%100 Online Rezervasyon
ARA

-30_2 Ağustus Lavanta bahçeleri Salda gölü turuna katıldım.Güzel bir üç gün geçirdim .Rehber Cihan beye teşekkürler herkesle tek tek ilgilendiler.Leggo turu herkese tavsiye ediyorum

Hüseyin Bulut

 

 

-İki hafta önce 4 arkadaşımla beraber Romanya-Transilvanya turundaydım. Çok güzel zaman geçirdik, çok eğlenceli bir tur programıydı herkese öneririm.

Aliye Mısırlıoğlu

 

 

-Geçen ay LegGo Tur’un Kapadokya gezisine katıldım. Turu satın aldıktan sonra  sikayetvar.com'da okuduğum şikayetler biraz tedirgin olmama neden oldu. Turda o kadar çok iyi vakit geçirdim ve çok iyi insanlarla tanıştım. Teşekkürler LegGo Tur…

Evren Yılmaz

 

 

-LegGo'nun yaklaşık iki senedir turlarına katılıyorum. Hem yurt dışı hem de yurt içi turlarında çok keyifli LegGo'nun yaklaşık iki senedir turlarına katılıyorum. Hem yurt dışı hem de yurt içi turlarında çok keyifli vakit geçirdim, herkese öneriyorum...

Cemal Bayırlı

 

 

-LegGo Turun Romanya ve Selanik gezilerine katıldım. Hayatımda geçirdiğim en eğlenceli tatillerden biriydi. Teşekkürler LegGo Tur.

Mine Kadirlioğlu

 

 

-Bir çok tur firmasıyla kültür turuna çıkıyorum ve deneyimlerimi fotoğraflıyorum. LegGo turla gittiğim her turdan çok mutlu döndüm

Esma Erikli

 

 

-Genelde tercihim daha bilindik tur firmaları olur. LegGo turun Romanya programını eşim bana sürpriz yapmak için almış. Beklediğimin aksi şekilde iyi geçti ve çok şaşırttı. Diğer büyük tur şirketlerinin kaldığı otellerde kalıp, aynı tur programlarına katılıp çok daha uygun bir fiyata gitmişiz. Tek sıkıntım Beylikdüzü’nde buluşma noktası olmaması.

Cahit Özdemir

 

 

-Gökçeada Bozcaada turu mükemmel denilebilecek kadar güzeldi. Kaptanlarımız çok kibar ve çok iyilerdi. Rehberimiz de çok güzel bir şekilde anlatıp, alışveriş ve yemek için çok iyi önerilerde bulundu.

Seda Solak

 

-LegGO Tur ile geçtiğimiz sonbahar  Klasik İtalya turu bir rüya gibiydi. Tam bir hafta boyunca İtalya'yı 4 bucak gezdik.  Özellikle Roma ve Venedik rüyalar şehri..., Havaalanı transfer hizmetleri de dahil olmak üzere hizmetleri beklentilerimin üzerinde oldu. İsmini çok fazla duymadığım için çekincelerimi boşa çıkardı LegGO Tur bu yüzden  çok teşekkür ediyorum. Herkes mutlaka bu güzel yerleri gidip görsün. 

Dilara Yeloğlu

 

-Geçen yılbaşı kız arkadaşıma evlenme teklifi için Fransa turu satın almıştım. Evlenme teklifi edeceğim için bir aksilik çıkmasında oldukça korkuyordum. Neyse ki hem rehberimiz hem de turda tanıştığımız arkadaşlar bana çok destek oldu hem hayal gibi bir tatil geçirdik hem de kız arkadaşım evlenme teklifimi kabul etti . Hayatımız boyunca özel olacak bu tatil için çok teşekkür edeiyotum.

Ali Yılmaz  Selimoğlu