ARA

Yılbaşında Drama Noel Baba Köyü & Dedeağaç & Selanik & Kavala

3 Gün 2 Gece
199,00 EUR 'den başlayan fiyatlarla
3 Gün 2 Gece

Otobüs ile gidiş dönüş

Rezervasyon İptali, Notlar, Değişiklik ve Tur Programının Uygulanması

*Tur programında yer alan güzergâh üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

*Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.

*Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

*Acente ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında, konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs, minibüs, midibüs) ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir. Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

*Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

*Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acenteye teslimi gerekmektedir.

*Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından LEGGO TUR kesinlikle sorumlu değildir.

*Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

*LEGGO TUR konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde LEGGO TUR dan tazminat hakkı yoktur.

*LEGGO TUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

*Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

*Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

*Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan LEGGO TUR sorumlu tutulamaz.

*Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden LEGGO TUR sorumlu değildir. *Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

*Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, LEGGO Tur’un sorumluluğunda değildir.

*Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. *Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.

*Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

*Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

*Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu takdirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. *Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif (ekstra turlar) turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından LEGGO TUR sorumlu tutulamaz.

*Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir. *LEGGO TUR, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

*Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

*3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.

*Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz

*Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

*18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur. *İptal ve değişiklik durumunda “LEGGO TUR SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

*Misafirler, iptal ve değişiklik taleplerini, yurtiçi turlarda hareket tarihinden 14 gün öncesinden, yurt dışı turlar da ise 21 gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Süresinde bildirimde bulunmayan ve bildirimleri acenta tarafından yazılı olarak onaylanmayan misafirlerin tur paketi kullanılmış sayılacaktır. (Uçaklı turlar kapsam dışıdır)

*Bayram ve Resmi tatil dönemi, yılbaşı turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da 30 gündür.

*Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip tur kullanılmış sayılacaktır.

Turun Adı Yılbaşında Drama Noel Baba Köyü & Dedeağaç & Selanik & Kavala
Otel Yılbaşı Gala Yemeği Dahil Paket
Ulaşım Otobüs ile gidiş dönüş
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına Tek Çekim / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0 212 234 32 11-12-13
Gezilecek Yerler ! YILBAŞI GALA YEMEĞİ DAHİL ! 2 gece Konaklamalı

!! YILBAŞI GALA YEMEĞİ DAHİL !!  2 GECE KONAKLAMALI YUNANİSTAN TURU

DRAMA NOEL BABA KÖYÜ & DEDEAĞAÇ JUMBO & Lidl  MARKET SELANİK KAVALA PORTO LAGOS Gezileri Dahil Yılbaşına Özel Fiyat 

30 ARALIK 2023  GİDİŞ , 01 OCAK 2024  DÖNÜŞ 2 GECE KONAKLAMALI 3 GÜN

1. Gün Dedeağaç-Drama-Selanik

Siz Konuklarımızı Sabah

02.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı,

02.50 Mecidiyeköy Polat Holding Binası Önü (Eski Ali Samiyen Stadı Karşısı)

03.10 İncirli  Ömür Plaza Önü 

03.30 Avcılar Pelikan Mall Avm Önü

03.45 Beylikdüzü Tüyap Mc.Donalds Önü ,

04.15 Silivri Eski Kipa Önü

05.15 Tekirdağ Yay Pet 

06.15 Keşan Dörtyol 

06.45 İpsala Sınır

Tesislerinden karşılayarak seyahatimize başlıyoruz. Tekirdağ,Keşan ,İpsala güzergahını takip ederek İpsalaTürk sınırına varış. Türk(İpsala) Ve Yunan ( Kipi) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemlerin sonrası Dedeağaç’a Yolculuk. Sabah ALEXANDROUPOLİ (Dedeağaç) 'a varış. Serbest zaman ve kahvaltı sonrası  Lidl market de vereceğimiz kısa bir alıveriş molası sonrası Jumbo alışveriş merkezine gidip alışveriş için  1 saat serbest vakit veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saat de Jumbo market den Drama ya hareket ediyoruz. Zevkli ve rehberimizin anlatımları eşliğinde geçecek yolculuğumuz sonrası Doğu Makedonya bölgesinin en büyük şehri ve 551 yıl Osmanlı egemenliğinde kalmış olan Drama bölgesine varıyoruz. Drama Rüya Şehri Turu: Drama şehri son yıllarda eşsiz bir Noel sahnesi olarak tasarlanıyor, şehir merkezinde sahnelenen "Oneiroupolis" (The Dreamland) programının etkinlikleri çocuklar ve yetişkinleri gerçek peri masallarına taşıyor. Her yıl belediye çalışanları ve bir çok gönüllünün desteğiyle peri masalı köyüne ait ahşap evlerinin yapıldığı Özgürlük Meydanı'nda, Noel Baba'nın evi, Peri Masalı evi, Elflerin atölyeleri ve maceralar evi binlerce ziyaretçinin gülümsemesini toplayan noktalardan sadece bir kaç tanesi. Eğer sizde unutulmaz bir Yılbaşı sahnesinin parçası olmak isterseniz, Drama şehrinin eşsiz güzelliklerini kesinlikle kaçırmamalısınız! Bir ay süren etkinlikler Aralık ayında başlayıp, Yeni Yıl'dan kısa bir süre sonra sonlanıyor. Kamera, eldiven, şapka ve kışlık aksesuarlarınızı yanınıza almayı unutmayın! Tur bitiminde Selanik’e hareket otelimize yerleşme ve serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra olarak Yunan  tavernası ve eğlencesi turuna katılabilirler ( kişi başı 45-50 euro)

Sabah Kahvaltısı: Yol güzergahında alınacaktır. (Ekstra)
Öğle Yemeği: Ekstra olarak alınıcaktır
Akşam Yemeği: Bölgede sunulan yöresel menüleri tavsiye ederiz. (Ekstra)
Konaklama: Assembly vb.Otellerde OK Konaklama.

2. Gün Selanik

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası şehir turu için hareket .Makedonia Trakya & Bakanlık Binası, Ag. Dimitri Kilisesi,Helexpo International fuar alanı, Döner Kule,Liman, Beyaz Kule & Bizans Müzesi, Makedonia Tiyatro Binası, Bedesten, Panagia Calkeon, St. Athanasios, St. Nicholas, St. Harlambos Kiliseleri, Hamza Bey Camii, B.İskender, E. Venezelo, P. Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Şadırvan, Aristoteles, Elefterios Meydanları panaromik olarak görülecektir.Şehir turu sonrası Atatürk’ün evi ziyareti ve serbest zaman. Serbest zaman sonrası otelimize dönüş.Akşam Otelimizde Düzenlenecek Yılbaşı Gala Yemeğine Katılarak 2024 YIlına Sirtaki Buzuki Eşliğinde Eğlenerek Giriyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Tur ücretine dahil olarak, otelimizde  alınacaktır.

Öğle Yemeği: Ekstra olarak alınıcaktır

Akşam Yemeği:Otelimizde Yılbaşı Gala Yemeği Ve Eğelncesi Olarak Alınacaktır
Konaklama: Assembly Hotel de Kahbaltı Ve Gala Yemeği Dahil Konaklama

3.Gün Kavala-Porto Lagos - İstanbul

Sabah Kahvaltı sonrası  Rehberimizin belirleyeceği saat de otelimizden hareket. Rehberimizin anlatımları eşliğinde Kavala'ya varış ve şehir turu; Mehmet Ali Paşa'nın İmarethanesi, heykeli ve evinin anlatımı, resim çekim molası, Pargalı İbrahim Paşa tarafından yapılan dört köşe caminin ziyareti, Kanuni Sultan Süleyman zamanında yapılmış su kemerlerinin görülmesi sonrası yemek için serbest zaman veriyoruz.Rehberimizin belirleyeceği saat de hareket ile İskeçe karayolu üzerinden yolculuk , Şirin bir belde olan Porto Lagos ve Vistonida Gölü&Agios Nikolaos Kilisesini görüp Kipi Ve İpsala sınır kapılarına varış. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan-Tekirdağ-Silivri karayolu takip edilerek gece İstanbul’a varış , gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

Pasaportunda Kıbrıs Kaşesi Bulunan Misafirlerimiz Yunanistan'a giriş yapamazlar.

Schengen Vize ve Yeşil Pasaport ile Seyahat İmkanı .

Not: Vize Başvurusu İçin Tur Paketi Satın Alan Misafirlerimize Gerekli Vize Evrakları Verilmemektedir .Turu Satın Alanlar Kendileri ve Refakatçileri Adına Bunu Kabul Etmiş Sayılırlar .

Tur Ücretine Dahil olan hizmetler

*Gidiş & Dönüş Ulaşım.

*Selanik Assembly otel de 2 gece oda kahvaltı konaklama..

*Otelde YILBAŞI GALA YEMEĞİ VE EĞLENCESİ LİMTLİ İÇKİ DAHİL

*Rehberlik hizmetleri

*Dedeağaç,Drama,Selanik,Kavala ve Porto Lagos gezileri dahildir.

*Programda belirtilen çevre gezileri

*Mesleki sorumluluk sigortası ( 65 yaş üzeri misafirler acenteye 10 € sürprim öderler)

Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler

*Müze ve ören yeri giriş ücretleri isteğe bağlı olup katılımcılara aittir.

*Extra ve Program dışı geziler,kişisel harcamalar.,

*Sınır Geçiş ,Ayakbastı, Konaklama Vergileri ve Check Point Ücretleri İçin Kişi Başı 10 € kalkışta acente rehberine ödenecek olup zorunludur.

*Yurt dışı çıkış vergisi 150 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir)

 

 

Yılbaşı Gala Yemeği Dahil Paket
Kalkış - Dönüş Tarihleri Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda
30 Aralık - 01 Ocak
199,00 EUR
taksit seçenekleri
289,00 EUR
taksit seçenekleri
199,00 EUR
taksit seçenekleri

DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
BENZER TURLAR