%100 Online Rezervasyon
ARA

Gap Hazineleri Turu

7 Gün 6 Gece
1249,90 TRY 'den başlayan fiyatlarla
7 Gün 6 Gece

Yarım Pansiyon

Otobüs ile gidiş dönüş

Rezervasyon İptali, Notlar, Değişiklik ve Tur Programının Uygulanması

*Tur programında yer alan güzergâh üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

*Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.

*Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

*Acente ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında, konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs, minibüs, midibüs) ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir. Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

*Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

*Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acenteye teslimi gerekmektedir.

*Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından LEGGO TUR kesinlikle sorumlu değildir.

*Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

*LEGGO TUR konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde LEGGO TUR dan tazminat hakkı yoktur.

*LEGGO TUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

*Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

*Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

*Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan LEGGO TUR sorumlu tutulamaz.

*Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden LEGGO TUR sorumlu değildir. *Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

*Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, LEGGO Tur’un sorumluluğunda değildir.

*Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. *Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.

*Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

*Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

*Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu takdirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. *Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif (ekstra turlar) turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından LEGGO TUR sorumlu tutulamaz.

*Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir. *LEGGO TUR, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

*Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

*3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.

*Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz

*Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

*18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur. *İptal ve değişiklik durumunda “LEGGO TUR SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

*Misafirler, iptal ve değişiklik taleplerini, yurtiçi turlarda hareket tarihinden 14 gün öncesinden, yurt dışı turlar da ise 21 gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Süresinde bildirimde bulunmayan ve bildirimleri acenta tarafından yazılı olarak onaylanmayan misafirlerin tur paketi kullanılmış sayılacaktır. (Uçaklı turlar kapsam dışıdır)

*Bayram ve Resmi tatil dönemi, yılbaşı turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da 30 gündür.

*Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip tur kullanılmış sayılacaktır.

Turun Adı Gap Hazineleri Turu
Otel 3 ve 4 Yıldızlı Oteller
Ulaşım Otobüs ile gidiş dönüş
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 6 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0 212 234 32 11-12-13
Gezilecek Yerler

1

GAP RÜYASI

6 GECE 7 GÜN

5 GECE OTEL KONAKLAMALI

 

Pozantı- Hatay-St. Piere Kilisesi- Antakya Mozaik Müzesi-Habibineccar Camii-Kiliseler -
Göbeklitepe- Diyarbakır-Surlar- Diyarbakır Ulu Camii-Batman- Hasan Keyf- Midyat-Mardin- Deyrulzaferan Manastırı-Mardin - Meryemana Kilisesi ve Patrikhane (Mardin Arkeoloji ve Etnografya Müzesi), Abdüllatif Camii-Şanlıurfa Sıra Gecesi- Harran- Ulu Camii-Rasathane- Harran Kümbet Evleri- Balıklı Göl- Hz. İbrahim’in Makamı- Ayn-ı Zeliha Gölü- Adıyaman- NemrutDağı- Atatürk Barajı-Halfeti Tekne Turu- Rum Kale-Gaziantep – Hanlar-Kastel-TarihiÇarşılar-Gaziantep Mozaik Müzesi-Kahramanmaraş

1. Gün: Hareket

Siz değerli misafirlerimizi ;

19:00  Bakırköy İncirli Doğtaş Mobilya Önü,

19:30  Mecidiyeköy Polat Holding Önü,

20:00  Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,

20:30  Kartal Köprüsü Altı (Ankara Yönü),

20:50  Çayırova Mc Donalds Önü,

21:00  İzmit Halkevi Otobüs Durağı, önünden alarak yolculuğumuza başlıyoruz

2. Gün Pazartesi : Pozantı- Hatay-St. Piere Kilisesi- Antakya Mozaik Müzesi-Habibineccar Camii-Kiliseler

Bolu-Ankara-Aksaray güzergahını takip ederek sabah saatlerinde Pozantı’ da  mola veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz tesiste bulunan kahvaltı imkanlarından da yararlanabilirler (extra). Mola sonrası yolumuza Adana otobanı üzerinden devam ediyoruz. İskenderun’u geçip Belen Tepesi’nden Amik Ovası’nı seyrediyoruz. Bu keyifli yolculuk sonrası Hatay’a varıyoruz. Asi Nehri’nin üzerinden geçerek, UNESCO tarafından üç büyük dinin hoşgörü içerisinde temsil edilmesinden dolayı “barış kenti” seçilen Hatay’ı gezmeye başlıyoruz. Anadolu’da yapılan ilk camii olan Habib-i Neccar Camii gezisi sonrası Türk Katolik Kilisesi’ne geliyoruz. Burada gerekli bilgileri aldıktan sonra Uzun Çarşı’ya geçerek gezimize devam ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz yorgunluk kahvesi içerken dileyenler de tarihi çarşıdan alışverişlerini yapabilirler. Rehberimizin belirleyeceği saatte aracımızda buluşuyor ve Roma mimarisinin vazgeçilmez öğesi mozaiklerin sergilendiği dünyanın 2. büyük mozaik müzesi olma unvanına sahip Antakya Mozaik Müzesi’ne hareket ediyoruz. Cüdeyde, Şeyh, Arkad, Kinet höyüklerinde bulunan tarihi eserlerin yanı sıra Roma döneminden kalma mozaikleri geziyoruz. Öğle yemeği için Eski Antakya’da serbest zaman veriyoruz. Yemek sonrası dünyanın ilk kaya kilisesi ve Hıristiyan dünyasının hac merkezlerinden biri olan St. Piere Kilisesi olacak. Kilisenin gezilmesinden sonra belirlenen saatte Antakya’daki son durağımız olan sedef kakma ve ahşap mozaik ürünlerini bulabileceğiniz Helena Art Center’e gidiyoruz. Belirlenen saatte yaklaşık 2.5 saatlik bir yolculuğun ardından akşam saatlerinde Gaziantep’teki otelimize varıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

Kahvaltı:             Extra Olarak Dinlenme tesislerinde alınacaktır. 

Öğlen yemeği:   Extra olarak Antakya da alınacaktır. 

Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak  otelde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır.(Tüm içecekler ekstra.) 

Konaklama:       Gaziantep Otelleri 

3. Gün: Göbeklitepe- Harran-Balıklı Göl –Ayn-ı Zeliha Gölü-Halil Ür Rahman Camii- Gümrükhan-Şanlıurfa Sıra Gecesi

Otelde alacağımız  kahvaltı sonrası Şanlıurfa’ya  doğru hareket ediyoruz Şanlıurfa’da ilk durağımız son yılların en önemli arkeolojik keşiflerinden biri kabul edilen ve halen kazıların sürdüğü Göbeklitepe olacak. Göbeklitepe kazı alanının çevresine yapılan seyir terasında yürürken, Neolitik Çağ’ın ilk örneği sayılan açık hava tapınağı hakkında rehberimiz anlatımları ile gezimize ayrı bir keyif katacak.Daha sonra Dilek Ağacı’na çıkarak eşsiz manzarayı seyrederken dileklerimizi tutarak, aracımıza geçiyoruz. Daha sonra Tevrat, İncil ve Kuran’da adı geçen tek kent olan Harran’a varıyoruz. İlk olarak panoramik olarak dünyanın ilk üniversitesi olarak kabul edilen Harran Üniversitesi, Ulu Camii, Rasathane ve Şehir Surlarını gördükten sonra, yaya olarak keyifli yolculuk sonrası, geleneksel Harran mimarisi olan Kümbet Evlerinde yöresel kıyafetler giyerek mırra içip yorgunluk atıyoruz. Rehberimizin verdiği hareket saatinde adını Akatça’da “Seyahat ve Kervan” anlamına gelen “Harranu” sözcüğünden aldığı düşünülen Harran’dan hareket ile Şanlıurfa merkeze geliyoruz. Burada Mevlid-i Halil (Dergah) Camii ve Mağarası, (Hz. İbrahim Peygamber’in Doğduğu Kutsal Mağara), Rızvaniye Camii, Hz. İbrahim Makamı’nı, Ayn-ı Zeliha Gölü’nü (Anzılha Gölü) ve Halil Ür-Rahman Camii, Balıklı Göl’ü gördükten sonra dileyenler rehberimiz eşliğinde Hüseyniye Çarşıları’nı (Bakırcılar Çarşısı) Kazzaz Pazarı,(Bedesten) ve Kapalıçarşı içindeki Gümrükhan’a yürüyebilirler. Gezilerimiz sonrasında otelimize yerleşme sonrası dileyen misafirlerimiz kısa dinlenme molası sonrası yörenin kültürünü ve mutfağını yansıtan Sıra Gecesi’ne (Ekstra) katılabilirler. 

Kahvaltı:            Tur Ücretine Dahil olarak Otelde Alınacaktır. 

Öğlen yemeği:   Extra olarak Batman da alınacaktır. 

Akşam yemeği: Extra Olarak alınacaktır .(Dileyen misafirlerimiz Sıra Gecesine extra olarak katılabilirler) 

Konaklama:       Şanlıurfa Otelleri 

 

Sıra Gecesi : 20.00- 22.30 yöresel eğlence ekibi, içli köfte, lahmacun, karışık kebap, bostana, çiğ köfte, şıllık tatlısı, çay, mırra, ayran. Otelde ya da dışarıda ayrı restoranda olabilir. 7 ila 10 kişilik canlı müzik ekibi eşliğinde yapılmaktadır.

4. Gün: Deyrulzaferan Manastırı-Mardin - Midyat-Mardin- Meryemana Kilisesi ve Patrikhane (Mardin Arkeoloji ve Etnografya Müzesi), Abdüllatif Camii

Otelde yapılan kahvaltı sonrası ilk durağımız, Deyrulzaferan Manastırı olacak. Manastırın gezilmesinin ardından belirlenen saatte Kasımiye Medresesi’ne hareket edeceğiz. Muhteşem Mezopotamya manzarasını seyrederek bu muhteşem yapıyı rehberimizden dinliyoruz. Manzaranın da keyfini çıkardıktan sonra bir sonraki durağımız olan Mardin Eski Şehir Meydanı’nda aracımızdan inerek yaya olarak Mardin gezimize başlıyoruz. Milattan Önce 4000’lerden başlatarak onlarca kez farklı kavimler tarafından kuşatılmış, işgal edilmiş ama aynı temellerle korunmuş olan Mardin’de Süryani, Keldani, Yezidi, Arap, Türk kültürlerinin yıllar içinde oluşturduğu mimari sentezi yaya olarak keşfe başlıyoruz. Yürüyüşümüz sırasında zaman zaman ana caddeyi, bazen dar sokakları ve abbaraları kullanacağız. Rehberimizin belirleyeceği saatte sırasıyla Meryemana Kilisesi ve Patrikhane (Mardin Arkeoloji ve Etnografya Müzesi), Abdüllatif Camii, Gazi Paşa İlköğretim Okulu, PTT binası, Zinciriye Medresesi, Şehidiye Camii, Sabancı Mardin Kent Tarihi (eski askeriye) Müzesi’ni gördükten sonra ,  yarım saatlik yolculuk  sonrası Midyat’a varıyoruz. Dillere destan telkârilerin imal edildiği ve satıldığı dükkanlarda serbest zaman verdikten sonra “Sıla” dizisinin çekildiği Midyat Konukevi`ni gezmeye başlıyoruz. Terasa çıktığımızda göreceğimiz  Midyat manzarasına hayran kalacaksınız. Kahvelerimizi içtikten sonra 1.5 saatlik yolculuğun ardından  Mardin’ e varıyor.  Akşam yemeği ve konaklama otelimizde olacak.

Kahvaltı:            Tur Ücretine Dahil olarak Otelde Alınacaktır. 

Öğlen yemeği:   Extra olarak Mardin de alınacaktır. 

Akşam yemeği: Tur Ücretine Dahil olarak Otelde Alınacaktır. 

Konaklama:       Mardin veya Midyat Otelleri 

5. Gün : Diyarbakır-Hasankeyf-Diyarbakır Surları-UluCamii- Adıyaman- Nemrut Dağı

Otelde yapılan kahvaltı sonrası, otobüslerimize binerek ilk durağımız olan Diyarbakır’a doğru hareket ediyoruz. Gezimize ilk olarak 5700 m uzunluğundaki Diyarbakır surlarından başlıyoruz. Panoramik olarak otobüsümüz ile Dağ Kapısı’nı (Harput Kapısı), Urfa Kapısı’nı (Rum veya Halep Kapısı), Mardin Kapısı’nı (Tel Kapı), son olarak ta Yeni Kapı (Sat ya da Dicle) kapılarını gördükten sonra Diyarbakır Ulu Camii’ne varıyoruz, Anadolu’nun en eski camilerinden olan Diyarbakır Ulu Camii’ni gezmeye başlıyoruz. Gezimizi tamamladıktan sonra otobüsümüze binerek Batman’a doğru hareket ediyoruz. Burada alınan öğlen yemeği sonrası Hasankeyf’a doğru yola çıkıyoruz. Panoromik olarak Hasankeyfi gördükten sonra, Adıyaman’a doğru hareket ediyoruz. Adıyaman Merkez’de bulunan Faik Usta Restorantında verilen serbest öğlen yemeği molası sonrası bizleri bekleyen minibüslerimiz ile MÖ 36-38 yılları arasında inşa edilmiş olan Karakuş Tümülüsü’ne hareket ediyoruz(extra). Anıt mezar, üzerinde bulunan kartal heykelinden ismini alan, Kral Antiacos Theos’un karısı İsiyas, Kızları Antiochis, leodike ve Torunu Aka’nın gömülü olduğu tümülüsü gördükten sonra Cendere köprüsüne hareket ediyoruz. 1987 Yılında UNESCO Dünya Mirasları Listesi’ne giren Nemrut Dağı’ndaki gezimize Arsemia Antik Kenti ile başlıyoruz. Antiocos’un atası Arsames tarafından kurulan antik şehirde Kral Mithridates’in mezarı, su sarnıcı ve Antiochus ile Herkül’ün betimlendiği kabartmayı gördükten sonra araçlarımıza binerek 2150 metre yüksekliğindeki Nemrut Dağı’na çıkıyoruz. Kommagene Kralı 1. Antiochos’un inşa ettirdiği doğu terasına geçerek, 10 metre yüksekliğindeki dev tanrı heykelleri ile güneşin doğuşunu seyrediyoruz. Tahtlarında oturan dev tanrı heykelleri, Kommagene Kralı I. Antiochos'un heykeli ve tanrılarla tokalaşma kabartmaları ve meşhur aslan horoskop kabartmasını gördükten sonra, 150 metre çapında 50 metre yüksekliğe sahip tümülüsten aşağı inerek minibüslerimize binerek otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 

Kahvaltı:            Tur Ücretine Dahil olarak Otelde Alınacaktır. 

Öğlen yemeği:   Extra olarak Adıyaman da alınacaktır. 

Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak  otelde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır.(Tüm içecekler ekstra.) 

Konaklama:       Adıyaman Otelleri 

6. Gün Cuma : Atatürk Barajı-Halfeti Tekne Turu- Rum Kale-Gaziantep – Hanlar-Kastel-Tarihi Çarşılar

Otelde yapılan kahvaltı sonrası Atatürk Barajına doğru hareket ediyoruz. Muhteşem yapıyı görüp, Baraj inşası sırasında ölenlerin anısına yapılan baraj anıtını gördükten sonra Yaylak yolu üzerinden yaklaşık bir saatlik otobüs yolculuğu sonrası “Karagül” anlamına gelen Halfeti’ye varıyoruz. Burada teknemize binerek Birecik Barajı’nın sular altında bıraktığı, sadece minaresinin sular içinden görülebildiği Savaşan Köyü ve Rumkale’ye hareket ediyoruz(extra). Karayolu bulunmayan Rumkale’yi tekne ile gezdikten sonra öğle yemeğimizi almak için tekrar iskeleye dönüyoruz. Belirlenen saatte aracımız ile buluşarak iki saatlik keyifli otobüs yolculuğu ile Gaziantep’e varıyoruz. Buradaki tarihi sokaklarda gezerken tarihi Antep evlerinin taş ve ahşap işçiliğinin, kuş saraylarının naif hallerini görüntüledikten sonra yorgunluğumuzu biraz dindirmek ve nefes alabilmek için taş konaklardan birinde mola veriyoruz. Bu molayı daha da keyifli hale getiren zahter çayı ve menengiç kahvemizi içtikten sonra Tarihi Bakırcılar Çarşısı’na geçiyoruz. Arzu eden misafirlerimiz verilen serbest zamanda bu unutulmaya yüz tutmuş bakır işlerinden, deri yemenilerden, ipek Antep işlerinden satın alabilir. Alışveriş için tarihi çarşılardaki yaya gezimiz devam ediyor. Bir sonraki durağımız olan Tütün Hanı’na geçerek, Antep'in simgelerinden Tahmis Kahvesi’ne ulaşıyoruz. Burada içilen kahvelerin ardından Almacılar Çarşısı’nda verilen serbest zamanda salça, kuru biber, baharat, Antep fıstığı ve baklava alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Gaziantep gezimiz Pişirici Kasteli’nde son buluyor. 1282 yılında yapılan bu muhteşem yapıyı gezip, eski yeraltı su dağıtım şebekelerinin insan eliyle açılmış kanalları (Livaslar’ı) gördükten sonra otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 

Kahvaltı:            Tur Ücretine Dahil olarak Otelde Alınacaktır. 

Öğlen yemeği:   Extra olarak Halfetide  alınacaktır. 

Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak  otelde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır.(Tüm içecekler ekstra.) 

Konaklama:       Gaziantep Otelleri 

7. Gün Cumartesi : Gaziantep Mozaik Müzesi- Kahramanmaraş-İstanbul

Otelimizde kahvaltı yaptıktan sonra Gaziantep Mozaik Müzesi’ne doğru  hareket ediyoruz. Yurt dışına kaçırılan parçaları geri getirilerek tamamlanan “Çingene Kızı” mozaiği başta olmak üzere Zeugma Antik Kenti’nden çıkarılan ve dünyanın en zengin mozaik koleksiyonunun sergilendiği müzeyi gezdikten sonra Kahramanmaraş’a hareket ediyoruz. Meşhur dövme dondurmanın tadına bakabileceğimiz Yaşar Pastanesi’nde vereceğimiz molada dileyen misafirlerimiz verilen yeterli serbest zamanda Maraş Çarşısı’nı da görebilirler. Sonrasında yapılan gece yolculuğu sonrası sabah saatlerinde İstanbul’da sizi aldığımız noktalara bırakıyor ve bir başka Leggo Tur organizasyonunda buluşmak üzere sizlerle vedalaşıyoruz. 

Kahvaltı:            Tur Ücretine Dahil olarak Otelde Alınacaktır. 

Öğlen yemeği:   Extra olarak Gaziantep te alınacaktır. 

Akşam yemeği: Dinlenme tesislerinde extra olarak alınacaktır.

Konaklama:       Dikkat Bu Akşam Otel Konaklaması Yoktur!!!

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler

Otellerde 4 Gece Yarım Pansiyon Konaklama, 1 gece Oda Kahvaltı (Şanlıurfa)  Konaklama 

Gidiş –Dönüş Ulaşım

Milli Park Girişleri ve Otoparklar

Rehberlik Hizmetleri

Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler

Tüm Öğle Yemekleri ve Şanlıurfa Akşam Yemeği

Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Organizasyonlar

Müze Girişleri

Nemrut Minibüs Ücretleri

Halfeti Tekne Turu 

Tüm Özel Harcamalar

Kişisel Harcamalar

3 ve 4 Yıldızlı Oteller
Kalkış - Dönüş Tarihleri Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Çocuklar
31 Ekim - 07 Kasım
01 Kasım - 08 Kasım
07 Kasım - 14 Kasım
08 Kasım - 15 Kasım
14 Kasım - 21 Kasım
15 Kasım - 22 Kasım
1.249,90 TRY
taksit seçenekleri
1.599,90 TRY
taksit seçenekleri
1.249,90 TRY
taksit seçenekleri

DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
BENZER TURLAR