%100 Online Rezervasyon
ARA

Konaklamalı Yedigöller Sapanca Ormanya Seyir Teras Ters Ev Maşukiye Turu

2 Gün 1 Gece
299,90 TRY 'den başlayan fiyatlarla
2 Gün 1 Gece

Otobüs ile gidiş dönüş

Rezervasyon İptali, Notlar, Değişiklik ve Tur Programının Uygulanması

*Tur programında yer alan güzergâh üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

*Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.

*Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

*Acente ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında, konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs, minibüs, midibüs) ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir. Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

*Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

*Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acenteye teslimi gerekmektedir.

*Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından LEGGO TUR kesinlikle sorumlu değildir.

*Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

*LEGGO TUR konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde LEGGO TUR dan tazminat hakkı yoktur.

*LEGGO TUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

*Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

*Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

*Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan LEGGO TUR sorumlu tutulamaz.

*Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden LEGGO TUR sorumlu değildir. *Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

*Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, LEGGO Tur’un sorumluluğunda değildir.

*Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. *Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.

*Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

*Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

*Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu takdirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. *Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif (ekstra turlar) turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından LEGGO TUR sorumlu tutulamaz.

*Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir. *LEGGO TUR, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

*Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

*3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.

*Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz

*Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

*18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur. *İptal ve değişiklik durumunda “LEGGO TUR SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

*Misafirler, iptal ve değişiklik taleplerini, yurtiçi turlarda hareket tarihinden 14 gün öncesinden, yurt dışı turlar da ise 21 gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Süresinde bildirimde bulunmayan ve bildirimleri acenta tarafından yazılı olarak onaylanmayan misafirlerin tur paketi kullanılmış sayılacaktır. (Uçaklı turlar kapsam dışıdır)

*Bayram ve Resmi tatil dönemi, yılbaşı turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da 30 gündür.

*Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip tur kullanılmış sayılacaktır.

Turun Adı Konaklamalı Yedigöller Sapanca Ormanya Seyir Teras Ters Ev Maşukiye Turu
Otel 4* Oteller
Ulaşım Otobüs ile gidiş dönüş
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 6 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0 212 234 32 11-12-13
Gezilecek Yerler Beylikdüzü Kalkışlı

YEDİGÖLLER- SAPANCA- ORMANYA -MAŞUKİYE’DE DOĞA KEYFİ

Ayrı Gezegen Cam Teras - Ters Ev- Masalköy Macera Park İmkanı İle

5* Wellborn Hotel Konaklamalı

1.Gün Cumartesi: İstanbul – Hereke – Yedigöller - Sapanca

05:00 Beylikdüzü Marmara Park

05:15 Avcılar Pelikan AVM (Karşısı)

05:30 İncirli Dilek Pastahanesi Önü

05:45 Mecidiyeköy İETT Durakları

06:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

06:15 Kartal Köprüsü (Ankara yönü)

06:30 Çayırova McDonald's Önü

06:45 Gebze Center

08:30 İzmit Halkevi Durağı

Siz saygıdeğer misafirlerimizi önceden belirtilen kalkış noktalarından alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Hereke’de denize sıfır restoranımızda kişiye özel sabah kahvaltımızın (extra) ardından , Batı Karadeniz bölgesinin en zengin bitki örtüsüne sahip olan ayrıca tabii yaşam alanı olan Yedigöller bölgesine hareket ediyoruz. Burada Doğanın keyfini bol bol çıkaracağımız, birazda olsun şehir hayatından ve stresten uzaklaşacağımız 3 saat içerisinde  Yedi tane doğal (Büyük Göl, Küçük Göl, Nazı Göl, Sazlı Göl, Derin Göl, Serin Göl) bir tane yapay göl görüyoruz.. ( İnce Göl). Buranın bol oksijenli havasıyla ciğerlerimizi doldurarak ve bu doğa harikasını sevdiklerinizle ölümsüzleştirecek  güzel fotoğraflarla ayrılarak, Sapanca’ ya doğru hareket ediyoruz. Sapanca Gölü turistlik tesislerinin olduğu sahil şeridine ulaşıyoruz. Siz değerli misafirlerimize vereceğimiz 1 saatlik serbest zamanımızda dileyenler göl kenarında yürüyüş yapabilir, göl üzerinde yaz aylarında bulunan deniz bisikletlerine binebilir, dileyen misafirlerimiz günün yorgunluğunu atmak için göl manzaralı kafelerde vakit geçirebilirler. Burada ki ziyaretimiz ardından otelimize doğru harekete geçiyoruz. Otelimizde alacağımız akşam yemeği sonrasında siz değerli misafirlerimiz otelimizin lüks aktivite alanlarından ücretsiz faydalanabilirsiniz. (Dileyen misafirlerimiz Bay ve Bayanlara ayrı olarak dizayn edilmiş Türk Hamamı, sauna, buhar odası yanında, Kapalı havuzumuz, Fitness merkezimiz ile sizlere kendinizi yenilemeniz için bu harika fırsatı değerlendirebilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz rezervasyonlu ve ekstra olarak spa ve masaj keyfini yaşayabilir.)

Sabah Kahvaltısı: Hereke’de Kordon Boyu Restaurantta ekstra olarak alınacaktır.( 25 TL )

Öğle Yemeği       :  Bölgede Kapankaya'da (Köfte Ekmek veya Sucuk Ekmek , Meşrubat, Çay 20 TL)
Akşam Yemeği   : Otelde alınıcaktır.

Konaklama          : 4*&5* Otellerde Konaklama

2.Gün Pazar: Ayrı Gezegen Cam Teras – Masalköy Macera Park -Ormanya –Ters Ev– Maşukiye

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Türkiye’nin en büyük cam seyir terasına gidiyoruz (ekstra). 460 metre kare zemin üzerinde 185 metre yükseklikte tadına doyamayacağınız muhteşem manzarada fotoğraf molası veriyoruz ve Maşukiye’ ye doğru harekete geçiyoruz. Burada dileyen misafirlerimiz muhteşem atmosfer içerisinde yürüyüş yapabilir çay-kahve yudumlayabilir dileyen misafirlerimiz ise ekstra olarak Atv Safari, Zipline Utv Turu gibi aktivitelere katılabilirler. Utv ve Atv kullanımı ve güvenliği hakkında bilgiler veriliyor ve ardından rehber eşliğinde yaklaşık 45dk. Sürecek Safari turumuza başlıyoruz. Maşukiye’nin Kayın Ağaçları arasında zorlu patika yollarda yolculuk yapacağız. Patikalardan, derelerden, sulardan geçerek Samanlı Dağı’nın muhteşem manzarasını ve bu eğlenceyi safariyi fotoğraflamak için kısa molalar vereceğiz. Ardından bindiğimiz noktaya geri dönerek safari turumuzu sonlandırıyoruz . Osmanlı Bahçesi’nde alacağımız öğle yemeğimizden sonra Ormanya Doğal Yaşam Parkı’na doğru hareket ediyoruz. Ormanya Doğal Yaşam Parkı projesine 2014 yılında başlanmış ve proje planlaması 10 yıldan fazla zaman sürmüştür. Doğal çevresiyle 4 bin dönümlük alandan oluşan Ormanya Doğal Yaşam Parkı Dünya’nın üçüncü, Avrupa’nın en büyük doğal yaşam parkıdır 53 farklı türden 467 hayvanı ve bitki türünü içerisinde barındırıyor. Alageyikler, ceylanlar, karacalar gibi birçok canlı türü park içerisinde doğal yaşam alanlarında nesillerini sürdürüyor. Yüzüklerin Efendisi ve Hobbitler filmiyle tanıdığımız kahramanların evlerini görebeliceğimiz fotoğraf molamızdan sonra Ormanya gezimizi sonlandırıp Ters Ev’e geçiyoruz .Bu evde her şey ters ! Ters evde vereceğimiz molamızda (ekstra) ayaklarımızın yerden kesildiği, eğlenceli dakikalarda birbirinden yaratıcı fotoğraflar çekilebilirsiniz. Burada ki gezimizi tamamladıktan sonra siz değerleri misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakmak üzere geri dönüşe geçiyor ve bir başka Leggo Tur seyahatinizde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Tur Ücretine Dahil Olarak Otelimizde Alınacaktır.

Öğle Yemeği:        Osmanlı Bahçesi’nde (Kiremitte Tavuk veya Balık veya Köfte+Salata+Meşrubat 35 TL)

Akşam Yemeği:    Ekstra olarak alınacaktır.

Konaklama:          Bu akşam otel konaklaması yoktur.

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler

*4* Otel Seçiminde 4*  Luxor Otel vb 5* Otel Seçiminde Wellborn Luxory , Ramada vb Otellerde 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama (Otelde akşam yemeği ve sabah kahvaltısı dahil)

*Türkçe Rehberlik Hizmeti

*Gidiş-Dönüş Ulaşım

*Programda belirtilen çevre gezileri

Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler

*Öğle Yemekleri

*Yemeklerde Alınan İçecekler

*Tüm Özel Harcamalar

*Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Organizasyonlar

*Kişisel Harcamalar

*Ters Ev Giriş Ücreti ( 0-5 yaş Ücretsiz – 6-18 Yaş 10 TL – 18 Yaş Üstü 15 TL )

*Cam Teras Giriş Ücreti ( 10 TL )

Özel Notlar

COVİD – 19 KAPSAMINDA ALINAN ÖNLEMLER
* Turlar öncesi araçlarımız dezenfekte edilecektir.
* Turlarda kullanılan otel, restaurant ve alışveriş mekanlarının Covid – 19 kapsamında önlemlere uyan işletmeler olacaktır
* Araçlarımıza biniş sırasında ateş ölçümü yapılacak olup, bu uygulama tur boyunca hergün rutin olarak tekrarlanacaktır
* Paket tur satın alan misafirlerimizin otobüs veya diğer ulaşım araçlarına binişleri öncesinde biniş noktalarımızda tur ulaşım aracına kabul formu görevli personeller tarafından paylaşılarak imzalatılacaktır
*  Araçlarımıza biniş sırasında ateş ölçümü yapılacak olup, bu uygulama tur boyunca hergün rutin olarak tekrarlanacaktır
*  Araçlarımız da koruyucu ekipman (maske, dezenfektan, eldiven) bulunmaktadır ve tüm misafirlerimize dağıtılacaktır.
*  Misafirlerimiz ve personelimizin maske kullanımı zorunludur.
*  Araçlarımızın ön kapı ve arka kapı bölümlerinde araca binişlerde kullanılmak üzere dezenfektan bulundurulmaktadır.
*  Araçlarımızda tek kullanımlık bardak su haricinde ikram dağıtılmayacaktır.
*  Turlarımızın da belirli süreler içerisinde molalar verilerek araç havalandırılması sağlanacaktır.
*  Rezervasyonunuzu oluşturma esnasında seyahat temsilcisi ile birlikte, HES uygulaması üzerinden kod ile sorgulama gerçekleştirilerek rezervasyon onaylanır.

*Turumuz Cumhurbaşkanlığı, Sağlık Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ulaştırma Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı ve diğer devlet kurumlarının belirlemiş olduğu önlemlere göre gerçekleşecektir.

4* Oteller
Kalkış - Dönüş Tarihleri Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Çocuklar
05 Aralık - 06 Aralık
12 Aralık - 13 Aralık
19 Aralık - 20 Aralık
26 Aralık - 27 Aralık
299,90 TRY
taksit seçenekleri
379,90 TRY
taksit seçenekleri
299,90 TRY
taksit seçenekleri

5* Oteller
Kalkış - Dönüş Tarihleri Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Çocuklar
05 Aralık - 06 Aralık
12 Aralık - 13 Aralık
19 Aralık - 20 Aralık
26 Aralık - 27 Aralık
319,90 TRY
taksit seçenekleri
399,90 TRY
taksit seçenekleri
319,90 TRY
taksit seçenekleri

DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
BENZER TURLAR