%100 Online Rezervasyon
ARA

Thassos & Ammolofoi Plajı Turu

2 Gün 1 Gece
79,00 EUR 'den başlayan fiyatlarla
2 Gün 1 Gece

Otobüs ile gidiş dönüş

Rezervasyon İptali, Notlar, Değişiklik ve Tur Programının Uygulanması

*Tur programında yer alan güzergâh üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

*Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.

*Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

*Acente ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında, konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs, minibüs, midibüs) ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir. Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

*Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

*Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acenteye teslimi gerekmektedir.

*Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından LEGGO TUR kesinlikle sorumlu değildir.

*Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

*LEGGO TUR konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde LEGGO TUR dan tazminat hakkı yoktur.

*LEGGO TUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

*Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

*Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

*Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan LEGGO TUR sorumlu tutulamaz.

*Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden LEGGO TUR sorumlu değildir. *Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

*Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, LEGGO Tur’un sorumluluğunda değildir.

*Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. *Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.

*Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

*Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

*Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu takdirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. *Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif (ekstra turlar) turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından LEGGO TUR sorumlu tutulamaz.

*Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir. *LEGGO TUR, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

*Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

*3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.

*Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz

*Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

*18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur. *İptal ve değişiklik durumunda “LEGGO TUR SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

*Misafirler, iptal ve değişiklik taleplerini, yurtiçi turlarda hareket tarihinden 14 gün öncesinden, yurt dışı turlar da ise 21 gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Süresinde bildirimde bulunmayan ve bildirimleri acenta tarafından yazılı olarak onaylanmayan misafirlerin tur paketi kullanılmış sayılacaktır. (Uçaklı turlar kapsam dışıdır)

*Bayram ve Resmi tatil dönemi, yılbaşı turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da 30 gündür.

*Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip tur kullanılmış sayılacaktır.

Turun Adı Thassos & Ammolofoi Plajı Turu
Otel 2024 Yaz
Ulaşım Otobüs ile gidiş dönüş
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına Tek Çekim / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0 212 234 32 11-12-13
Gezilecek Yerler Erken Rezervasyona Özel Fiyat

Ücretsiz Ammalofoi Plaj Transferi  ve Kavala Turu 

2024 Yaz Sezonu Kavala & Ammalofoi  & Thassos  Deniz ve Yüzme Turu

1 Gece Otel Konaklamalı 2 Gün

!! Plajlar da Tam Gün Yüzme İmkanı !!

Hareket Tarihleri ; 24,31 Mayıs / 07,14,21,28 Haziran /  05,12,19,26 Temmuz / 02,09,16,23,30 Ağustos / 06,13,20,27 Eylül / 04 Ekim  

1.Gün İstanbul – Hareket

Siz Konuklarımızı

20:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı,

21.00 Mecidiyeköy Polat Holdng Binası Önü (Eski Alisamiyen Stadı Karşısı)

21.30 İncirli  Ömür Plaza

22.00 de Avcılar Pelican Mall AVM Önü

22.15 Beylikdüzü Tüyap Mc Donald's Önü

22.45 Silivri Kipa dan Karşılayarak Seyahatimize Başlıyoruz.

23.45 Tekirdağ Yay Pet 

00.45 Keşan Dörtyol

01.15 İpsala Sınır 

Tekirdağ,Keşan ,İpsala güzergahını takip ederek İpsala Türk sınırına varış.

2024 Yılı Thassos Adası ( Taşoz Adası) & Ammalofoi Plajları Deniz Turu 

2.Gün Kipi – Thassos - Gümülcine İskeçe

Türk(İpsala) Ve Yunan ( Kipi) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemlerin sonrası Dedeağaç,Gümülcine otoyolu takip edilerek Thassos adasına seyahat için Keramoti Limanına varış. 40 dakikalık zevkli bir yolculuk  sonrası Thassos adasına varıyoruz. Thassos tarihi antik çağlara değin uzanır. O zamanlar Thassos altın ve mermer madenleriyle ünlüydü. 95 km. sahil şeridi adanın göze çarpan güzelliğini sergiler. Rehberimizin anlatımı sonrası  Beach Club bölgesine transfer. Misafirlerimiz gün boyu deniz ve güneşin tadını çıkarabilirler. Dileyen misafirlerimiz ise motor veya araç kiralayarak  adayı keşfedebilirler.Rehberimizin belirleyeceği saat de  Thassos adasından Keramoti limanına hareket.Otelimize Transfer yerleşme ve serbest zaman.( Thassos Feribot Geçiş Ücreti kişi başı 10 €). Akşam dileyen misafirlerimiz Rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği taverna turuna katılabilirler ( Kişi başı 50 €uro).

Sabah Kahvaltısı: Güzergah Üzerindeki Uygun Bir Tesiste Ekstra Olarak Alınacaktır.

Öğle Yemeği       : Ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği   : Ekstra olarak alınacaktır.

Konaklama          :Nestos , Orfeas  Oteller

3.Gün Ammalofoi Kavala İstanbul

Sabah Otelde Alacağımız Kahvaltıyı takiben Kavala’nın ünlü Beach Club larının yer aldığı Yunanistan’ın en  güzel kum plajlarına sahip Ammalofoi'ye yolculuk Misafirlerimiz Beach Club lar da Gün Boyu Denize girip güneşlenebilir ve günün tadını çıkarabilirler.Rehberimizin belirleyeceği saat de plajdan hareket Panaromik Kavala şehir turu Mehmet Ali Paşa'nın İmarethanesi, heykeli ve evinin anlatımı, Pargalı İbrahim Paşa tarafından yapılan dört köşe caminin ve Kanuni Sultan Süleyman zamanında yapılmış su kemerlerinin görülmesi sonrası İpsala sınır kapısına yolculuk.Sınır ve Gümrük işlemleri sonrası Tekirdağ Malkara karayolu üzerinden gece İstanbul’a varış , misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması

Sabah Kahvaltısı: Tur Ücretine Dahil Olarak Otelimizde Alınacaktır.

Öğle Yemeği:        Ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği:    Ekstra olarak alınacaktır ( Tekirdağ'da Köfte Molası)

Konaklama:          Bu akşam otel konaklaması yoktur.

Not: Vize Başvurusu İçin Tur Paketi Satın Alan Misafirlerimize Gerekli Vize Evrakları Verilmemektedir .Turu Satın Alanlar Kendileri ve Refakatçileri Adına Bunu Kabul Etmiş Sayılırlar .

*Pasaportunda Kıbrıs Kaşesi Bulunan Misafirlerimiz Yunanistan'a giriş yapamazlar.

*Schengen Vize ile Seyahat & Yeşil Pasaporta Vizesiz

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler

*Gidiş dönüş ulaşım.

*AMMALOFOİ PLAJ TRANSFERİ DAHİLDİR

*Kavala Şehir Turu 

*Nestos  Orfeus vb. otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama. 

*Rehberlik hizmetleri

*Mesleki sorumluluk sigortası Fiyatlarımıza Dahildir. ( 65 yaş üzeri misafirler 5 € fark öderler zorunludur).

Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler

*Extra ve Program dışı geziler,

*Yurt dışı çıkış vergisi 150 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir),

*Sınır geçiş ayakbastı ve Konaklama vergisi  kişi başı 10 € olup araçta rehbere nakit olarak ödenecek olup zorunludur.

*Öğlen ve Akşam Yemekleri ,İlk gün yol güergahında kahvaltı

*Tüm Kişisel  Harcamalar ve Plaj harcamaları

*Thasos Feribot Ücreti Kişi Başı 10 € olup zorunludur ,kalkışta acente rehberine ödenir .

2024 Yaz*
Kalkış - Dönüş Tarihleri Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda
19 Temmuz - 21 Temmuz
79,00 EUR
taksit seçenekleri

taksit seçenekleri
79,00 EUR
taksit seçenekleri

2024 Yaz
Kalkış - Dönüş Tarihleri Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda
26 Temmuz - 28 Temmuz
02 Ağustos - 04 Ağustos
09 Ağustos - 11 Ağustos
16 Ağustos - 18 Ağustos
23 Ağustos - 25 Ağustos
06 Eylül - 08 Eylül
13 Eylül - 15 Eylül
20 Eylül - 22 Eylül
27 Eylül - 29 Eylül
04 Ekim - 06 Ekim
79,00 EUR
taksit seçenekleri
109,00 EUR
taksit seçenekleri
79,00 EUR
taksit seçenekleri

DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
BENZER TURLAR