Hafta İçi Mesai Saatleri Dışında 19:00-23:00
0506 125 19 35

Dubai Turu 3 Gece Konaklamalı

 • Bölge: Dubai Turları
 • Tarihler:19 Ağustos - 23 Ağustos
 • Konaklama:4 Gün 3 Gece
 • Gidiş-Dönüş:Uçak ile gidiş dönüş
 • Gezilecek Yerler:
Fiyat
299,00EUR
()

0

DUBAİTarifeli Seferleri ve Business Class Seçeneği ile…Cumartesi ve Pazartesi Hareket – 3 Gece


1.Gün İSTANBUL – DUBAİ

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde uçuştan 3 saat önce (uçuş hareket tarihinden bir önceki akşam 22:30) gerçekleştireceğiniz bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Flydubai Hava Yolları’nın FZ 754 sefer sayılı uçuşu ile saat 01.20 ’de Dubai ‘ye hareket ediyoruz. Yerel saat ile 06:50 ’de Dubai ‘ye varış. Havalimanında gerçekleştirilecek karşılama sonrasında otelimize transfer ve odaların alınmasına kadar serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz ile birlikte öğleden sonra yerel rehberinizin belirleyeceği saatte ekstra olarak Eski & Yeni Dubai ve Akşam Yemekli Tekne Turu (75 Euro). Petrol öncesi ve sonrası Dubai ‘yi gözlemleyebileceğimiz turumuzda ilk olarak, yapımı 7 yılda tamamlanan ve 2008 yılında açılan, insanoğlunun en büyük mimari projelerinden biri olan ve yapımında dünyanın etrafında 3 metrelik duvar örülebilecek kadar kum ve kaya kullanılan Palmiye Adası ‘nı ve “Dubai ‘nin Venedik’i” olarak bilinen Sauk Medinat Jumeirah ‘ı ziyaret ederek başlıyoruz. Gerçekleştireceğimiz gezi sonrasında ilk olarak Dubai ‘nin ikonik simgesi haline gelen Burj Al Arab oteli ve sonrasında “Gökdelenler Caddesi” olarak bilinen Sheikh Zayed yolu üzerinden ulaşacağımız 828 metre yüksekliği ile Dünya ‘nın en yüksek yapısı olan Burj Khalifa ‘da fotoğraf molaları vereceğiz. Burj Khalifa At The Top ‘a çıkmak isteyen misafirlerimiz biletlerini, daha önceden bildirmek sureti ile rehberimizden temin edebilir (35 Euro). Ardından Dubai ‘nin ilk yerleşim bölgesi olan Bastakiya Bölgesi ‘ni ve bu bölgede bulunan Bedevi mahalleleri, Meena Pazarı, Kumaş Pazarı, Altın ve Baharat Çarşısı ‘nı ziyaret ettikten sonra akşam yemekli (açık büfe) Dubai Tekne Turu. (soft içecekler dahildir). Tur sonrasında otelimize transfer.


2.Gün DUBAİ

Sabah kahvaltısı ardından deniz & kum & güneş veya alışveriş için serbest zaman. Serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Dubai Müzesi ve Çöl Safarisi Turu (75 Euro) (açık büfe akşam yemeği & barbekü ve soft içecekler dahildir) programımıza katılabilirler. Turumuzda ilk olarak Dubai ‘nin en eski yapısı olarak bilinen El Fahidi Hisarı içinde yer alan Dubai Müzesi ‘ni ziyaret ediyoruz. Bedevi hayatını ve geçim kaynaklarını, gündelik yaşamda kullandıkları eşyaları, kıyafetleri, savaş aletlerini görebileceğimiz müze ziyareti sonrası, eski yaşam yerleri olan ve müze ziyaretinde gördüklerimizi canlı gözlemleyebileceğimiz çöldeki Bedevi kampına 4x4 ciplerle hareket. Burada düzenlenecek olan eğlence eşliğinde, açık büfe akşam yemeği & barbekü, Hint kınası, deve gezintisi, nargile ve otantik Arap kıyafetleri ile Bedevi hayatını görecek ve fotoğraflayacağız. Tur sonrasında otele dönüş.


3. Gün DUBAİ

Sabah kahvaltısı ardından deniz & kum & güneş veya alışveriş için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile birlikte ekstra düzenlenecek olan Abu Dhabi Turu & Dubai Mall ve Fountain Show (75 Euro). 7 Emirliğin başkenti olarak bilinen Abu Dhabi gezimiz esnasında Yas Island, Saadiyat Island, Sheikh Zayed Camii, Hurma Pazarı, Heritage Köyü görülecek yerler arasındadır. Sonrasında dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Dubai Mall ‘a hareket ediyoruz. Işık ve ses gösterisi içeren Fountain Show ‘u izledikten sonra alışveriş ve çevre gezisi için serbest zaman. Tur sonrası otele transfer.


4.Gün DUBAİ

Sabah kahvaltısı ardından deniz & kum & güneş veya alışveriş için serbest zaman. Otelden çıkış işlemleri sonrasında yerel rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerimizin ardından Flydubai Havayolları ‘nın FZ 751 sefer sayılı uçuşu ile 16:45 ‘de İstanbul ‘a hareket. TSİ 20:35 ‘de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ‘na varış ve turumuzun sonu.


Notlar

Avantajlı Ektsra Tur Paketi ve Pakete Dahil Olan Turlar : 225 Euro yerine 195 EURO !!! Eski & Yeni Dubai ve Akşam Yemekli Tekne Turu (75 €) + Dubai Müzesi ve Akşam Yemekli Çöl Safarisi Turu (75 €) + Abu Dhabi Turu & Dubai Mall ve Fountain Show (75 €) (Extra tur paketlerinde 0-2 yaş ücretsiz olup, 03-12 yaş %50 indirimlidir.)


FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

 Flydubai Hava Yolları tarifeli seferleri ile Sabiha Gökçen HL (SAW) – Dubai (DXB) – Sabiha Gökçen HL (SAW) uçak bileti,  Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,  Havalimanı karşılama hizmeti ve havalimanı – otel – havalimanı transferleri  Tercih edeceğiniz otel kategorisinde toplam 3 gece oda kahvaltı konaklamalar,  Türkçe yerel rehberlik hizmeti (sadece katılımcı sayısına bağlı olarak gerçekleşen ekstra turlarda dahildir)


FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

 Dubai vizesi ücreti (75 Euro) (Paket tur seyahat sürecince geçerlidir ve tek girişlidir. Vize geçerlilik süresi uzatılamaz) (BAE ‘de Cuma ve Cumartesi tatil günleridir) (Yeşil pasaporta vize uygulaması bulunmamaktadır)  Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL)  İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası (15 Euro)  Uçak içi ikramlar  Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,  Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,  Müze ve ören yerleri girişleri,  Tourism Dirham (Yerel otoriteler tarafından alınan ve gecelik kişi başı 3€-5€ arası değişen konaklama vergileridir)  İsteğe bağlı şoför bahşişleri (Kişi başı 5 Euro)


Rezervasyon iptali ,Notlar, değişiklik ve tur programının uygulanması

Misafirler, iptal ve değişiklik taleplerini, yurtiçi turlarda hareket tarihinden 14 gün öncesinden, yurt dışı turlar da ise 21 gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde tur kullanılmış sayılacaktır!

Bayram ve Resmi tatil dönemi,yılbaşı turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  30 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip tur kullanılmış sayılacaktır.

 • Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.
 • Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.
 • Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.
 • Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.
 • Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.
 • Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.
 • Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.
 • Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından LEGGO TUR  kesinlikle sorumlu değildir. 
 • Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez. 
 • LEGGO TUR konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde LEGGO TUR dan tazminat hakkı yoktur. 
 • LEGGO TUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. 
 • Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.
 • Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
 • Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan LEGGO TUR sorumlu tutulamaz. 
 • Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden LEGGO TUR sorumlu değildir. 
 • Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz. 
 • Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, LEGGO TUR’un sorumluluğunda değildir. 
 • Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. 
 • Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir. 
 • Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler  gerçekleştirilebilir.
 • Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. 
 • Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. 
 • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından LEGGO TUR sorumlu tutulamaz. 
 • Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir. 
 • LEGGO TUR, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez. 
 • 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. .
 • Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz
 • Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir. 
 • 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.
 • İptal ve değişiklik durumunda “LEGGO TUR SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

Dubai

Dubai turları yurt dışı turları arasında geçtiğimiz yıllarda en çok tercih edilen turlardan biri haline geldi. İnsanların genellikle balayı için veya resmi ve dini bayramlarda en çok tercih ettiği duraklardan biridir.
Dubai’de her şey Arap kültürünün zenginliklerini ve gösterişini en uç noktalarda görmenizi sağlıyor. Devasa binalar, büyük alışveriş merkezleri, sokaklarda dünyanın en pahalı arabaları ve markalarının mağazaları… Ayrıca Dubai’de imkânsız diye bir şey yoktur. Çöl ikliminde kayak yapabilir, yağmur ormanlarında gezintiye çıkabilirsiniz. Bu dediğimiz tuhaf gelse de Dubai’yi gördüğünüzde anlayacaksınız.
Dubai denilince akla gelen, dünyanın en yüksek binaları Burj El Arab ve Burj Khalifa görme fırsatı yakalayacaksınız. Dubai turunda adeta başka bir gezegende olduğunuz hissine kapılacaksınız. Dubai’de gezilecek yerler oldukça kabarık. Bu yüzden bu rotalar tur gezinizde olmasa da mutlaka serbest zamanınızda şehri keşfetmek için geziye çıkmalısınız.

Dubai Turunda Mutlaka Görülmesi Gereken Yerler:
Dubai Mall
Dubai Körfezi çevresindeki yerel pazarlar
Jumeirah Camisi
Dünya Adası
Palmiye Adası
Burj Khalifa
Dünyanın en lüks oteli Burj El Arab
Dubai Mucize Bahçesi
Jumeirah Plajı
Umm Suqeim Plajı
Jumeirah Caddesi
Dubai Marina
Dubai Müzesi
Dubai Çeşmesi
Ski Dubai
Madinat Jumeirah
Wild Wadi Su Parkı
Jumeirah Mosque
Dubai Dolphinarium

Dubai’de Gece Hayatı
Zenginliğin ve ihtişamın simgesi Dubai’de akşamları Arap kültürüne uygun olarak kahve ve nargile keyfi yapabilirsiniz. Gece hayatından hoşlanan misafirlerimiz ise Dubai turunda birbirinden değişik ve akıllardan çıkmayacak gece kulüplerinde dans edebilir. Alkol ruhsatının genelde otel barları ve restoranlarına verildiği için Dubai’de gece hayatı oteller ile sağlanıyor. Muhteşem Dubai akşamlarınızı hafızanızdan asla kazınmayacak.


Rezervasyon iptali ,Notlar, değişiklik ve tur programının uygulanması

Misafirler, iptal ve değişiklik taleplerini, yurtiçi turlarda hareket tarihinden 14 gün öncesinden, yurt dışı turlar da ise 21 gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde tur kullanılmış sayılacaktır!

Bayram ve Resmi tatil dönemi,yılbaşı turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  30 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip tur kullanılmış sayılacaktır.

 • Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.
 • Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.
 • Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.
 • Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.
 • Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.
 • Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.
 • Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.
 • Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından LEGGO TUR  kesinlikle sorumlu değildir. 
 • Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez. 
 • LEGGO TUR konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde LEGGO TUR dan tazminat hakkı yoktur. 
 • LEGGO TUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. 
 • Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.
 • Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
 • Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan LEGGO TUR sorumlu tutulamaz. 
 • Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden LEGGO TUR sorumlu değildir. 
 • Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz. 
 • Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, LEGGO TUR’un sorumluluğunda değildir. 
 • Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. 
 • Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir. 
 • Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler  gerçekleştirilebilir.
 • Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. 
 • Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. 
 • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından LEGGO TUR sorumlu tutulamaz. 
 • Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir. 
 • LEGGO TUR, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez. 
 • 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. .
 • Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz
 • Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir. 
 • 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.
 • İptal ve değişiklik durumunda “LEGGO TUR SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

5* M Gallery Hotel by Sofitel Bur Dubai vb. (Şehir Merkezi)
Kalkış - Dönüş Tarihleri Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Çocuklar
24 Ağustos - 28 Ağustos
299,00 EUR
taksit seçenekleri
379,00 EUR
taksit seçenekleri
299,00 EUR
taksit seçenekleri
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 299 EUR

5* M Gallery Hotel by Sofitel Bur Dubai vb. (Şehir Merkezi)1
Kalkış - Dönüş Tarihleri Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Çocuklar
26 Ağustos - 30 Ağustos
02 Eylül - 06 Eylül
07 Eylül - 11 Eylül
09 Eylül - 13 Eylül
14 Eylül - 18 Eylül
16 Eylül - 20 Eylül
319,00 EUR
taksit seçenekleri
399,00 EUR
taksit seçenekleri
319,00 EUR
taksit seçenekleri
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 319 EUR

5* Hilton Dubai Creek vb. (Şehir Merkezi)
Kalkış - Dönüş Tarihleri Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Çocuklar
24 Ağustos - 28 Ağustos
339,00 EUR
taksit seçenekleri
439,00 EUR
taksit seçenekleri
339,00 EUR
taksit seçenekleri
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 319 EUR

5* M Gallery Hotel by Sofitel Bur Dubai vb. (Şehir Merkezi)2
Kalkış - Dönüş Tarihleri Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Çocuklar
21 Eylül - 25 Eylül
23 Eylül - 27 Eylül
339,00 EUR
taksit seçenekleri
439,00 EUR
taksit seçenekleri
339,00 EUR
taksit seçenekleri
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 339 EUR

5* Hilton Dubai Creek vb. (Şehir Merkezi)1
Kalkış - Dönüş Tarihleri Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Çocuklar
26 Ağustos - 30 Ağustos
02 Eylül - 06 Eylül
07 Eylül - 11 Eylül
09 Eylül - 13 Eylül
14 Eylül - 18 Eylül
16 Eylül - 20 Eylül
359,00 EUR
taksit seçenekleri
459,00 EUR
taksit seçenekleri
359,00 EUR
taksit seçenekleri
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 339 EUR

5* Hilton Dubai Creek vb. (Şehir Merkezi)2
Kalkış - Dönüş Tarihleri Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Çocuklar
21 Eylül - 25 Eylül
23 Eylül - 27 Eylül
379,00 EUR
taksit seçenekleri
499,00 EUR
taksit seçenekleri
379,00 EUR
taksit seçenekleri
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 359 EUR

5 * Hilton Dubai Jumeirah vb. (Plaj Oteli)
Kalkış - Dönüş Tarihleri Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Çocuklar
24 Ağustos - 28 Ağustos
399,00 EUR
taksit seçenekleri
569,00 EUR
taksit seçenekleri
399,00 EUR
taksit seçenekleri
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 369 EUR

5* M Gallery Hotel by Sofitel Bur Dubai vb. (Şehir Merkezi)3
Kalkış - Dönüş Tarihleri Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Çocuklar
28 Eylül - 02 Ekim
30 Eylül - 04 Ekim
05 Ekim - 09 Ekim
07 Ekim - 11 Ekim
12 Ekim - 16 Ekim
14 Ekim - 18 Ekim
19 Ekim - 23 Ekim
21 Ekim - 25 Ekim
399,00 EUR
taksit seçenekleri
579,00 EUR
taksit seçenekleri
399,00 EUR
taksit seçenekleri
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 369 EUR

5 * Hilton Dubai Jumeirah vb. (Plaj Oteli)1
Kalkış - Dönüş Tarihleri Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Çocuklar
26 Ağustos - 30 Ağustos
02 Eylül - 06 Eylül
07 Eylül - 11 Eylül
09 Eylül - 13 Eylül
14 Eylül - 18 Eylül
16 Eylül - 20 Eylül
429,00 EUR
taksit seçenekleri
599,00 EUR
taksit seçenekleri
429,00 EUR
taksit seçenekleri
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 399 EUR

5 * Hilton Dubai Jumeirah vb. (Plaj Oteli)2
Kalkış - Dönüş Tarihleri Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Çocuklar
21 Eylül - 25 Eylül
23 Eylül - 27 Eylül
449,00 EUR
taksit seçenekleri
639,00 EUR
taksit seçenekleri
449,00 EUR
taksit seçenekleri
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 419 EUR

5* Hilton Dubai Creek vb. (Şehir Merkezi)3
Kalkış - Dönüş Tarihleri Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Çocuklar
28 Eylül - 02 Ekim
30 Eylül - 04 Ekim
05 Ekim - 09 Ekim
07 Ekim - 11 Ekim
12 Ekim - 16 Ekim
14 Ekim - 18 Ekim
19 Ekim - 23 Ekim
21 Ekim - 25 Ekim
449,00 EUR
taksit seçenekleri
639,00 EUR
taksit seçenekleri
449,00 EUR
taksit seçenekleri
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 429 EUR

5 * Hilton Dubai Jumeirah vb. (Plaj Oteli)3
Kalkış - Dönüş Tarihleri Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Çocuklar
28 Eylül - 02 Ekim
30 Eylül - 04 Ekim
05 Ekim - 09 Ekim
07 Ekim - 11 Ekim
12 Ekim - 16 Ekim
14 Ekim - 18 Ekim
19 Ekim - 23 Ekim
21 Ekim - 25 Ekim
649,00 EUR
taksit seçenekleri
999,00 EUR
taksit seçenekleri
649,00 EUR
taksit seçenekleri
0 - 2 yaşa kadar 100 EUR
2 - 12 yaşa kadar 599 EUR

DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.