%100 Online Rezervasyon
ARA

Yaz&Bayramlarda Pamukkale Salda Çeşme Alaçatı Ilıca Foça Yüzme Turu

3 Gün 2 Gece
1499,90 TRY 'den başlayan fiyatlarla
3 Gün 2 Gece

Otobüs ile gidiş dönüş

Rezervasyon İptali, Notlar, Değişiklik ve Tur Programının Uygulanması

*Tur programında yer alan güzergâh üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

*Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.

*Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

*Acente ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında, konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs, minibüs, midibüs) ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir. Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

*Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

*Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acenteye teslimi gerekmektedir.

*Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından LEGGO TUR kesinlikle sorumlu değildir.

*Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

*LEGGO TUR konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde LEGGO TUR dan tazminat hakkı yoktur.

*LEGGO TUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

*Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

*Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

*Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan LEGGO TUR sorumlu tutulamaz.

*Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden LEGGO TUR sorumlu değildir. *Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

*Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, LEGGO Tur’un sorumluluğunda değildir.

*Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. *Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.

*Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

*Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

*Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu takdirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. *Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif (ekstra turlar) turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından LEGGO TUR sorumlu tutulamaz.

*Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir. *LEGGO TUR, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

*Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

*3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.

*Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz

*Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

*18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur. *İptal ve değişiklik durumunda “LEGGO TUR SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

*Misafirler, iptal ve değişiklik taleplerini, yurtiçi turlarda hareket tarihinden 14 gün öncesinden, yurt dışı turlar da ise 21 gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Süresinde bildirimde bulunmayan ve bildirimleri acenta tarafından yazılı olarak onaylanmayan misafirlerin tur paketi kullanılmış sayılacaktır. (Uçaklı turlar kapsam dışıdır)

*Bayram ve Resmi tatil dönemi, yılbaşı turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da 30 gündür.

*Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip tur kullanılmış sayılacaktır.

Turun Adı Yaz&Bayramlarda Pamukkale Salda Çeşme Alaçatı Ilıca Foça Yüzme Turu
Otel Denizli Napa vb. Otel OK-İzmir Susuzlu&Seçkin Otel OK
Ulaşım Otobüs ile gidiş dönüş
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 6 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0 212 234 32 11-12-13
Gezilecek Yerler

Yaz Ve Bayramlarda Termal Otel de Konaklama İmkanıyla Salda Gölü Pamukkale  Çeşme Alaçatı Ilıca Foça Yüzme Turu

​Türkiye’nin Maldiv'i Salda Gölü,Kaklık Mağarası&Havuzu,Pamukkale,Çeşme,Alaçatı,Ilıca,Foça

2 gece Otel Konaklamalı 3 gün

Hareket Tarihleri

18/19 Mayıs-02/16,30 Haziran-08/09/10/14/28 Temmuz-11/25/27 Ağustos-08/22 Eylül

1. GÜN İstanbul Hareket

20:00 Beylikdüzü Migros AVM Önü

20:15 Avcılar Üniversite Karşısı Otobüs Durakları

21:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü 

21:30 Mecidiyeköy Mado Önü

22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

22:10 Bostancı Köprüsü Otobüs Durağı,

22.20 Kartal Köprüsü Altı

22:40 Çayırova Mc’ Donalds 

23.40 İzmit Halkevi Önü.Buluşma noktalarımızdan hareketle Pamukkale’ye yolculuk.

2.GÜN Türkiye’nin Maldiv’i Salda Gölü Kaklık Mağarası Pamukkale, Hierapolis, Travertenler

Sabah yol güzergâhımızda alacağımız (ekstra) kahvaltı sonrası Türkiye'nin Maldivleri olarak bilinen Salda Gölü'ne gidiyoruz.185 metreye varan derinliği ile Türkiye’nin en derin, dünyanın ise üçüncü en derin gölü konumundadır. Dünyada Mars özelliği gösteren iki yerden biridir. Göldeki magnezyum yüklü beyaz kayaların aynısı Mars’ta da vardır. Gölün toprak yapısının sahip olduğu mineraller sayesinde, göl suyu bazı cilt hastalıklarına karşı etkilidir. Göl kenarında isteyenler bol bol resim çekebilir, yürüyüş yapabilir. Göl gezimizin ardından Kaklık Mağarasına hareket ediyoruz. Yolumuzdan hafifçe saparak Saklı kalmış güzellik , yeraltındaki Pamukkale olarak tanımlanan bir doğa harikası ve gizemi olan KAKLIK mağarasını ziyaret ettikten sonra Pamukkale’ye varış. Tarihi Hierapolis Antik Kenti (Nekropol, Domitian Kapısı, Sütunlu Cadde, Karbondioksit Havuzu, Cin Deliği, Tiyatro, Antik havuz ve müzeler) gezdikten sonra termal suların içindeki kirecin çökeltisiyle oluşan Pamukkale Travertenlerinin beyazlığında üzerinde çıplak ayaklarımızla geziyoruz. Dileyen misafirlerimiz Travertenlerin muhteşem manzarasını kuşbakışı izleyebileceği Yamaç Paraşütü (Ekstra) yapabilirler. Ardından Pamukkale merkezinde Tekstil Atölyelerinde alış veriş ve yemek için (ekstra) serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası otelimize varış yerleşme ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimizi otelimizin Termal özelliklerinden ve çamur-kükürt banyosundan ücretsiz faydalanabilirler. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Yol güzergahında dinlenme tesisinde alınacaktır. (Ekstra)
Öğle Yemeği: Pamukkale’de menü olarak alınacaktır.(Ekstra)
Akşam Yemeği: Seçilen otele göre otelde veya serbest olarak alınacaktır.
Konaklama: Napa Otel vb. OK&YP 

3. GÜN Çeşme,Alaçatı,Ilıca Plajı

Sabah otelde alacağımız kahvaltın ardından Ilıca’ya hareket ediyoruz.  Mevsim şartları ve hava  koşullarına göre Yüzme molası veriyoruz. Yüzme molamız sonrası rehberimizin anlatımları eşliğinde Çeşme’yi geziyoruz ve  serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz  Çeşme Kalesine çıkarak eşsiz kareler yakalayabilirler. Sonrasında  sörfçülerin mekanı, eski Rum Evleriyle, Arnavut Kaldırımı sokaklarıyla, nostaljik taş evleriyle Alaçatı’ya hareket ediyoruz, rehberimizin anlatımları sonrasında alışveriş  ve fotoğraf çekimi için serbest zaman veriyoruz. Akşam saatlerinde otelimize hareket ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Tur ücretine dahil olarak, otelimizde alınacaktır.
Öğle Yemeği: Bölgede belirlenen restoranlarda alınıcaktır(Ekstra)
Akşam Yemeği: Ekstra olarak alınıcaktır

Konaklama: İzmir Susuzlu,Seçkin vb Otellerde OK Konaklama

4. GÜN Foça – Tekne Turu (Ekstra) – Dönüş Yolculuğu

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Foça’ya hareket ediyoruz. Heredot’un ünlü sözü : Onlar kentlerini bizim yeryüzünde bildiğimiz en güzel gökyüzü ve en güzel ikliminde kurdular. Evet bu güzellikler diyarı şirin Ege kasabasını  keşfe çıkıyoruz. Küçük balıkçı kayıkları, Arnavut taş kaldırımı sokaklar, tarihi Rum Evleri ,bu güzellikler arasında Foça sokakları turumuzu tamamladıktan sonra yüzme ve rehberimizin düzenleyeceği ekstra  tekne turu  için serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatte dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. İstanbul’a varışımızın ardından turumuzu sonlandırıyoruz.

NOT: Dönüş güzergahında İzmit Halkevi Önünden alınan Misafirlerimiz Çayırova Mc. Donalds Önünde Bırakılacaklardır.

Sabah Kahvaltısı: Tur ücretine dahil olarak, otelimizde alınacaktır.
Öğle Yemeği: Foçada ege sebze yemeklerini tavsiye ederiz. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Yol güzergahında dinlenme tesisinde alınacaktır. (Ekstra)
Konaklama: Bu akşam otel konaklaması yoktur.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

*Gidiş& dönüş ulaşım

*Rehberlik hizmetleri

*Denizli Napa Otel vb. OK&YP / İzmir Susuzlu, Seçkin vb. otelde 1 gece OK, toplam 2 gece konaklama. 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

*İlk gün yolda alınan kahvaltı ve öğlen yemekleri, pansiyon durumuna göre akşam yemekleri. *Kişisel ve extra harcamalar

*Program dışı geziler

*Müze, ören yeri, Plaj, Antik Kent, Kale, Traverten, gibi tüm giriş ücretleri isteğe bağlı olup katılımcılara aittir ( misafirlerimizin müze kart almaları tavsiye edilir.)

DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
BENZER TURLAR