Hafta İçi Mesai Saatleri Dışında 19:00-23:00
0506 125 19 35

Ege de Yüzme Turu Çeşme, Alaçatı, Ilıca, İzmir, Foça

 • Bölge: Ege Turları
 • Tarihler:27 Eylül - 29 Eylül
 • Konaklama:2 Gün 1 Gece
 • Gidiş-Dönüş:Otobüs ile gidiş dönüş
 • Gezilecek Yerler:
Fiyat
299,90TRY
()

0.gün

Ege İncileri Yüzme Turu Çeşme,Alaçatı,Ilıca,İzmir,Foça’da Tekne Turu İmkanı ile Deniz Ve Yüzme Turu  

14 Haziran – 30 Eylül Arası Her Cuma hareket (Ramazan ve Kurban Bayramı dönemleri hariç) 


1.Gün İstanbul-Alaçatı-Çeşme

21.00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü 21.30 Mecidiyeköy Mado Önü , 22.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,22.30 Kartal köprüsü altı 22.45 Çayırova Mc. Donalds kalkış noktalarından hareket ile Yalova – Bursa Karayolu üzerinden yolculuğumuza başlıyoruz.


2.Gün Çeşme-Alaçatı-İzmir

Rehberimizin anlatımı eşliğinde Bursa Balıkesir İzmir karayolunu takip ederek Çeşmeye yolculuk. Sabah saatlerinde Çeşme’ye varışımızı takiben ekstra serpme kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltımızı takiben, Rehberimizin anlatımları eşliğinde Çeşme turumuzu yapıyor ve verilecek serbest zaman sonrası Rehberimizin belirleyeceği saat de Alaçatı’ya hareket ediyoruz. Sakız ağaçları Arnavut kaldırımlı sokakları, taş evleri ile ünlü Alaçatı'yı geziyoruz.. Alaçatı'da sakız reçeli, sakız rakısı, sakızlı dondurma tadabilirsiniz veya sakızlı ürünler satın alabilirsiniz. Alaçatı Gezimiz sonrası  Ilıca’ya varıyor ve  yüzme için serbest zaman veriyoruz Yüzme için vereceğimiz serbest zaman sonrası akşam üzeri otelimize hareket, yerleşme ve konaklama.


3.Gün İzmir-Foça-İstanbul

Sabah kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saatde Foça’ya hareket. Heredot’un ünlü sözü : Onlar kentlerini bizim yeryüzünde bildiğimiz en güzel gökyüzü ve en güzel ikliminde kurdular. Evet bu güzellikler diyarı şirin Ege kasabasını keşfe çıkıyoruz.Küçük balıkçı kayıkları,arnavut taş kaldırımı sokaklar,tarihi Rum Evleri ,bu güzellikler arasında Foça sokakları turumuzu tamamladıktan sonra yüzme ve öğlen yemeği için serbest zaman veriyoruz.Dileyen Misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği extra tekne turuna katılabirlirler. Rehberimizin belirleyeceği saat de İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyoruz. Balıkesir Bursa Yalova Karayolu üzerinden İstanbul’a varış gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.


Tur Ücretine Dahil olan hizmetler

Gidiş Ve Dönüş Ulaşım  Susuzlu,Vesta vb Otel de Oda kahvaltı  konaklama. Rehberlik hizmetleri


Tur Ücretine Dahil olmayan hizmetler

Gezi süresince Öğlen yemekleri ve otelde extra harcamalar,ilk gün yol güzergahında kahvaltı. Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar. Müze,ören yeri,antik kent,kale, plaj,şezlong,şemsiye gibi tüm giriş ücretleri isteğe bağlı olup katılımcılara aittir.


Rezervasyon iptali ,Notlar, değişiklik ve tur programının uygulanması

Misafirler, iptal ve değişiklik taleplerini, yurtiçi turlarda hareket tarihinden 14 gün öncesinden, yurt dışı turlar da ise 21 gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde tur kullanılmış sayılacaktır!

Bayram ve Resmi tatil dönemi,yılbaşı turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  30 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip tur kullanılmış sayılacaktır.

 • Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.
 • Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.
 • Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.
 • Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.
 • Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.
 • Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.
 • Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.
 • Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından LEGGO TUR  kesinlikle sorumlu değildir. 
 • Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez. 
 • LEGGO TUR konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde LEGGO TUR dan tazminat hakkı yoktur. 
 • LEGGO TUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. 
 • Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.
 • Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
 • Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan LEGGO TUR sorumlu tutulamaz. 
 • Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden LEGGO TUR sorumlu değildir. 
 • Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz. 
 • Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, LEGGO TUR’un sorumluluğunda değildir. 
 • Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. 
 • Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir. 
 • Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler  gerçekleştirilebilir.
 • Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. 
 • Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. 
 • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından LEGGO TUR sorumlu tutulamaz. 
 • Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir. 
 • LEGGO TUR, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez. 
 • 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. .
 • Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz
 • Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir. 
 • 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.
 • İptal ve değişiklik durumunda “LEGGO TUR SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

Konya Gezilecek Yerler

KONYA

İlk çağlardan günümüze yerleşim yerlerinin başında olan ve tarihte medeniyetler şehri olarak bilinen Konya gezip görmek için Türkiye’de ki en ideal şehirlerdendir. Tarihte İpekyolu'nun üzerinde olması bu güzel şehre büyük önem kazandırmıştır ve birçok medeniyete ev sahipliği yapmasına neden olmuştur.
Mevlana'nın şehri olarak bilinen Konya’da Anadolu’nun güzellikleriyle iç içe olacaksınız. LegGO Tur yurt içi tur fırsatları ile oldukça ekonomik fiyatlarla çıkacağınız turda, sizleri Anadolunun saklı kalmış güzellikleriyle baş başa bırakıyoruz ve bu huzurlu tatilin tadını çıkarmanızı diliyoruz.

Konya'da Gezilecek Yerler

Konya turunda ilk durağımız tabii ki Mevlana ile anıla bu şehirde Mevlana Türbesi olacaktır. Mevlana Türbesinin hemen yakınında bulunan Mevlevi Dergâhı da görmeniz gereken diğer adreslerdendir. Sema gösterilerine ilgi duyanların buradaki gösterileri izlemesini ısrarla öneririz. Konya Mevlana Turu yurt içinde görülmesi ve ziyaret edilmesi gereken turlardan biridir. Mevlana anlayışının hakim olduğu bu şehri çok seveceksiniz.

Konya Mevlana turumuzun bir diğer adresi de Alaaddin Tepesi olabilir. İsterseniz Meram Bağları'nda gezerek zaman geçirebilirsiniz. Konya’nın merkezinde Şems-i Tebrizi Camii, İnce Minareli Camii ve Alaaddin Camii'ni ziyaret etmenizi öneririz. Çatalhöyük Konya Mevlana turu sırasında görülebilecek yerler arasındadır. Tarihte M.Ö. 5500'lü yıllara kadar dayanan ilk yerleşim yerleri ve evlerin olması burayı tarihi açıdan oldukça önemli kılar.
Konya turu listesinde olması gereken diğer yerler ise;

• Körikini Mağarası,
• Değirmenini Mağarası,
• Meke Krater Gölü,
• Acıgöl,
• Binbir Kilise,
• Karaman Kilisesi,
• Karaman Müzesi,
• Yunus Emre Camii,
• İplikçi Camisi,
• Karatay Medresesi,
• Sırçalı Medrese,
• İnce Minareli Medrese,
• Sahip Ata Külliyesi,
• Kılıçarslan Köşkü,
• Konya Adalet Sarayı ve Türbesi,
• İviz Kabartması,
• Manazan Mağaraları,
• Aya Elena Kilisesi,
• Kilistra'dır.


Konya'da Ne Yemeli?

Lezzeti ile meşhur etli ekmek ve Konya birbirinden ayrılmaz bir ikili gibi akıllarda. Etli ekmek dışında yemek isterseniz, kebap ve kuru fasulye Konya’da oldukça meşhur. Daha önce birçok kişinin duymadığı ve Konya’da meşhur olan zemzem çorbasını gelmişken mutlaka denemelisiniz. Zemzem suyu katılarak pişirilen çorbayı, 24 saat açık olan çorbacılarda günün her saati bulabilirsiniz. Konya turunda deneyebileceğiniz diğer ilginç ve leziz tatlar ise bamya çorbası, tirit kebabı ve fırın kebabıdır.


Rezervasyon iptali ,Notlar, değişiklik ve tur programının uygulanması

Misafirler, iptal ve değişiklik taleplerini, yurtiçi turlarda hareket tarihinden 14 gün öncesinden, yurt dışı turlar da ise 21 gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde tur kullanılmış sayılacaktır!

Bayram ve Resmi tatil dönemi,yılbaşı turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  30 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip tur kullanılmış sayılacaktır.

 • Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.
 • Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.
 • Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.
 • Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.
 • Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.
 • Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.
 • Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.
 • Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından LEGGO TUR  kesinlikle sorumlu değildir. 
 • Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez. 
 • LEGGO TUR konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde LEGGO TUR dan tazminat hakkı yoktur. 
 • LEGGO TUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. 
 • Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.
 • Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
 • Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan LEGGO TUR sorumlu tutulamaz. 
 • Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden LEGGO TUR sorumlu değildir. 
 • Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz. 
 • Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, LEGGO TUR’un sorumluluğunda değildir. 
 • Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. 
 • Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir. 
 • Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler  gerçekleştirilebilir.
 • Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. 
 • Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. 
 • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından LEGGO TUR sorumlu tutulamaz. 
 • Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir. 
 • LEGGO TUR, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez. 
 • 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. .
 • Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz
 • Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir. 
 • 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.
 • İptal ve değişiklik durumunda “LEGGO TUR SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

Eylül Kalkış
Kalkış - Dönüş Tarihleri Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Çocuklar
27 Eylül - 29 Eylül
299,90 TRY
taksit seçenekleri
369,90 TRY
taksit seçenekleri
299,90 TRY
taksit seçenekleri
0 - 6 yaşa kadar 219.9 TRY
7 - 12 yaşa kadar 269.9 TRY

Haziran Temmuz Ağustos Eylül
Kalkış - Dönüş Tarihleri Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Çocuklar
23 Ağustos - 25 Ağustos
30 Ağustos - 01 Eylül
06 Eylül - 08 Eylül
13 Eylül - 15 Eylül
20 Eylül - 22 Eylül
329,90 TRY
taksit seçenekleri
399,90 TRY
taksit seçenekleri
329,90 TRY
taksit seçenekleri
0 - 6 yaşa kadar 219.9 TRY
7 - 12 yaşa kadar 289.9 TRY

DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.