%100 Online Rezervasyon
ARA

Yaz ve Bayramlarda Thassos Halkidiki Katerini Paralia Ammalofoi Turu

4 Gün 3 Gece
159,00 EUR 'den başlayan fiyatlarla
4 Gün 3 Gece

Otobüs ile gidiş dönüş

Rezervasyon İptali, Notlar, Değişiklik ve Tur Programının Uygulanması

*Tur programında yer alan güzergâh üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

*Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.

*Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 2 gün, günübirlik turlar da ise 1 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

*Acente ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında, konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs, minibüs, midibüs) ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir. Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

*Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

*Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acenteye teslimi gerekmektedir.

*Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından LEGGO TUR kesinlikle sorumlu değildir.

*Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

*LEGGO TUR konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde LEGGO TUR dan tazminat hakkı yoktur.

*LEGGO TUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

*Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

*Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

*Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan LEGGO TUR sorumlu tutulamaz.

*Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden LEGGO TUR sorumlu değildir. *Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

*Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, LEGGO Tur’un sorumluluğunda değildir.

*Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. *Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.

*Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

*Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

*Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu takdirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir. *Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif (ekstra turlar) turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin inisiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından LEGGO TUR sorumlu tutulamaz.

*Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir. *LEGGO TUR, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

*Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

*3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.

*Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz

*Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

*18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur. *İptal ve değişiklik durumunda “LEGGO TUR SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

*Misafirler, iptal ve değişiklik taleplerini, yurtiçi turlarda hareket tarihinden 14 gün öncesinden, yurt dışı turlar da ise 21 gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Süresinde bildirimde bulunmayan ve bildirimleri acenta tarafından yazılı olarak onaylanmayan misafirlerin tur paketi kullanılmış sayılacaktır. (Uçaklı turlar kapsam dışıdır)

*Bayram ve Resmi tatil dönemi, yılbaşı turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da 30 gündür.

*Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip tur kullanılmış sayılacaktır.

Turun Adı Yaz ve Bayramlarda Thassos Halkidiki Katerini Paralia Ammalofoi Turu
Otel Bayramlar 2024
Ulaşım Otobüs ile gidiş dönüş
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına Tek Çekim / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0 212 234 32 11-12-13
Gezilecek Yerler Halkidiki Ammaofoii Transferleri Dahil Promosyon Fiyat

BAYRAMLAR VE YAZ SEZONUNDA HALKİDİKİ KATERİNİ PARALİA THASSOS AMMOLOFOİ PLAJLARI YÜZME TURU 

Halkidiki Ammalofoi Transferleri Selanik Kavala Turları Fiyata Dahildir 

Hareket Tarihleri

14,15,17 Haziran /  03,11,17,24,31 Temmuz /07,14,21, 28 Ağustos 11,18 Eylül

1.Gün İstanbul – İpsala – Thassos Adası

Siz Konuklarımızı

21:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı,

21.30 Mecidiyeköy Polat Holding Binası Önü (Eski Alisamiyen Stadı Karşısı)

22.00 İncirli Ömür Plaza

22.30 de Avcılar Pelican Mall AVM Önü

22.45 Beylikdüzü Tüyap Mc Donald's Önü

23.15 Silivri  Eski Kipa Önünden  

24.15 Tekirdağ Yay Pet 

01.15 Keşan Dörtyol

01.45 İpsala Sınır dan 

Karşılayarak Seyahatimize Başlıyoruz.

Tekirdağ,Keşan ,İpsala güzergahını takip ederek İpsala Türk sınırına varış.

Yunanistan Plajları Yüzme Turu 2024 

2.Gün Kipi Selanik Halkidiki

Türk(İpsala) Ve Yunan ( Kipi) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemlerin sonrası Dedeağaç,Gümülcine Selanik  otoyolu takip edilerek Halkidiki’ye yolculuk .Selanik kentinin güneydoğusunda bulunan bir yarımadadır. Karakteristik üç yarımadalar, üç dişli mızrak gibi Egeyi andırır. Güneşli, altın kumlu plajları, körfezleri, geleneksel köyleri ve modern turistik tesisleri ve korunaklı koyları, denizi, Akdeniz iklimi ve muhteşem doğal güzelliği ile adeta Avrupanı’nın Maldividir. Sabah saatlerinde Halkidiki’de Beach Club Bölgesine varış .Misafirlerimiz Plajlarda deniz Kum Güneşin Tadını çıkarabiir veya Balıkçı Restaurantlarında yörsel lezzetleri deneyebilirler. Rehberimizin belirleyeceği saat de Selanik’e hareket ve  panaromik şehir turu. Makedonia Trakya & Bakanlık Binası, Ag. Dimitri Kilisesi,Helexpo International fuar alanı, Döner Kule,Liman, Beyaz Kule & Bizans Müzesi, Makedonia Tiyatro Binası, Bedesten, Panagia Calkeon, St. Athanasios, St. Nicholas, St. Harlambos Kiliseleri, Hamza Bey Camii, B.İskender, E. Venezelo, P. Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Şadırvan, Aristoteles, Elefterios Meydanları panaromik olarak görülecektir. Şehir turu ve Atatürk’ün evi ziyareti sonrası otelimize varış ve konaklama. Dileyen misafirlerimiz akşam rehberimizin düzenleyeceği extra taverna turuna katılabilirler. ( Kişi Başı 50 € )

Sabah Kahvaltısı: Yol Güzergahında Serbest olarak alınır

Öğle Yemeği:        Ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği:    Ekstra olarak alınacaktır.

Konaklama:          Alexandros, Assembly  vb Oteller

3.Gün Katerini Paralia Selanik

Sabah Kahvaltı sonrası serbest zaman . Dileyen Misafirlerimiz Rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Sahil şeridi,Plajları ve eğlence hayatı ile ünlü Tam Gün Sürecek Katerini Paralia Plaj Turuna katılabilirler ( kişi başı 20 € olup isteğe bağlıdır).

Sabah Kahvaltısı: Tur Ücretine Dahil Olarak Otelimizde Alınacaktır.

Öğle Yemeği:        Ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği:    Ekstra olarak alınacaktır.

Konaklama:          Alexandros, Assembly  vb

4.Gün Ammalofoi

Sabah kahvaltı sonrası Kavala’nın ünlü Beach Club larının yer aldığı Yunanistan’ın güzel sahillerinden biri olana Ammalofoi ye yolculuk Misafirlerimiz  Gün Boyu Beach Club lar da Denize girip güneşlenebilir ve günün tadını çıkarabilirler. Rehberimizin belirleyeceği saat de hareket ile Panaromik Kavala şehir turu sonrası Otelimize transfer konaklama.

Sabah Kahvaltısı: Tur Ücretine Dahil Olarak Otelimizde Alınacaktır.

Öğle Yemeği:        Ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği:    Ekstra olarak alınacaktır.

Konaklama:          Nestos , Orfeas  vb otellerde konaklama

5.Gün Thassos -İstanbul

Sabah  Otelde Alacağımız Kahvaltı Sonrası Thassos adasına seyahat için Keramoti Limanına varış. 40 dakikalık zevkli bir yolculuk sonrası Thassos adasına varıyoruz. Thassos tarihi,antik çağlara değin uzanır. O zamanlar Thassos altın ve mermer madenleriyle ünlüydü. 95 km. sahil şeridi adanın göze çarpan güzelliğini sergiler. Rehberimizin anlatımı sonrasıı Beach Club’ Bölgesine varış ve  tam gün  yüzme için  serbest zaman.Dileyen  Misafirlerimiz sahillerde denizin tadını çıkarabilir veya balıkçı lokantalarında çıtır çıtır kalamar eşliğinde leziz ege yemeklerinin tadına varabilirler.Rehberimizin belirleyeceği saat de Thassos adasından Keramoti limanına hareket ve sonrası İpsala sınır kapısına yolculuk.Sınır ve Gümrük işlemleri sonrası Tekirdağ Malkara karayolu üzerinden gece İstanbul’a varış , misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.( İndirimli Thassos Feribot Geçiş Ücreti kişi başı 10 €)

Sabah Kahvaltısı: Tur Ücretine Dahil Olarak Otelimizde Alınacaktır.

Öğle Yemeği:        Ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği:    Ekstra olarak alınacaktır.

Konaklama:          Bu akşam otel konaklaması yoktur.

 

Not: Vize Başvurusu İçin Tur Paketi Satın Alan Misafirlerimize Gerekli Vize Evrakları Verilmemektedir .Turu Satın Alanlar Kendileri ve Refakatçileri Adına Bunu Kabul Etmiş Sayılırlar .

*Pasaportunda Kıbrıs Kaşesi Bulunanlar Yunanistan'a Giriş Yapamazlar . Schengen Vize ile Seyahat , Yeşil pasaport sahiplerine vizesizdir.

 

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler

*Gidiş&dönüş Ulaşım.

*Nestos Orfeas vb otelde 1 gece , Selanik de 2 gece Assembly , Alexandros, vb. otellerde toplamda 3 gece Oda Kahvaltı Konaklama.

*Halkidiki Ve Ammalofoi Transferleri

*Selanik Turu 

*Kaval Turu 

*Rehberlik hizmetleri

*Mesleki sorumluluk sigortası ( 65 Yaş üstü misafirler acenteye 10 € fark öderler ve zorunludur).

Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler

*Extra ve Program dışı geziler,kişisel harcamalar.

*İndirimli Thassos Feribot Geçiş ücreti kişi başı 10 € olup zorunludur ve otobüste acente rehberine ödeniir.

*Yurt dışı çıkış vergisi 150 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir),

*İlk gün yol güzergahında kahvaltı, öğlen ve akşam yemekleri 

*Sınır geçiş ayakbastı ve konaklama vergileri için tur kalkışında acente rehberine 15 € ödenecek olup zorunludur

*Her Türlü Kişisel Harcamalar Ve Plaj Harcamaları

*Katerini Paralia Plaj Turu Ekstra 20€

Bayramlar 2024
Kalkış - Dönüş Tarihleri Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda
14 Haziran - 18 Haziran
15 Haziran - 19 Haziran
17 Haziran - 21 Haziran
11 Temmuz - 15 Temmuz
28 Ağustos - 01 Eylül
159,00 EUR
taksit seçenekleri
219,00 EUR
taksit seçenekleri
159,00 EUR
taksit seçenekleri

Yaz Sezonu 2024
Kalkış - Dönüş Tarihleri Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda
03 Temmuz - 07 Temmuz
11 Temmuz - 15 Temmuz
17 Temmuz - 21 Temmuz
24 Temmuz - 28 Temmuz
31 Temmuz - 04 Ağustos
07 Ağustos - 11 Ağustos
14 Ağustos - 18 Ağustos
21 Ağustos - 25 Ağustos
11 Eylül - 15 Eylül
18 Eylül - 22 Eylül
159,00 EUR
taksit seçenekleri
219,00 EUR
taksit seçenekleri
159,00 EUR
taksit seçenekleri

DETAYLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN
SAĞA SOLA SÜRÜKLEYİNİZ.
BENZER TURLAR