%100 Online Rezervasyon
ARA

Sofya Plovdiv Turu 2024 2 gece konaklamalı

3 Gün 2 Gece
99,00 EUR 'den başlayan fiyatlarla
3 Gün 2 Gece

Otobüs ile gidiş dönüş

Rezervasyon İptali, Notlar, Değişiklik ve Tur Programının Uygulanması

*Tur programında yer alan güzergâh üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

*Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.

*Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

*Acente ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında, konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs, minibüs, midibüs) ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir. Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

*Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

*Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acenteye teslimi gerekmektedir.

*Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından LEGGO TUR kesinlikle sorumlu değildir.

*Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

*LEGGO TUR konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde LEGGO TUR dan tazminat hakkı yoktur.

*LEGGO TUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

*Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

*Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

*Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan LEGGO TUR sorumlu tutulamaz.

*Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden LEGGO TUR sorumlu değildir. *Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

*Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, LEGGO Tur’un sorumluluğunda değildir.

*Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. *Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.

*Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

*Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

*Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu takdirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. *Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif (ekstra turlar) turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından LEGGO TUR sorumlu tutulamaz.

*Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir. *LEGGO TUR, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

*Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

*3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.

*Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz

*Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

*18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur. *İptal ve değişiklik durumunda “LEGGO TUR SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

*Misafirler, iptal ve değişiklik taleplerini, yurtiçi turlarda hareket tarihinden 14 gün öncesinden, yurt dışı turlar da ise 21 gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Süresinde bildirimde bulunmayan ve bildirimleri acenta tarafından yazılı olarak onaylanmayan misafirlerin tur paketi kullanılmış sayılacaktır. (Uçaklı turlar kapsam dışıdır)

*Bayram ve Resmi tatil dönemi, yılbaşı turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da 30 gündür.

*Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip tur kullanılmış sayılacaktır.

Turun Adı Sofya Plovdiv Turu 2024 2 gece konaklamalı
Otel Grand Otel Plovdiv
Ulaşım Otobüs ile gidiş dönüş
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına Tek Çekim / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0 212 234 32 11-12-13
Gezilecek Yerler Akşam Yemekleri Tüm Şehir Turları Dahil

Promosyon Plovdiv Sofya Turu 

Grand Hotel Plovdiv Konaklamalı !! Akşam Yemekleri Dahil !!

ÜCRETSİZ SOFYA TURU DAHİL

2 Gece konaklamalı 3 gün Plovdiv Konaklamalı

Lİdl & Jumbo Market Transferleri Dahil 

06,15,17, 27 Haziran 2024

1.Gün İstanbul – Kapıkule – Sofya

Siz Konuklarımızı

22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı,

22.30 Mecidiyeköy Polat Holding Binası Önü (Eski Alisamiyen Stadı Karşısı)

22.50  Bakırköy İncirli Ömür Plaza Önü

23.10 Avcılar Pelican Mall AVM Önü

23.30 Beylikdüzü Tüyap Mc Donald's Önü

00.00 Tem Selimpaşa Metro tesisleri

01.00 Tem Çorlu Metro 

Tesislerin'den Karşılayarak normal hava yol ve sınır koşullarında 7-8 saatlik seyahatimize başlıyoruz. Çorlu,Edirne güzergahını takip ederek Kapıkule Türk & Bulgar sınırlarına varış. Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Svilengrad Haskovo Sofya otoyolu takip edilerek Sofya’ya yolculuk.

2.Gün Softa & Plovdiv

Plovdiv Turu Sofya Bulgaristan Turları  2024 

Türk(Kapıkule) Ve Bulgar (Kapitan Andreevo) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Haskovo,Sofya otoyolu takip edilerek Sofya’ya yolculuk,sabah saatlerinde dinlenme tesisinde kahvaltı molası (extra). Kahvaltı sonrası Sofya’ya hareket.Rehberimizin anlatımları eşliğinde Sofya’ya varış ve şehir turu. 3000 yıllık tarihiyle dünyanın en eski kentlerinden biri olan Sofya’da başlıca tarihi eserler şehre adını veren St Sophia heykeli, Aya Sofya Kilisesi,Rotonda Kilisesi,Rus Kilisesi, Başbakanlık ve Parlemento binaları, Alexander Nevski Katedrali, Sofya Üniversitesi, Banya Başı Camii görülecek yerler arasındadır.Şehir turu sonrası serbest zaman. Rehberimizin Belirleyeceği saat de Plovdiv'e Hareket ve Şehir Turu ; Şehrin en hareketli caddesi olan Batenberg’i gezip bu cadde üzerindeki Cuma Camii ve Sveta Bogoroditsa kilisesini gördükten sonra eski şehir bölgesine geçip Balaban evi, Hindilyan konağı, Zlatio Boyaciev evlerini gördükten sonra serbest zaman veriyoruz, sonrasında otelimize varış yerleşme ve serbest zaman. 

Sabah Kahvaltısı: Yol güzergahında dinlenme tesisinde alınacaktır. (Ekstra)

Öğle Yemeği: Ekstra olarak alınıcaktır

Akşam Yemeği: Grand Hotel Plovdiv de Alınacaktır

Konaklama: 4* Grand Hotel Plovdiv de Konaklama.

3.Gün Plovdiv Bachkovo Manastırı & Asen Kalesi

Sabah Kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Bachkovo Manastırı Ve Asens Kalesi turuna katılabilirler ( kişi Başı 45-50 €) Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği ekstra Balkan Gecesine katılabilirler ( Kişi Başı 45 €)

Sabah Kahvaltısı: Yol güzergahında dinlenme tesisinde alınacaktır. (Ekstra)

Öğle Yemeği: Ekstra olarak alınıcaktır

Akşam Yemeği: Grand Hotel Plovdiv de alınacaktır

Konaklama: 4* Grand Hotel Plovdiv de  OK Konaklama.

4.Gün Plovdiv Lidl Jumbo Market İstanbul

Sabah Kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saat de otelimizden JUMBO VE LİDL MARKETLERDE birer saatlik alışveriş molamızı takiben  Kapıkule sınır kapısına yolculuk.Pasaport ve Gümrük işlemlerini takiben İstanbul'a varış ve misafirlerimizin alıdnıkları noktalara bırakışması.

Sabah Kahvaltısı: Tur ücretine dahil olarak, otelimizde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği: Ekstra olarak alınıcaktır

Akşam Yemeği: Yol güzergahında dinlenme tesisinde alınacaktır. (Ekstra)

Konaklama: Bu akşam otel konaklaması yoktur.

Not: Bulgaristan Turu  için çok girişli Schengen vizesi veya Bulgar vizesi gereklidir. Schengen  vize ile seyahat edecek misafirlerin vizeyi almış oldukları ülkeye giriş çıkış yapmış olmaları zorunludur.YEŞİL PASAPORT SAHİPLERİ İÇİN VİZESİZDİR.

Not: Vize Başvurusu İçin Tur Paketi Satın Alan Misafirlerimize Gerekli Vize Evrakları Verilmemektedir .Turu Satın Alanlar Kendileri ve Refakatçileri Adına Bunu Kabul Etmiş Sayılırlar .

Tur Ücretine Dahil olan hizmetler

*Gidiş & Dönüş Ulaşım

*Türkçe Rehberlik Hizmetleri

*Sofya ve Plovdiv Şehir Turları

*Lidl Ve Jumbo Market Transferleri 

*Grand Hotel Plovdiv de 2 gece  oda kahvaltı konaklama.

Grand Hotel Plovdiv de 2 gece AKŞAM YEMEKLERİ

*Seyahat sigortası ( 65 yaş üstü misafirler 10 € fark öderler)

Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler

*Extra ve Program dışı geziler,tüm kişisel harcamalar.

*Yurt dışı çıkış harcı 150 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir).

*İlk Gün Yol Güzergahında Kahvaltı ve Öğlen Yemekleri

*Sınır geçiş ayakbastı ve konaklama vergisi için kişi başı 15 euro tur kalkışında acente rehberine ödenecek olup zorunludur.

Grand Otel Plovdiv
Kalkış - Dönüş Tarihleri Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda
27 Haziran - 30 Haziran
99,00 EUR
taksit seçenekleri
129,00 EUR
taksit seçenekleri
99,00 EUR
taksit seçenekleri

Grand Otel Plovdiv*
Kalkış - Dönüş Tarihleri Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda
15 Haziran - 18 Haziran
17 Haziran - 20 Haziran
109,00 EUR
taksit seçenekleri
139,00 EUR
taksit seçenekleri
109,00 EUR
taksit seçenekleri

DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
BENZER TURLAR