%100 Online Rezervasyon
ARA

Paxos Antipaxos Korfu Parga İon Denizi Yüzme Turu

4 Gün 3 Gece
199,00 EUR 'den başlayan fiyatlarla
4 Gün 3 Gece

Otobüs ile gidiş dönüş

Rezervasyon İptali, Notlar, Değişiklik ve Tur Programının Uygulanması

*Tur programında yer alan güzergâh üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

*Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.

*Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

*Acente ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında, konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs, minibüs, midibüs) ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir. Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

*Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

*Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acenteye teslimi gerekmektedir.

*Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından LEGGO TUR kesinlikle sorumlu değildir.

*Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

*LEGGO TUR konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde LEGGO TUR dan tazminat hakkı yoktur.

*LEGGO TUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

*Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

*Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

*Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan LEGGO TUR sorumlu tutulamaz.

*Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden LEGGO TUR sorumlu değildir. *Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

*Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, LEGGO Tur’un sorumluluğunda değildir.

*Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. *Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.

*Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

*Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

*Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu takdirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. *Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif (ekstra turlar) turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından LEGGO TUR sorumlu tutulamaz.

*Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir. *LEGGO TUR, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

*Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

*3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.

*Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz

*Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

*18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur. *İptal ve değişiklik durumunda “LEGGO TUR SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

*Misafirler, iptal ve değişiklik taleplerini, yurtiçi turlarda hareket tarihinden 14 gün öncesinden, yurt dışı turlar da ise 21 gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Süresinde bildirimde bulunmayan ve bildirimleri acenta tarafından yazılı olarak onaylanmayan misafirlerin tur paketi kullanılmış sayılacaktır. (Uçaklı turlar kapsam dışıdır)

*Bayram ve Resmi tatil dönemi, yılbaşı turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da 30 gündür.

*Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip tur kullanılmış sayılacaktır.

Turun Adı Paxos Antipaxos Korfu Parga İon Denizi Yüzme Turu
Otel Yaz&Bayramlar 2024
Ulaşım Otobüs ile gidiş dönüş
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına Tek Çekim / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0 212 234 32 11-12-13
Gezilecek Yerler Kalambaka & Metsovo Gezileri Ücrete Dahildir

Yunanistan İyon Sahillerinde Yüzme Turu 

 Kalambaka Metsovo Kavala Turları Ücretsiz Olup Fiyatlarımıza Dahildir 

Parga, Korfu Adası,Paxos,Antipaxos,Yanya , Metsovo Kalambaka&Meteora,Kavala Turu

3 Gece Otel Konaklamalı 4 Gün 

Hareket Tarihleri ; 14,15 ,17 Haziran / 11 Temmuz , 24 Temmuz / 07 , 14 , 21,28 Ağustos / 11,25 Eylül

1.Gün İstanbul – İpsala – Kalamabaka

Siz Konuklarımızı

19.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı önü,

20.00 Mecidiyeköy Polat Holding Binası  Önü ( Eski Ali Samiyen stadı karşısı)

20.45 İncirli  Ömür Plaza 

21.15 Avcılar Pelican Mall Avm Önü

21.45 Beylikdüzü Tüyap Mc Donalds Önü,

22:15 Silivri eski Kipa Önü 

23.15 Tekirdağ Yay Pet 

24.15 Keşan Dörtyol 

00.45 İpsala Sınır dan  karşılayarak seyahatimize başlıyoruz. Tekirdağ, Keşan ,İpsala güzergahını takip ederek İpsala Türk sınırına varış.

2.Gün Kalambaka & Yanya

Yunan Ve Türk Sınırlarındaki Pasaport Ve Gümrük İşlemlerimizi takiben yol güzergahında sabah kahvaltı molamızı veriyoruz Sonrasında Rehberimizin anlatımları eşlğinde Yunanistan'ın Kapadokya'sı Manastırlar Bölgesi Meteora'ya varıyoıruz. Rahiplerin seneler önce kayaları oyarak yaptıkları manastırı görüyoruz. . Kayaların tepesine rahiplerin ve rahibelerin korunma amaçlı yüzyıllar önce yaptıkları büyük manastırı gezdikten sonra Yanya'ya hareket.Yanya’ya  varışımızı takiben  şehir turumuz esnasında göreceğimiz tarihi eserler Fethiye Camii ve Arslan Paşa Camii ve şehrin günümüze kadar kalan Kaleiçi olacaktır. Şehirde vereceğimiz serbest zamanı takiben Dileyen misafirlerimiz Ektsra Ali Paşa adası Turuna katılabilirler. Sonrasında otelimize transfer ve konaklama. .Akşam dileyen Misafirlerimiz extra olarak taverna turuna katılarak Uzo ve buzuki  Eşliğinde Akşamın Keyfini Çıkartabilirler ( kişi başı 50  €).

Sabah Kahvaltısı: Güzergah Üzerindeki Uygun Bir Tesiste Ekstra Olarak Alınacaktır.

Öğle Yemeği       : Ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği   : Ekstra olarak alınacaktır.

Konaklama          : Palladion , Byzantino vb  Oteller

 

3.Gün Paxos Anti Paxos Parga

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Parga  Paxos & Antipaxos Adaları Tekne turuna (50 €) katılabilirler. Parga limanından kalkan tekne turumuz saat 10.00’da başlayıp 17:30’a kadar sürecektir. İlk durağımız Antipaxos Adası olacak. Adada lüks yatların da durduğu Arodos sahilinde yüzme molası veriyoruz. Ardından kısa bir mola ile kayalıkların arasında bulunan mağaraları göreceğiz. Sonrasında Paxos Adası’nın merkezi olan Gaios’ta yüzme ve öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Parga limanına dönüyor Ve Şehir Turumuzu yapıyoruz. Türk Pazarı Sokağı, Venedik Kalesi, ardından geleneksel Parga evleri arasından dar sokaklardan, çarşı içinden panoramik yürüyüş yapıp Rehberimizin anlatımları Eşliğinde  Parga meydanına varıyoruz ve serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Otelimize Hareket ve Konaklama .

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe Olarak Alınacaktır

Öğle Yemeği       : Ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği   : Ekstra olarak alınacaktır.

Konaklama          : Palladion , Byzantino vb  Oteller

4.Gün Korfu

Otelimizde alacağımız  sabah kahvaltısı sonrası dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği extra Korfu Adası turuna katılabilirler.Bu turumuzda gemi ile İyon denizinin incisi Korfu adasına geçiyoruz , Fransız ve Venedik mimarisinden oluşan bu şirin kasabada, Saint Spridon, Patron Saint kliselerini, Theotaki meydanını ve burada bulunan Venedik Kalesi’ni, görüyoruz. Şehir merkezinde vereceğimiz serbest zamanda tarihi sokaklarda bulunan seçkin mağazalardan el yapımı hediyelik eşya alabilir veya ünlü Liston meydanındaki kafelerde hoşça vakit geçirebilirsiniz.Dileyen Misafirlerimiz ise Adadaki Beach Clublar da Deniz ve Güneşin Gün Boyu Tadını Çıkarabilirler   Rehberimizin belirleyeceği saat de adadan ayrılıyor ve otelimize hareket ediyoruz ( Korfu adası turu extra kişi başı 65 €).

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe Olarak Alınacaktır

Öğle Yemeği       : Ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği   : Ekstra olarak alınacaktır.

Konaklama          : Palladion , Byzantino vb  Oteller

5.Gün Metsovo & Kavala & İstanbul

Otelimizde alacağımız kahvaltısı sonrası Epirus Dağı eteklerinde bulunan Metsovo kasabasına varıyoruz. Bir film platosunu andıran, peynirleriyle ünlü bu kasabada vereceğimiz kahve ve alışveriş  molasının ardından Kavala'ya doğru yolumuza devam ediyoruz Panaromik Kavala Şehir Turu ve yemek için vereceğimiz serbest zaman sonrası Kipi Ve İpsala sınır kapılarına yolculuk . Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan-Tekirdağ-Silivri karayolu üzerinden  İstanbul’a varış , gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.  

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe Olarak Alınacaktır

Öğle Yemeği       : Ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği   : Ekstra olarak alınacaktır.

Konaklama          : Bu akşam Oteş konaklaması Yoktır

 

Not: Vize Başvurusu İçin Tur Paketi Satın Alan Misafirlerimize Gerekli Vize Evrakları Verilmemektedir .Turu Satın Alanlar Kendileri ve Refakatçileri Adına Bunu Kabul Etmiş Sayılırlar .

Pasaprtunda KIbrıs Kaşesi Olanlar Yunanistan'a giriş yapamazlar. Schengen Vize ile Seyahat , Yeşil Pasport sahiplerine vizesizdir.

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler

*Gidiş ve Dönüş Ulaşım

*Yanya da 3 gece Palladion , Byzantio , vb otellerde Oda Kahvaltı Konaklama

*Rehberlik hizmetleri

*Mesleki sorumluluk sigorta ücreti fiyatlarımıza dahil olup 65 Yaş üstü misafirler 10 € fark öderler ve zorunludur.

*Kalambaka & Meterora Turu Fiyatlarımıza Dahildir

*Metsovo  Turu Fiyatlarımıza Dahildir

* Kavala  Şehir Turu Fiyatlarımıza Dahildir.

Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler

*Yurt dışı çıkış vergisi 150 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir)

*Sınır Geçiş Ayakbastı Ve Konaklama Vergisi İçin Kişi Başı 15 € acente rehberine ödenecek olup zorunludur.

*Öğlen ve akşam yemekleri,ilk gün yol güzergahında  alınan kahvaltı

*Extra Korfu Turu 65 €

*Extra taverna turu 50 €

*Extra Paxos Anti Paxos Turu 50 €

*Extra ve Program dışı geziler,kişisel harcamaları,müze ören yeri manastır  plaj gibi giriş ve transfer ücretleri.

NOT: Schengen Vize ile seyahat İmkanı Yeşil pasaporta vizesiz. Pasaportunda KKTC girişi olanlar Yunanistan’a giriş yapamazlar .

Yaz&Bayramlar 2024
Kalkış - Dönüş Tarihleri Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda
14 Haziran - 18 Haziran
15 Haziran - 19 Haziran
17 Haziran - 21 Haziran
11 Temmuz - 15 Temmuz
24 Temmuz - 28 Temmuz
07 Ağustos - 11 Ağustos
14 Ağustos - 18 Ağustos
21 Ağustos - 25 Ağustos
28 Ağustos - 01 Eylül
11 Eylül - 15 Eylül
25 Eylül - 29 Eylül
199,00 EUR
taksit seçenekleri
279,00 EUR
taksit seçenekleri
199,00 EUR
taksit seçenekleri

DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
BENZER TURLAR