%100 Online Rezervasyon
ARA

Büyülü Gap Turu 5 Gece Konaklamalı

8 Gün 7 Gece
1499,90 TRY 'den başlayan fiyatlarla
8 Gün 7 Gece

Yarım Pansiyon

Otobüs ile gidiş dönüş

Rezervasyon İptali, Notlar, Değişiklik ve Tur Programının Uygulanması

*Tur programında yer alan güzergâh üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

*Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.

*Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

*Acente ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında, konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs, minibüs, midibüs) ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir. Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

*Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

*Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acenteye teslimi gerekmektedir.

*Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından LEGGO TUR kesinlikle sorumlu değildir.

*Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

*LEGGO TUR konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde LEGGO TUR dan tazminat hakkı yoktur.

*LEGGO TUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

*Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

*Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

*Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan LEGGO TUR sorumlu tutulamaz.

*Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden LEGGO TUR sorumlu değildir. *Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

*Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, LEGGO Tur’un sorumluluğunda değildir.

*Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. *Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.

*Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

*Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

*Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu takdirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. *Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif (ekstra turlar) turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından LEGGO TUR sorumlu tutulamaz.

*Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir. *LEGGO TUR, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

*Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

*3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.

*Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz

*Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

*18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur. *İptal ve değişiklik durumunda “LEGGO TUR SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

*Misafirler, iptal ve değişiklik taleplerini, yurtiçi turlarda hareket tarihinden 14 gün öncesinden, yurt dışı turlar da ise 21 gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Süresinde bildirimde bulunmayan ve bildirimleri acenta tarafından yazılı olarak onaylanmayan misafirlerin tur paketi kullanılmış sayılacaktır. (Uçaklı turlar kapsam dışıdır)

*Bayram ve Resmi tatil dönemi, yılbaşı turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da 30 gündür.

*Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip tur kullanılmış sayılacaktır.

Turun Adı Büyülü Gap Turu 5 Gece Konaklamalı
Otel Sonbahar
Ulaşım Otobüs ile gidiş dönüş
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 6 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0 212 234 32 11-12-13
Gezilecek Yerler Halfeti Tekne Turu Dâhil

1

BÜYÜLÜ GAP TURU

%40 Kapora Ver Kalanı Araçta Öde
(7 Gece 8 Gün)
(5 Gece Otel Konaklaması)

İlkbahar&Sonbahar&Bayramlar

Dinlerin ve Dillerin Buluşma Noktası Hatay’dan,
Peygamberler Şehri Urfa’ya,
Otantik Çarşılarıyla Ünlü Antep’ten,
Güneşin En Güzel Doğup Battığı Nemrut’a

Adana, Hatay, Gaziantep, Şanlıurfa, Mardin, Batman, Diyarbakır, Adıyaman, Kahramanmaraş

Unutulmaz Bir Tarih, Kültür ve Lezzet Yolculuğu..

1.GÜN – İstanbul’dan Hareket

18:15 Beylikdüzü Migros AVM Önü

18:30 Avcılar Üniversite Karşısı Otobüs Durakları

19:00 Yenibosna Airport Avm Otoparkı

19:45 Mecidiyeköy Torun Center Önü

20:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

20:45 Kartal Köprüsü Altı

21:00 Çayırova Mc Donalds Önü

21:15 Gebze Center Önü

21:45 İzmit Halkevi Durağı (Asya Otel Karşısı)

22:15 Sakarya Alpet Önü (Otogar Yanı)

02:00 Ankara Söğütözü Ulusoy Tesisleri (Armada Avm Karşısı) Belirlenen noktalarda buluşmamızın ardından ilk durağımız Adana’ya yolculuğumuza başlıyoruz.

2.GÜN - Adana - Taşköprü - Sabancı Cami – Hatay - Antakya - Asi Nehri - Harbiye - Harbiye Şelalesi -Habibi Neccar Camii - Saint Pierre Kilisesi - Gaziantep

Gece yolculuğumuzun ardından yolumuz üzerinde serbest sabah kahvaltı molası veriyoruz. Ardından Çukurova bereketli toprakları üzerine kurulmuş ve Seyhan Nehrinin bereketli sularıyla beslenen şehir Adana’ya ulaşıyoruz. Adana’da Seyhan Nehri üzerinde bulunan Tarihi Taş Köprüyü panaromik olarak gördükten sonra bölgenin en önemli camilerinden olan Adana Sabancı Merkez Camiini görüyoruz. Bu mimari harikası camii gezimizin ardından Dörtyol-İskenderun-Belen istikametinden Çan, Ezan, Hazan, Künefe, Asi Nehri, Şelaleleri farklı inanışlarda yaşam alanları olan ve son zamanlarda dizileri ile de ünlenen Antakya’ya hareket ediyoruz. Gurme destinasyonlarının önemli bir durak noktası olan ve son dönemlerde mutfağıyla ön plana çıkan Hatay’da öğle yemeği molası veriyoruz. Öğle yemeğimiz ardından gezimize “Hristiyan” teriminin ortaya çıktığı ve ilk kilise olma özelliği gösteren St. Pierre Kilisesi ile devam ediyoruz. Ardından Hz. İsa’nın 2 elçisinin mezarının olduğuna inanılan Habibi Neccar Camii’ni geziyoruz. Mitolojik pek çok efsaneye kaynaklık eden Antakya’da; Daphne ile Apollo’nun hikâyesine konu olan Harbiye ve Şelalelerini geziyoruz. Su sesi eşliğinde muhteşem manzarada kahvemizi içtikten sonra Antakya gezimizi tamamlıyor ve Hatay’a veda ederek Gaziantep’te bulunan otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Ekstra hizmet olarak, Yol güzergahında dinlenme tesisinde alınacaktır.
Öğle Yemeği: Ekstra hizmet olarak, Hatay’da yöresel menüleri tavsiye ederiz.
Akşam Yemeği: Tur ücretine dahil olarak, otelimizde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır.
Konaklama: Büyük Veliç Otel, Tilmen Otel vb.

3.GÜN - Gaziantep - Zeugma Mozaik Müzesi - Gaziantep Kalesi - Bakırcılar Çarşısı - Almacı Pazarı - Birecik - Kelaynak Kuşları – Şanlıurfa - Halfeti – Tekne Turu – Rum Kale – Batık Minare – Balıklıgöl – Ayn Zeliha Gölü – Tarihi Çarşılar - Gümrük Han

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından tarihi Gaziantep çarşılarını geziyoruz. Vereceğimiz alışveriş molası ve serbest zamanın ardından Gaziantep'in merkezindeki bir tepeye kurulmuş olan Antep Kalesi’ne hareket ediyoruz. Kısa bir fotoğraf molasının ardından Antep’in meşhur baklava ve Antep fıstığı alışverişlerimizi gerçekleştirmek için mola veriyoruz. Alışverişlerimizi gerçekleştirdikten sonra Pirsefa Hazretleri ve Hz. Yuşa Peygamber Türbelerini ziyaret ediyoruz. Daha sonra Sedefçiler, Baharatçılar, Sebze Hali, Tarihi Paşa Hanı, Tahtani Camii, Uzun Çarşı, Tarihi Gümrük Hanı, Zincirli Bedesten, Kunduracılar Çarşısı’nı görerek Bakırcılar Çarşısı’na ulaşıyoruz. Burada Gaziantep`in en eski çarşısı olarak bilinen 250 yıllık Almacı Pazarını geziyoruz. Ardından Zeugma Mozaik Müzesi’ne hareket ediyoruz. Zeugma Müzesi gezimizin ardından ülkemizin ‘’Citta Slow’’ kentlerinden biri olan Halfeti’ye hareket ediyoruz. Birecik Barajı İnşasından sonra bir kısmı baraj gölü altında kalan Halfeti’de bizi bekleyen teknemize binerek tekne turuna başlıyoruz. Baraj gölü üzerinde yapacağımız gezinti sırasında yine büyük bir kısmı baraj gölü altında kalmış olan Kral kızı Mağarası, Rumkale ve Savaşan Köyü’nde Fırat’ın suları altında kalan Cami ve minaresini göreceğiz. Tekne turumuzun bitimiyle vereceğimiz öğle yemeği molası sonrasında Halfeti’ye veda ediyor ve Birecik’e doğru hareket ediyoruz. Birecik’te sayıları 11’e kadar düşen, sadece Fas ve Birecik’te bulunan, Mısır’da kutsal İbis kuşu olarak bilinen Kelaynak Kuşları Üretme Çiftliğinde yeryüzünde kalan son göçmen Kelaynaklar hakkında bilgi alıp, fotoğrafladıktan sonra Peygamberler Şehri Şanlıurfa’ya hareket ediyoruz. İlk olarak Balıklıgöl’ü gezip ardından Ayn zeliha Gölü’nü görüp rehberimizden bilgiler aldıktan sonra serbest zaman veriyoruz. Şanlıurfa’nın otantik çarşıları, Bakırcılar çarşısı, Bedesten, Sipahi pazarı, İsot pazarı ve Gümrük Hanı’nda alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Alışverişlerimizin ardından otelimize doğru hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz bölge kültürünü tanıyabileceğimiz ekstra olarak düzenlenecek sıra gecesine katılabilirler.

Önemli: Şanlıurfa otel konaklamamız oda kahvaltıdır. Akşam yemeği için dileyen misafirlerimiz yemekli sıra gecesi programına dahil olabilirler. (Ekstra)

Sabah Kahvaltısı: Tur ücretine dahil olarak, otelimizde açık büfe olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği: Ekstra hizmet olarak, Halfeti’de yöresel menüleri tavsiye ederiz.
Akşam Yemeği: Ekstra hizmet olarak, Sıra Gecesinde yöresel menüleri veya Urfa’da ciğer menülerini tavsiye ederiz.
Konaklama: Uludağ Otel, Harran Otel vb.

4.GÜN - Harran - Harran Üniversitesi – Ulu Camii – Konik Evler – Harran Konukevi - Göbeklitepe - Viranşehir - Kızıltepe – Mardin - Kasımıye Medresesi

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Mezopotamya’nın en eski yerleşim yerlerinden biri olan Harran’a hareket ediyoruz. Harran Üniversitesi(Ulu Cami), Harran Höyüğü, Kale, Kervansaray ve Geleneksel Konik Harran Evlerini görüp konuk oluyoruz. Harran gezimizin ardından Göbeklitepe’ye hareket ediyoruz. Keşfiyle birlikte sadece bölge tarihini değil insanlık tarihini değiştiren, tarihi 12 bin yıl önceye dayanan Göbeklitepe, geçtiğimiz yıllarda National Geographic dergisinin tüm dünyada “Dinin Doğduğu Yer” sloganıyla kapak yapılmıştır. Şanlıurfa’dan ayrılarak Viranşehir Kızıltepe istikameti ile Mardin’e ulaşıyoruz. Artuklular Döneminde yapımına başlanan ve 15. Yüzyılın sonlarında Akkoyunlu Sultan Kasım İbn Cihangir döneminde tamamlanmış olan Kasımiye Medresesi’nde rehberimizden bilgiler alarak gezip, fotoğraf molası verdikten sonra otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Tur ücretine dahil olarak, otelimizde açık büfe olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği: Ekstra hizmet olarak, Urfa’da ciğer menülerini tavsiye ederiz.
Akşam Yemeği: Tur ücretine dahil olarak, otelimizde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır.
Konaklama: Yay Grand Otel vb.

5.GÜN - Eski Mardin – Deyrul Zafaran Manastırı- Tarihi Ptt Binası - Mezopotamya Ovası – Midyat - Telkariciler Çarşısı – Batman - Hasankeyf -Tekne Turu - Dicle Nehri – On Gözlü Köprü - Hevsel Bahçeleri - Mardin Kapı - Diyarbakır

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Mardin gezimize başlıyoruz. Süryanilerin önemli merkezlerinden biri olan Deyrulzafaran Manastırı gezimiz esnasında Meryem Ana Kilisesi, Mor Hananyo Kilisesi ve Güneş Evini görüyoruz. Ardından Eski Mardin sokaklarında yürüyüşe başlıyoruz. Cumhuriyet Meydanı’nda başlayan yürüyüşümüzde Zinciriye Medresesi, Mardin Protestan Kilisesi, Latifiye Camii, Sokulbar (İnekler Çarşısı), Bakırcılar Çarşısını göreceğiz. Yürüyüşümüz sırasında Artuklu Döneminin mimari örneklerinden olan Mardin Ulu Camii’yi geziyoruz. Ardından bir dönem PTT Binası olarak kullanılmış ve bu şekilde tanınan Eski  Ermeni Konağı olan Şahtana Konağı’nı geziyoruz. Süryanilerin en önemli yerleşim merkezlerinden biri olan Midyat’a hareket ediyoruz. Midyat’ta vereceğimiz öğle yemeği molası sonrasında Sıla dizisinin çekimlerinin yapıldığı Konukevini ziyaret ediyoruz. Telkari ve Süryani Şarapları için vereceğimiz alışveriş molamızın ardından Midyat’tan ayrılarak sular altında kalmış, iki yakasını Dicle Nehrinin ayırdığı Batman’ın tarihi ilçesi Hasankeyf’e hareket ediyoruz. Tarihi 12 bin yıl öncesine dayanan Hasankeyf’te, Ilısu Barajının yapılmasının kesinleşmesiyle beraber 3 km uzaklığa yeni bir yerleşim yeri kurulmuştur. 2020 yılı Şubat ayı itibariyle sular altında kalan Hasankeyf’in hüznüne ortak olacağımız bu gezimizde görkemini hala koruyan Hasankeyf Kalesi'ni, gizli su Tüneli'ni, El Rızık Camisi'nin Minaresi'ni ve mağaraları görerek serbest zamanın veriyoruz.  Dileyen misafirlerimiz bu serbest zaman sırasında Hasankeyf Tekne Turumuza katılabilirler. (Ekstra) Serbest zamanımızın ardından Diyarbakır’a hareket ediyoruz. Diyarbakır’da ilk olarak Dicle nehri kıyısında bulunan, 2015 yılında UNESCO Dünya Miras Listesi’ne alınan, tarımsal değerinin dışında, kültürel ve tarihi olarak da özgün bir yere sahip Hevsel Bahçelerini görüp fotoğraflıyoruz. Ardından On Gözlü Köprüye hareket ediyoruz. On Gözlü Köprüde vereceğimiz serbest zaman ve fotoğraf molamızın ardından otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Tur ücretine dahil olarak, otelimizde açık büfe olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği: Ekstra hizmet olarak, Midyat’ta kaburga menülerini tavsiye ederiz.
Akşam Yemeği: Tur ücretine dahil olarak, otelimizde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır.
Konaklama: SV Business Otel, Demir Otel, Park Vadi Otel vb.

6.GÜN - Diyarbakır - Cahit Sıtkı Tarancı Müzesi – Ahmed Arif Müzesi - Diyarbakır Ulu Camii - Adıyaman - Kahta - Karakuş Tümülüsü - Cendere Köprüsü - Nemrut Dağı - Gün Batımı

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Doğu’nun başkenti sayılan Diyarbakır gezimize başlıyoruz. İlk olarak Şair Cahit Sıtkı Tarancı Müze Evi'ni ve Ahmed Arif Müzesini ziyaret ediyoruz. Müze ziyaretimizin ardından Tarihi Ulu Camiini ziyaret ediyoruz. Yapım tarihi ve yaptıran uygarlığın bilinmediği, 9000 yıllık bir tarihe sahip olduğu bilinen Diyarbakır surlarının en eskisi olan Keçi Burcu ve Urfa Kapı’yı panoramik görüyoruz. Daha sonra Diyarbakır’a veda ederek Adıyaman’a hareket ediyoruz. Kahta’ya varışımızın ardından öğle yemeği molamızı veriyoruz. Ardından bizleri bekleyen minibüslerimize binerek Kommagene Kralı Mithridates ve ailesinin mezarlarının bulunduğu Karakuş Tümülüsü’ne ulaşıyoruz. Yolumuz üzerinde Cendere Köprüsünü gördükten sonra Doğu Toros sıra dağları üzerinde 2150 metre yüksekliğindeki Nemrut Dağı'na tırmanışa geçiyoruz. Zirvede Kral I. Antiochos’un Tümülüsü yer almaktadır. Doğu ve batı teraslarında I. Kral Antiochos tarafından yapılmış Zeus (Oromasdes), Apollon, Mithras, Helios, Hermes, Herakles, Artagnes, Ares, Kommagene, Tche ve kendisinin dev heykelleri bulunmaktadır. Günbatımını izleyip fotoğraf ve dinlenme molamızın ardından tekrar minibüslerimize binerek otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Tur ücretine dahil olarak, otelimizde açık büfe olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği: Ekstra hizmet olarak, Adıyaman’da yöresel menülerini tavsiye ederiz.
Akşam Yemeği: Tur ücretine dahil olarak, otelimizde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır.
Konaklama: Arsemas Otel, İsias Otel vb.

7. GÜN - Kahramanmaraş – Arasa Camii – Taşhan – Ulu Camii – Dondurma Müzesii – Tarihi Çukur Hamamı – Maraş Kalesi – Maraş Evleri

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Kahramanmaraş’a harekete ediyoruz. Gezimize ilginç minaresi ile 1704 yılından günümüze gelmiş Arasa Camii’ni görüyoruz. Daha sonra 1650 yılında yapılan Taşhan’ı gezerek, Ulu Camii’yi ziyaret ediyoruz. Ulu Camii ziyaretimiz ardından Maraş Dondurma Müzesi’ni geziyoruz. Ardından yapılış tarihi ve kim tarafından yapıldığı bilinmeyen klasik Osmanlı Hamam Mimarisinde yapılmış Tarihi Çukur Hamamı ve şehrin merkezinde yer alan  Maraş Kalesi’ni panoramik olarak göreceğiz. Daha sonra Maraş evleri arasında kısa bir yürüyüş yaparak Meşhur Maraş Dondurmasının tadımı için mola veriyoruz. Dondurma molamızın ardından turumuzu sonlandırıyoruz ve dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Tur ücretine dahil olarak, otelimizde açık büfe olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği: Ekstra hizmet olarak, Maraş’ta yöresel menülerini tavsiye ederiz.
Akşam Yemeği: Ekstra hizmet olarak, Yolumuz üzerindeki tesislerde set menüleri tavsiye ederiz.
Konaklama: Bu gece otel konaklaması yoktur.

8.GÜN - Ankara – İstanbul – Dönüş Yolculuğu

Dönüş yolculuğumuz esnasında akşam saatlerinde Ankara’ya ulaşıyor ve Ankara’dan katılan misafirlerimizle vedalaştıktan sonra İstanbul’a yolculuğumuza devam ediyoruz. İstanbul’a varışımızın ardından sabah saatlerinde aldığımız noktalara bırakarak bir başka organizasyonumuzda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Seyahatlerde  test zorunluluğu

Aşı olmamış veya hastalığı geçirmemiş kişilerin özel araç hariç uçak, otobüs, tren veya diğer toplu ulaşım araçlarıyla gerçekleştirecekleri şehirlerarası seyahatler için de negatif sonuçlu PCR test zorunlu olacak.

Bu çerçevede 6 Eylül Pazartesi gününden itibaren seyahat firmalarının araca binilmeden önce HES kodu üzerinden yolcuların Çift Aşılı , Covid-19’u atlatmış(6 Ayı Geçmemiş) veya azami 48 saat önce yapılmış negatif PCR testi sorgulaması gerekecek. Aşı olmayanlar veya hastalığı geçirmeyenler veya test sonucu negatif olmayanların seyahatine izin verilmeyecek.

Turu satın alan misafirler (Sözleşme sahibi) kendileri ve sözleşmede yer alan diğer isimler adına yukarıdaki şartları kabul etmiş olup , aksi durumlarda tura katılamamaların'dan dolayı ücret iadesi talep edemeyeceklerdir.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

- Gidiş Dönüş Ulaşım
- Otellerde 4 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
- Şanlıurfa’da 1 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
- Otelde Açık Büfe 5 Sabah Kahvaltısı
- Otelde Açık Büfe veya Set Menü 4 Akşam Yemeği
- Nemrut Dağı minibüs ulaşımı

- Halfeti tekne turu
- Programda Belirtilen Çevre Gezileri
- Profesyonel Rehberlik Hizmeti
- 1618 nolu Turizm Kanununa göre Zorunlu Seyahat Sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- İlk Gün Sabah Kahvaltısı
- Öğle Yemekleri
- Şanlıurfa’da Akşam Yemeği
- Son Gün Akşam Yemeği
- Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

- Hasankeyf tekne turu
- Ekstra belirtilen tüm organizasyonlar
- Tüm kişisel harcamalar
- Müze ve Ören Yeri giriş ücretleri (Belediye ve özel işletmeler için geçerlidir.)
Müze Kart (Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı müzeler için geçerlidir.)

Sonbahar
Kalkış - Dönüş Tarihleri Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Çocuklar
30 Ekim - 07 Kasım
1.499,90 TRY
taksit seçenekleri
1.949,00 TRY
taksit seçenekleri
1.499,90 TRY
taksit seçenekleri

DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
BENZER TURLAR