal ve değişiklik durumunda “LEGGO TUR SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

*Misafirler, iptal ve değişiklik taleplerini, yurtiçi turlarda hareket tarihinden 14 gün öncesinden, yurt dışı turlar da ise 21 gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Süresinde bildirimde bulunmayan ve bildirimleri acenta tarafından yazılı olarak onaylanmayan misafirlerin tur paketi kullanılmış sayılacaktır. (Uçaklı turlar kapsam dışıdır)

*Bayram ve Resmi tatil dönemi, yılbaşı turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da 30 gündür.

*Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip tur kullanılmış sayılacaktır.

Turun Adı Parga Korfu Kalambaka Yanya Kuzey Yunanistan Turu
Otel Ramazan Bayramı & Kurban Bayramı& 19 Mayıs
Ulaşım Otobüs ile gidiş dönüş
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına Tek Çekim / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0 212 234 32 11-12-13
Gezilecek Yerler ÜCRETSİZ KALAMBAKA METSOVO KAVALA GEZİLERİ DAHİL

  Parga, Korfu Adası,Yanya , Metsovo Kalambaka & Meteora, Kavala Turu

3 Gece Otel Konaklamalı 4 Gün 

!! Ücretsiz Kalambaka Metsovo Yanya Ve Kavala Turları !!

Hareket tarihleri 09 Nisan / 15 Mayıs / 15 Haziran 

1.Gün İstanbul – Kalambaka - Yanya

Siz Konuklarımızı

18:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı önü

19.00 Mecidiyeköy Polat Holding Binası Önü

19.30 İncirli Ömür Plaza

20.00 Avcılar Pelican Mall AVM Önü

20.30 Beylikdüzü Tüyap Mc Donald's Önü

21.00 Silivri Eski Kipa Önü

22.00 Tekirdağ Yay Pet 

23.30 Keşan Dörtyol

00.00 İspala Sınır dan Karşılayarak

Tekirdağ üzerinden İpsala'ya varış. Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Dedeağaç - Gümülcine - İskeçe – Selanik üzerinden yapılacak gece yolculuğu

2.Gün Kalambaka & Yanya

Yunan Ve Türk Sınırlarındaki Pasaport Ve Gümrük İşlemlerimizi takiben yol güzergahında sabah kahvaltı molamızı veriyoruz Sonrasında Rehberimizin anlatımları eşlğinde Yunanistan'ın Kapadokya'sı Manastırlar Bölgesi Meteora'ya varıyoıruz. Ve Ücretsiz Kalambaka Meteora turumuzu yapıyoruz.Rahiplerin seneler önce kayaları oyarak yaptıkları manastırı görüyoruz. . Kayaların tepesine rahiplerin ve rahibelerin korunma amaçlı yüzyıllar önce yaptıkları büyük manastırı gezdikten sonra Yanya'ya hareket.Yanya’ya  varışımızı takiben  şehir turumuz esnasında göreceğimiz tarihi eserler Fethiye Camii ve Arslan Paşa Camii ve şehrin günümüze kadar kalan Kaleiçi olacaktır. Şehirde vereceğimiz serbest zamanı takiben Dileyen misafirlerimiz Ektsra Ali Paşa adası Turuna katılabilirler. Sonrasında otelimize transfer ve konaklama. .Akşam dileyen Misafirlerimiz extra olarak taverna turuna katılarak Uzo ve buzuki  Eşliğinde Akşamın Keyfini Çıkartabilirler ( kişi başı 45 €).

Sabah Kahvaltısı: Yol güzergahında dinlenme tesisinde alınacaktır. (Ekstra)
Öğle Yemeği: Ekstra olarak alınıcaktır
Akşam Yemeği: Bölgede sunulan yöresel menüleri tavsiye ederiz. (Ekstra)
Konaklama: Palladion Byzantino otelde konaklama

3.Gün Korfu Adası

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği extra  Korfu turuna katılabilirler. Bu turumuzda gemi ile İyon denizinin incisi Korfu adasına geçiyoruz. Tarihi Fransız ve Venedik mimarisinden oluşan bu şirin kasabada, Saint Spridon, Patron Saint kliselerini, Theotaki meydanını ve burada bulunan Venedik Kalesi’ni, görüyoruz. Şehir merkezinde vereceğimiz serbest zamanda tarihi sokaklarda bulunan seçkin mağazalardan el yapımı hediyelik eşya alabilir veya ünlü Liston meydanındaki kafelerde hoşça vakit geçirebilirsiniz. Rehberimizin  belirleyeceği saat de adadan ayrılıyor ve otelimize hareket ediyoruz ( Korfu adası turu extra kişi başı 60 €).

Sabah Kahvaltısı: Tur ücretine dahil olarak, otelimizde  alınacaktır.

Öğle Yemeği: Ekstra olarak alınıcaktır

Akşam Yemeği: Yol güzergahında dinlenme tesisinde alınacaktır. (Ekstra)
Konaklama:  Palladion Byzantino otelde konaklama

4.Gün Parga

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği ekstra Parga Turuna Katılabilirler .Parga'ya Varışımızı takiben Türk Pazarı Sokağı, Venedik Kalesi, ardından geleneksel Parga evleri arasından dar sokaklardan, çarşı içinden panoramik yürüyüş yapıp Rehberimizin anlatımları Eşliğinde  Parga meydanına varıyoruz ve serbest zaman veriyoruz. Hava Ve iklim koşullarına göre dileyen misafirlerimiz denize girebilir veya Yunan Lonatalarında yöresel lezzetleri keşfedebilirler . Rehberimizin belirleyeceği saat de  otelimize hareket ve konaklama . ( Parga Turu kişi başı 25 € dur ).

Sabah Kahvaltısı: Tur ücretine dahil olarak, otelimizde  alınacaktır.

Öğle Yemeği: Ekstra olarak alınıcaktır
Akşam Yemeği: Yol güzergahında dinlenme tesisinde alınacaktır. (Ekstra)
Konaklama:  Palladion Byzantino otelde konaklama

5.Gün Metsovo - Kavala - İstanbul

Otelimizde alacağımız kahvaltısı sonrası hareket ile Epirus Dağı eteklerinde bulunan Metsovo kasabasına varıyoruz. Bir film platosunu andıran, peynirleriyle ünlü bu kasabada vereceğimiz kahve ve alışveriş  molasının ardından Kavala'ya doğru yolumuza devam ediyoruz Panaromik Kavala Şehir Turu ve yemek için vereceğimiz serbest zaman sonrası Kipi Ve İpsala sınır kapılarına yolculuk . Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan-Tekirdağ-Silivri karayolu üzerinden  İstanbul’a varış , gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.  

Sabah Kahvaltısı: Tur ücretine dahil olarak, otelimizde alınacaktır.

Öğle Yemeği: Ekstra olarak alınıcaktır
Akşam Yemeği: Yol güzergahında dinlenme tesisinde alınacaktır. (Ekstra)
Konaklama: Bu akşam otel konaklaması yoktur.

Yeşil pasaporta vizesiz , Schengen Vize ile seyahat İmkanı.

Pasaportunda Kıbrıs Kaşesi Bulunan Misafirlerimiz Yunanistan'a giriş yapamazlar.

Not: Vize Başvurusu İçin Tur Paketi Satın Alan Misafirlerimize Gerekli Vize Evrakları Verilmemektedir .Turu Satın Alanlar Kendileri ve Refakatçileri Adına Bunu Kabul Etmiş Sayılırlar .

 

Tur Ücretine Dahil olan hizmetler

*Gidiş ve Dönüş Ulaşım

*3 gece Palladion , Byzantio ,otellerde Oda Kahvaltp Konaklama

*Rehberlik hizmetleri

*Mesleki sorumluluk sigorta ücreti fiyatlarımıza dahil olup 65 Yaş üstü misafirler 10 € fark öderler.

*Kalambaka, Metsovo Kavala Yannya Turları fiyatlarımıza dahildir.

Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler

*Extra ve Program dışı geziler,kişisel harcamaları,müze ören yeri manastır  gibi Gibi tüm giriş ve transfer ücretleri.

*Yurt dışı çıkış vergisi 150 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir)

*Sınır Geçiş Ayakbastı Ve Konaklama Vergisi için 15 € acente rehberine ödenecek olup zorunludur

*Öğlen ve akşam yemekleri,ilk gün yolda alınan kahvaltı

*Ekstra Korfu Turu Kişi Başı  60 €

*Ekstra Parga Turu Kişi Başı 25 €

*Taverna Turu Kişi Başı 45 €

 

*Extra taverna turu 40-45 €

*Yanya da Ali Paşa adası tekne turu ( gidiş ve geliş için tekne turu ücreti kişi başı 4-6 € dur )

Ramazan Bayramı & Kurban Bayramı& 19 Mayıs
Kalkış - Dönüş Tarihleri Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda
15 Mayıs - 19 Mayıs
15 Haziran - 19 Haziran
199,00 EUR
taksit seçenekleri
279,00 EUR
taksit seçenekleri
199,00 EUR
taksit seçenekleri

DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
BENZER TURLAR