%100 Online Rezervasyon
ARA

Safranbolu Amasra Abant Yörük Köyü Batı Karadeniz turu

2 Gün 1 Gece
299,90 TRY 'den başlayan fiyatlarla
2 Gün 1 Gece

Otobüs ile gidiş dönüş

Rezervasyon İptali, Notlar, Değişiklik ve Tur Programının Uygulanması

*Tur programında yer alan güzergâh üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

*Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.

*Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

*Acente ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında, konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs, minibüs, midibüs) ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir. Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

*Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

*Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acenteye teslimi gerekmektedir.

*Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından LEGGO TUR kesinlikle sorumlu değildir.

*Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

*LEGGO TUR konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde LEGGO TUR dan tazminat hakkı yoktur.

*LEGGO TUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

*Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

*Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

*Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan LEGGO TUR sorumlu tutulamaz.

*Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden LEGGO TUR sorumlu değildir. *Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

*Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, LEGGO Tur’un sorumluluğunda değildir.

*Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. *Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.

*Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

*Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

*Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu takdirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. *Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif (ekstra turlar) turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından LEGGO TUR sorumlu tutulamaz.

*Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir. *LEGGO TUR, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

*Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

*3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.

*Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz

*Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

*18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur. *İptal ve değişiklik durumunda “LEGGO TUR SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

*Misafirler, iptal ve değişiklik taleplerini, yurtiçi turlarda hareket tarihinden 14 gün öncesinden, yurt dışı turlar da ise 21 gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Süresinde bildirimde bulunmayan ve bildirimleri acenta tarafından yazılı olarak onaylanmayan misafirlerin tur paketi kullanılmış sayılacaktır. (Uçaklı turlar kapsam dışıdır)

*Bayram ve Resmi tatil dönemi, yılbaşı turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da 30 gündür.

*Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip tur kullanılmış sayılacaktır.

Turun Adı Safranbolu Amasra Abant Yörük Köyü Batı Karadeniz turu
Otel Promosyon
Ulaşım Otobüs ile gidiş dönüş
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 6 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0 212 234 32 11-12-13
Gezilecek Yerler Yörük Köyü Gezisi Dahildir

SAFRANBOLU AMASRA TURU
(1 Gece 2 Gün)

İlkbahar & Sonbahar & Ramazan Bayramı

Hareket Tarihleri
17-23 Nisan / 13-14-15-22-29 Mayıs / 04-11-18-25 Eylül / 02-09-29 Ekim

1.GÜN Cumartesi: İstanbul’dan Hareket – Abant Gölü – Safranbolu – Hükümet Konağı – Saat Kulesi – Hıdırlık Tepesi – Kaymakamlar Evi – Demirciler Çarşısı – Yemeniciler Arastası

05:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü
05:15 Mecidiyeköy Mado Önü
05.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
05:50 Kartal Köprüsü Altı ( Ankara Yönü)
06.10 Çayırova Mc. Donalds Önü
07.00 İzmit Halkevi Önü hareket ile seyahatimize başlıyoruz.

İlk durağımız olan Bolu Abant Gölü’ne varışımızın ardından rehberimiz eşliğinde gezimize başlıyoruz. Abant Gölü çevresinde, dileyen misafirlerimiz yürüyüş yapabilir, dileyenler ise fayton veya atla gezinti yapabilirler. Köy pazarında alışveriş için vereceğimiz serbest zaman sonrası Öğle yemeğimizi ekstra olarak Abant’ın muhteşem doğası içinde mangalda sucuk, köfte veya tavuk ekmek olarak alıyoruz. Yemek sonrası Safranbolu’ya Hareket ediyoruz. Homeros’un İlyada destanına konu olmuş, 5000 yıllık bir tarihe sahip, Dünya miras listesine alınmış Safranbolu’yu keşfetmek üzere Rum ve Türk Mahallelerini gezmeye başlıyoruz. Hükümet Konağı ve Saat Kulesinin Hıdırlık Tepesinden panaromik olarak görülmesi sonrası Köprülü Mehmet Paşa Cami, Kaymakamlar Evi, İzzet Mehmet Paşa Cami, Demirciler-Bakırcılar ve Yemeniciler Arastasını geziyoruz. Meşhur Safranbolu Lokumlarının tadına bakma fırsatı elde edeceğimiz alışveriş molamız sonrası, dileyen misafirlerimiz günün yorgunluğunu atmak için Eski Lonca kahvesinde çaylarını yudumlayabilirler(ekstra).Rehberimizin belirleyeceği saatte otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Yol güzergahında dinlenme tesisinde alınacaktır. (Ekstra)
Öğle Yemeği: Abantta sunulan mangal menülerini tavsiye ederiz. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Tur ücretine dahil olarak, otelimizde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır.
Konaklama: Safran Germia Otel vb. Oteller

2.GÜN Pazar: Cam Teras – Yörük Köyü – Çamaşırhane – Sipahioğlu Konağı – Amasra – Bakacak Tepesi - Amasra Kalesi – Çekiciler Çarşısı – Dönüş Yolculuğu

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası hareket dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak Safranbolu turizmine katkıda bulunmak amacıyla, Tokatlı Kanyonu üzerinde yerden 80 metre yükseklikte ve 11 metre genişliğinde yapılan Kristal Teras ’a (Cam Seyir Terası) gidiyoruz. 75 ton ağırlığı taşıyabilen, Roketatar mermisiyle dahi kırılmayan cam seyir terası, her biri 750 kilogram taşıyabilecek kapasiteye sahip gözenekler, 3 santimetre kalınlığında 3 parça camdan oluşmaktadır. Seyir teras gezimizin ardından Safranbolu gibi özgün mimarisini korumuş, ünlü sopranomuz Leyla Gencer’in baba ocağı olan Yörük Köyüne varıyor Tarihi Çamaşırhane ve Sipahioğlu Konağının görüyor ve Amasra’ya hareket ediyoruz. Fatih Sultan Mehmet’in Lala Çeşm-i Cihan dedikleri bu mu ola (Dünyanın Göz Bebeği ) sözleri ile ün kazanan güzel Amasra’ ya ulaşıyoruz. Bakacak tepesinde ilçeyi kuşbakışı izleme fırsatı buluyoruz. Ekstra öğle yemeği ve alışveriş için vereceğimiz serbest zaman sonrası Cenevizliler döneminden kalma Amasra Kalesi, Bizans döneminden kalma kiliseden çevrilme Fatih Cami ve Kale Mescidi, Boztepe, Kemere Köprüsü, Çekiciler Çarşısı (ağaç ve oyma işçiliği ) göreceğimiz yerler arasındadır. Rehberimizin belirleyeceği saatte İstanbul’a dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Bartın - Çaycuma üzerinden bastonlarıyla ünlü Devrek’te bir baston atölyesine uğradıktan sonra, akşam saatlerinde İstanbul’a varıyor ve turumuzu sonlandırıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Tur ücretine dahil olarak, otelimizde açık büfe olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği: Amasra’da sunulan balık menülerini tavsiye ederiz. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Yol güzergahında dinlenme tesisinde alınacaktır. (Ekstra)
Konaklama: Bu akşam otel konaklaması yoktur.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

- Gidiş Dönüş Ulaşım
- Safran Germia Otel vb. Otellerde 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
- Programda Belirtilen Geziler
- Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
- Mesleki Sorumluluk Sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- İlk Gün Sabah Kahvaltısı
- Öğle Yemekleri ve Dönüş Günü Akşam Yemeği
- Yemeklerde Alınan İçecekler
- Kişisel ve Ekstra Harcamalar
- Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Seyir Terası Gezisi ve Giriş Ücreti

Promosyon
Kalkış - Dönüş Tarihleri Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Çocuklar
01 Mayıs - 02 Mayıs
23 Ekim - 24 Ekim
299,90 TRY
taksit seçenekleri
399,00 TRY
taksit seçenekleri
299,90 TRY
taksit seçenekleri

Sezon
Kalkış - Dönüş Tarihleri Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Çocuklar
17 Nisan - 18 Nisan
23 Nisan - 24 Nisan
08 Mayıs - 09 Mayıs
22 Mayıs - 23 Mayıs
29 Mayıs - 30 Mayıs
04 Eylül - 05 Eylül
11 Eylül - 12 Eylül
18 Eylül - 19 Eylül
25 Eylül - 26 Eylül
02 Ekim - 03 Ekim
09 Ekim - 10 Ekim
16 Ekim - 17 Ekim
29 Ekim - 30 Ekim
319,90 TRY
taksit seçenekleri
419,00 TRY
taksit seçenekleri
319,90 TRY
taksit seçenekleri

Bayram
Kalkış - Dönüş Tarihleri Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Çocuklar
13 Mayıs - 14 Mayıs
14 Mayıs - 15 Mayıs
15 Mayıs - 16 Mayıs
349,90 TRY
taksit seçenekleri
449,00 TRY
taksit seçenekleri
349,90 TRY
taksit seçenekleri

DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
BENZER TURLAR